استحمام پس از لابیاپلاستی

استحمام پس از لابیاپلاستی

آیا می دانید که پس از لابیاپلاستی چگونه باید استحمام نمایید ، آیا می دانید که چگونه باید از زخم ها مراقبت نمایید تا سریع تر بهبود یابد ؟ چه نکاتی را باید پس از استحمام پس از لابیاپلاستی باید رعایت نمایید ؟ در این بخش به بیان پاسخ این سوالات می پردازیم .

لابیاپلاستی و نکات پس از لابیاپلاستی یکی از سوالاتی است که اکثر بیماران دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند ، در این مقاله به بیان یکی ازنکات پس از لابیاپلاستی یعنی استحمام پس از لابیاپلاستی را در این بخش قرار می دهیم .

استحمام پس از لابیاپلاستی

تغذیه پس از لابیاپلاستی

بانوان باید پس از لابیاپلاستی نکات تغذیه ای را نیز رعایت نمایند ، نکاتی نظیر

  • عدم مصرف غذاهای پرچرب و پرنمک
  • عدم مصرف غذاهای فست فود و حاضری
  • افزایش مصرف مایعات به خصوص آب
  • افزایش مصرف انواع ویتامین C
  • عدم مصرف غذاهای که ممکن است سبب یبوست شود
  • مصرف انواع سبزیجات و میوه های تازه

و…

آیا می دانستید که برای بهبودی زخم های پس از لابیاپلاستی باید سریعا واژن را با سشوار خشک نمایید تا زخم ها در اثر رطوبت عفونت نکنند .

استحمام پس از لابیاپلاستی

بهتر است بدانید که ناحیه واژن به دلیل عروق و اعصاب بسیار زیاد وظریفی که دارد و غدد لنفاوی بسیار فراوانی که دارد ، با وارد شدن هر ضربه ای به آن یا با انجام جراحی لابیاپلاستی دچار تورم خواهد شد ، در نتیجه پس از لابیاپلاستی نگه داری خاصی را باید از این ناحیه انجام داد .

توصیه های دکتر بهمن پور زمان عمل جراحی لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور توصیه می کند بانوان شب قبل از جراحی لابیاپلاستی حتما به استحمام بپردازند علت این امر باکتری های است که در بخش واژن و جود دارد ، بنابراین باید از حجم این باکتریها باید کاسته شود در نتیجه با استحمام شب قبل از جراحی لابیاپلاستی می توان از حجم این باکتریها کاهش داد .

یکی از نکاتی که در زمان جراحی لابیاپلاستی باید به آن دقت شود این است که واژینال را باید حتما در زمان عمل با مواد استریل پاکیزه شود تا بتوان یک جراحی موفق را آغاز نمود .

توجه به این نکته الزامی است که بانوان نباید شیو کردن را در همان روز جراحی انجام دهند زیرا سبب آسیب می شود و احتمال عفونت بعد از جراحی را بیشتر می کند .

شیوکردن دستگاه تناسلی حتما باید از قبل انجام شده باشد ، توصیه می شود سه روز قبل از جراحی شیو کردن را انجام دهید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که آنتی بیوتیک های را که تجویز می نماید بیماران حتما باید مصرف نمایند تا احتمال عفونت کاهش یابد و بیمار درد کمتری را داشته باشد .

پس از عمل لابیاپلاستی به دلیل اینکه این ناحیه را مانند سایر نواحی بدن مانند دست و پا نمی توان پانسمان نمود باید حتما بهداشت این ناحیه پس از جراحی لابیاپلاستی رعایت شود و استحمام شب قبل از عمل لابیاپلاستی انجام شود تا باکتری های این ناحیه کاهش یابد و احتمال عفونت را از بین برد .

فواید لابیاپلاستی

لابیاپلاستی فواید بسیاری دارد ، یکی از مهم ترین فواید لابیاپلاستی افزایش اعتماد به نفس بانوان است ، زیرا با لابیاپلاستی می توان لابیاهای نامتقارن و بزرگ را کوچک کرد .

لابیاپلاستی را اگر جراح زیبایی زنان دارای هنر و دانش کافی باشد ، سبب افزایش میل جنسی هم می شود ، متاسفانه این دیدگاه به اشتباه وجود دارد که لابیاپلاستی سبب کاهش میل جنسی می شود  ، این در صورتی است که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان کاملا این امر را رد می کنند زیرا لابیاپلاستی نه تنها سبب کاهش میل جنسی نمی شود بلکه سبب افزایش میل جنسی هم می شود .

پس از لابیاپلاستی تا سه ماه باید ویتامین مصرف نمایند و جز برنامه و رژیم غذایی خود ویتامین C را قرار دهند .

بانوان باید پس از لابیاپلاستی از دویدن یا وارد شدن ضربه به دستگاه تناسلی باید اجتناب نمایند ، بانوان تا یک ماه پس از لابیاپلاستی از دوچرخه سواری ، موتور سواری باید اجتناب نمایند .

نباید ورزش های را انجام داد که سبب کشش ناحیه واژن شوند .

نکات پس از لابیاپلاستی اگرچه بسیار ساده می باشند ، اما حتما باید رعایت شوند تا علاوه بر بهبودی سریع ، نتایج پس از لابیاپلاستی به زیبایی ظاهر گردد .

پس از لابیاپلاستی پوشیدن لباس های گشاد و یا دامن توصیه می شود تا ناحیه جراحی شده سریع تر بهبود یابد .

دکتر بهمن پور به روش کاملا استریل ناحیه جراحی را در زمان عمل لابیاپلاستی پاکیزه و آماده جراحی می کنند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان تمامی نکاتی را که بانوان پس از لابیاپلاستی باید بدانند و نحوه خشک کردن واژن را کاملا به بانوان آموزش می دهند تا پس از جراحی لابیاپلاستی سریع تر زخم ها بهبود یابد .

ایشان با برگزاری کنگره های مختلف پزشکی و یا شرکت در کنگره های بین الملی سعی در افزایش آگاهی در خصوص جراحی زیبایی واژن را دارند تا بهترین تکنیک های روز دنیا را برای بانوان کشورمان ارائه دهند .

برای مشاهده فیلم های مختلف جراحی زیبایی واژن می توانید به بخش گالری فیلم سایت ایشان مراجعه نمایید ، در شبکه های مختلف اجتماعی ایشان نمونه فیلم های متعددی قرار داده شده است .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

 instagram

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

 

ارسال پاسخ

یک × 5 =