info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

  آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

  دخترانی که باکره هستند ، از دکتر بهمن پور سوالاتی مختلفی را در خصوص لابیاپلاستی بیان می کنند ، مهم ترین سوالی که خیلی بیان می شود این است که آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ، آیا لابیاپلاستی به پرده بکارت آسیب می زند ؟ برای دانستن این که آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟می توانید این مقاله را مطالعه نمایید :

  در ابتدا باید بیان کرد که لابیاپلاستی خارج از پرده بکارت انجام می شود و ربطی به پرده بکارت ندارد و یک نوع جراحی زیبایی خارجی واژن است ، خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاها را با لیزر کوچک می کند ، انجام این کار هیچ آسیبی به پرده بکارت نمی زند .

  دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن  را به روش های مختلفی انجام می دهند ، باید بیان کرد که عمل زیبایی لابیا ها یا همان لابیاپلاستی را دختران باکره می توانند انجام دهند ، زیرا لابیاپلاستی بخش بیرونی واژن است و ربطی به پرده بکارت ندارد ، بنابراین در زمان عمل لابیاپلاستی پرده بکارت هیچ آسیبی نمی بیند و دختران باکره با خیالی آسوده می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند .

  آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

  دختران پس از سن بلوغ لابیاهایشان رشد می کند در برخی از موارد رشد لابیاها بسیار زیاد است به گونه که اگردخترانی که لباس ورزشی و یا لباسهای تنگ می پوشند به دلیل بزرگ بودن لابیاها اذیت شده و یا ظاهر بزرگ لابیاها آنها را آزرده خاطر کرده است ، با انجام لابیاپلاستی می توانند ظاهر لابیاها را به شکل قبل از دوران بلوغ بازگرداند ، با انجام لابیاپلاستی دیگر ظاهر آزار دهنده برای شخص وجود ندارد .

  سفید کردن واژن را نیز دختران می توانند انجام دهند ، با لیزر می توان کشاله ران و دستگاه تناسلی را چندین درجه روشن تر کرد ، این روش ها هیچ کدام هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند .

  لابیاپلاستی بدون بخیه

  آیا دختران باکره می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟

  اگر شما هم جز دخترانی می باشید که می خواهید لابیاپلاستی را انجام دهید ، ولی از بخیه لابیاپلاستی ترس دارید و به این دلیل از انجام عمل لابیاپلاستی اجتناب می کنید ، می توانید لابیاپلاستی با لیزر سافت سرجری را که در مطب دکتر بهمن پور ارائه می شود را انجام دهید .

   

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان عمل لابیاپلاستی را به روش ها و تکنیک های روز دنیا با دقت فراوان انجام می دهند به گونه ای که اشخاص پس از جراحی لابیاپلاستی نهایت رضایت را از انجام جراحی خود دارند .

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لابیاپلاستی می توانید به مقاله لابیاپلاستی درسایت مراجعه نمایید .

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  مشاوران ما همیشه سوالات بیماران را با دقت پاسخ می دهند ، شما عزیزان می توانید سوالات لابیاپلاستی خود را با آنها در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید

  شماره ی مشاوره رایگان لابیاپلاستی

    26641827 – 02122175070

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

   instagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ

  2 × پنج =