info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار

  تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار

  زایمان برای بانوان یکی از شیرین ترین لحظات می باشد که بانوان بسیاری از این لحظات نهایت لذت می برند اما بهتر است بدانیم که زایمان جز مواردی است  که سبب تغییرات بسیاری در بانوان می شود ، تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار را در این مقاله بیان می کنیم تا بانوانی که پس از زایمان با مشکل بی اختیاری ادرار پس از بارداری روبرو می شوند اطلاعات کافی در این خصوص کسب نمایند .

  بی اختیاری ادرار و تکرر ادرار در اثر عفونت های مجرا و مثانه رخ می دهد ، در بانوان جوان شایع ترین عفونت ، عفونت مثانه است .

  آیا می دانستید که باید سریعا عفونت مثانه را درمان نمایید تا مشکلات بیشتری در آینده مبتلا نشوید ، برای مشاوره رایگان در این خصوص می توانید با این شماره تماس حاصل فرمایید :

  • 09120897425

  دکتر میترا بهمن پور با جدیدترین متدهای روز دنیا بی اختیاری ادرار را درمان می کنند ، ایشان اظهار کردند که طبق آماری که منتشر شده است ، بی اختیاری ادرار در بانوان نسبت به آقایان شایع تر است .

  تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار

  دکتر بهمن پور با شرکت در انجمن های مختلف پزشکی و مطالعات فراوان به این نتیجه رسیدند که زایمان طبیعی تغییرات زیادی را بر واژن می گذارد که یکی از این تغییرات بی اختیاری ادرار است ، بانوانی که دوره یائسگی را می گذارند نسبت به سایر بانوان بیشتر در معرض مبتلا شدن به بی اختیاری ادرار هستند .

  درمان بی اختیاری ادرار امروزه به آسانی و در مدت زمان کمی قابل انجام است ، به بانوان توصیه می شود که سریعتر بی اختیاری ادرار را درمان نمایند تا از مشکلات این بیماری رنج کمتری بکشند .

  تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار

  یکی از عواملی که بر عضلات لگن تاثیر گذار است ، انجام اپی زیاتومی است ، به همین دلیل توصیه می شود بانوان در زمان زایمان از انجام اپی زیاتومی پرهیز نمایند .

  تعادل در وزن و اجتناب از افزایش وزن کمک شایانی به کنترل بی اختیاری ادرار می کند ، به بانوانی که به این بیماری مبتلا هستند توصیه می شود که به هیچ عنوان اضافه وزن نداشته باشند و وزن خود  را همواره متعادل نگه دارند .

  یکی از موارد دیگری که بانوان مبتلا به بی اختیاری ادرار باید در نظر بگیرند در خصوص عدم مصرف غذاهای است که سبب تحریک دستگاه ادراری می شود غذاهای نظیر غذاهای تند و شکلات ، قهوه و چای و..

  درمان بی اختیاری ادرار را با روش ها و متدهای روز دنیا دکتر بهمن پور انجام می دهند .

  —————————————————————————–

   شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

  شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  —————————————————————————–

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  thinstagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  —————————————————————————–

  x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

  سایر مقالات مرتبط با بی اختیاری ادرار

  درمان بی اختیاری ادرار

  درمان بی اختیاری ادرار در زنان

  درمان بی اختیاری ادرار با پساری

  سوالات متداول بی اختیاری ادرار

  ارسال پاسخ

  6 + بیست =