همیشه این سوال از طرف بانوان مطرح می شود که بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟ بخیه ها کی جذب می شود ؟  کی می توان سرکار رفت ؟ شروع باشگاه رفتن چند روزبعد از عمل لابیاها است ؟ در این مقاله به بیان نکات مهمی در خصوص لابیاپلاستی و نقاهت های پس از آن می پردازیم .

مقاله امروزدر خصوص عزیزی می نویسیم که دوهفته بعد از عمل لابیاپلاستی شون مراجعه کردند ، این مراجعه کننده عزیز در خصوص تجربه 14 روزشون رو می خواهند با شما به اشتراک بزارند .

بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

دوست عزیز در خصوص عمل لابیاپلاستی تون بفرمایید ؟

تجربه عمل لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور عزیز واقعا من از نتیجه عمل راضی ام ، 24 ساعت اول درد داشتم ، واهمه این داشتم که فرداش سرکار چیکار کنم ، چون سوزشم یکم زیاد بود ، اما خوشبختانه با مطب شما تماس گرفتم بهم گفتن که پمادی که نوشته بودید رو مصرف کنم ، خودم می خواستم پتادین استفاده کنم که شما اصلا توصیه نکردید ، خوشبختانه مشکل سوزشم حل شد ،تونستم فرداش برم سرکار .

عزیزم درد بعد از عمل خیلیا می پرسند ، شما بعد از بین رفتن بی حسی درد داشتید ؟

درد پس از عمل لابیاها

دکتر جان یک مقدار درد داشتم ، اما قابل کنترل بود با مصرف مسکن ها دردم کامل از بین رفت ، از روز سوم مسکنی برای درد استفاده نکردم ، خداروشکر تا الان که پیش شما هستم مشکلی نداشتم .

استفاده از شیاف ها خیلی بهم کمک کرد ، ممنون که مراقبت های بعد از عمل کامل بهم گفته بودین تا مشکلی نداشته باشم .

عزیزم یک هفته اول شما خونریزی داشتین ؟

هفته اول پس از عمل لابیاپلاستی

24 ساعت اول یکسری خونابه داشتم ، که شما گفتید عادی هستش ، بعدش نه ، ولی تورم لابیاها رو داشتم که خداروشکر الان این مشکلم دیگه ندارم .

عزیزم با توجه به اینکه شما باکره هستید ، بسیاری از دختران به دلیل باکره بودن ترس دارند که این جراحی انجام بدند، بهشون این جراحی توصیه می کنید ؟

لابیاپلاستی در دختران باکره

بله – دکتر جان ، منم مثل خیلی از دخترای باکره نگران پرده بکارتم بودم که با مشکل روبرو نشه ، اما همان طور که شما فرمودید بخش بیرونی واژن بود این جراحی و ربطی به پرده بکارت نداره ،به خاطر همین به تمامی دخترا خانوما که ترس دارند از این جهت توصیه می کنم نگران نباشند و این جراحی انجام بدند ، چون ربطی به پرده بکارت نداره .

عزیزم سوال خاصی دارید بفرمایید ؟

دکتر جان من از کی می تونم برم باشگاه ، چون برام مهمه که فعالیت ورزشی ام انجام بدم ؟

باشگاه پس از عمل لابیاپلاستی

دوست عزیز با توجه به اینکه شما تی آر ایکس انجام میدین و این ورزش سنگین هست ،توصیه می کنم که تا یک ماه از انجام فعالیت ورزشی اجتناب نمایید ، بعد از یک ماه می توانید به آرامی ورزش شروع کنید، انجام پیاده روی در هفته اول پس از عمل لابیاها مشکلی ندارد .

البته انجام پیاده روی منعی نداره .

دکتر جان ، من نگران جای بخیه ها هستم ، باقی میمونه ؟

جای بخیه ها پس از لابیاپلاستی

نه عزیزم ، جای بخیه ها باقی نمیمونه ،نیاز به زمان هست تا بخیه ها جذب شه ، که معمولا بخیه ها تا یک ماه جذب میشه ، حتی بخیه ها نیاز به کشیدن هم نداره ، بخیه های عمل لابیاپلاستی ظریف هستند .

دکتر جان شنا بعد از یک ماه می تونم انجام بدم ؟

بله – شنا بعد از یک ماه میشه انجام داد ، اما سونا رفتن بهتر از بعد از 2 الی سه ماه بعد از جراحی انجام بدهید.

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button