02126641827 - 02122175070 - 09120897425 info@drbahmanpour.com

تجربه عمل لابیاپلاستی

  • آیا شما تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته اید ؟  نظر مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور پس از عمل لابیاپلاستی چیست ؟عمل لابیاپلاستی بدون بخیه و خونریزی را کجا می توان انجام داد ؟

لابیاپلاستی

بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن لابیاهای خود شکایت می کنند. بزرگ بودن لابیاها می تواند مشکلات زیادی را برای خانم ها به همراه داشته باشد. عفونت مجاری ادراری و به خطر افتادن سلامت بهداشت دستگاه تناسلی، از جمله عوارض هایپرتروفی و بزرگ بودن لابیاها می باشد.

در بسیاری از موارد، خانم هایی که لابیاهای بزرگی دارند، از پوشیدن لباس های تنگ خجالت می کشند.

لابیاپلاستی بدون بخیه چگونه است ؟

لابیاپلاستی بدون بخیه را چه اشخاصی می توانند انجام دهند ؟

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایید .

دلایل بزرگ شدن لابیاها

رابطه جنسی زیاد و بارداری از جمله عواملی هستند که باعث بزرگ شدن لابیاها می شوند. در حین زایمان، پوست ناحیه واژن دچار کشیدگی می شود، و دیگر به حالت اولیه و طبیعی برنمی گردد.

تجربه عمل لابیاپلاستی

حتی در برخی خانم ها، چاق شدن و تجمع چربی در اطراف دستگاه تناسلی، از دیگر علل بزرگ شدن لابیاها می باشد.

افزایش سن. با افزایش سن، پوست دچار افتادگی و شلی می شود، پوست ناحیه واژن و دستگاه تناسلی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با شل شدن پوست، لابیاها نیز بزرگ تر به نظر می رسند و فرد دچار مشکل خواهد شد.

گاهی مسائل ژنتیکی نیز دخیل هستند. برخی افراد از بدو تولد، لابیاهای بزرگی دارند.

در برخی موارد، عوامل مکانیکی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری و یا حتی پیرسینگ ناحیه تناسلی نیز می تواند باعث بزرگ شدن لابیاها شود.

لابیاپلاستی، شیوه جراحی است که با حذف پوست اضافی اطرف واژن و لابیاها، و با هدف کوچک کردن اندازه لابیا مینور (لب کوچک و داخلی) و لابیا ماژور (لب بزرگ و خارجی) انجام می شود. در طول جراحی، رنگ طبیعی لابیا نیز حفظ خواهد شد.

لابیاپلاستی علاوه بر اهداف زیبایی، اهداف درمانی نیز دارد. بزرگ بودن لابیاها، رفع مشکلات بی اختیاری ادرار، رفع خارش و سوزش در ناحیه واژن، از جمله دلایل انجام جراحی لابیاپلاستی می باشد.

روند جراحی لابیاپلاستی

در ابتدا، بافت اضافی لابیا از طرق روش trim برداشته می شود. این روش، در فرم دهی مجدد لابیا و حذف بافت از قسمت های بیرونی ناحیه تناسلی، موثر می باشد. این روش هم چنین به رفع تیرگی نواحی اطراف لابیا نیز کمک می کند.

استفاده از لیزر، بسیار موثرتر از چاقوی جراحی می باشد و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

تکنیک Wedge، روش دیگری است که در جراحی لابیاپلاستی استفاده می شود. در این روش، برشی در امتداد پهنای لابیا زده می شود. این روش در کاهش اندازه لابیا بسیار موثر می باشد.

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن را با متدهای روزی دنیا انجام میدهند ، جراحی زیبایی واژن امروزه طرفداران بسیاری زیادی را در میان بانوان پیدا کرده است .

اقدامات بعد از لابیاپلاستی

  • لابیاپلاستی جراحی سرپایی است و بیمار همان روز به خانه بر می گردد
  • عدم پوشیدن لباس های تنگ، جهت پیشگیری از وارد شدن فشار بر روی لابیاها
  • عدم انجام حرکات و فعالیت های شدید، حداقل به مدت 6 هفته
  • دوری از پیاده روی و یا نشستن های طولانی مدت
  • استحمام روزانه و شست و شوی واژن

تجربه عمل لابیاپلاستی

بسیاری از اشخاص به دنبال این هستند که اشخاصی که لابیاپلاستی را انجام داده اند ، را پیدا کنند و از تجربه عمل لابیاپلاستی آنها سوالاتی را بیان کنند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان اولین با در ایران جراح زیبایی زنان است که لابیاپلاستی را بدون بخیه انجام داده است ، ایشان لابیاپلاستی با سافت سرجری را برای دخترانی که از بخیه لابیاپلاستی واهمه دارند ، انجام می دهند .

شما عزیزان برای دیدن تجربه عمل لابیاپلاستی بیماران ایشان می توانید به بخش رضایت بیماران پس از لابیاپلاستی مراجعه نمایید و یا بر روی لینک ذیل کیلیک نمایید .

رضایت بیماران

برای مشاهده فیلم های لابیاپلاستی میتوانید به بخش گالری فیلم های سایت مراجعه نمایید .

برای مشاهده سایر مقالات لابیاپلاستی می توانید بر روی لینک های ذیل کلیک نمایید

لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی با لیزر

تنگ کردن واژن با نخ

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

Call Now Button