ترشح واژن پس از لابیاپلاستی

ترشح واژن پس از لابیاپلاستی

پس از هر جراحی ممکن است برخی از عوارض جانبی رخ دهد که پس از مدت زمانی از بین برود ، در این مقاله به ترشح واژن پس از لابیاپلاستی را بیان می کنیم تا بیشتر با لابیاپلاستی و مراقبت های بعد از آن آشنا شوید .

ترشحات واژن در واقع ترشحات رحم و سرویس هستند که از واژن خارج می گردد ، در ناحیه ای که جراح زیبایی واژن لابیاپلاستی را انجام می دهد ، بخش ورودی واژن است ، در واقع محل ورودی واژن توسط لابیامینورها پوشیده شده است که زمانی که شخص عمل زیبایی لابیا انجام می دهد ، ترشحات واژن به شکل طبیعی ادامه دارند .

آیا می دانستید چرا پس از لابیاپلاستی ترشح رخ می دهد ؟ اگر ترشح پس از لابیاپلاستی رخ داد باید چیکار کرد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با لابیاپلاستی و مراقبت های پس از آن آشنا شوید .

ترشحات طبیعی واژن به دلیل ترشحات هورمون های جنسی است که دارای شکل و قوام خاصی می باشند ، این ترشحات در شخص سبب عفونت نمی شوند .

 

ترشح واژن پس از لابیاپلاستی

بانوان بهتر است بدانند که در نیمه اول یعنی 14 روز اول از شروع روز اول ، 14 روز اول یعنی نیمه اول سیکل شخص با ترشحات نرمالی همراه است که این ترشحات مانند سفیده تخم مرغ پخته نشده است که حجم این ترشحات در اشخاص مختلف متفاوت است ، ترشحات طبیعی واژن دارای علائم ذیل است :

ترشحات طبیعی واژن

  • بدون بو
  • بدون رنگ و شفاف
  • عدم تحریک واژن
  • عدم سوزش واژن

ترشحات واژن پس از اینکه بر روی لباس زیر یک خانم دیده می شود ، فاقد رنگدهی می باشد ، در واقع در زمان شست و شوی لباس زیر سبب تغییر رنگ لباس زیر نمی شود ، به ترشحاتی با این خصوصیات یک ترشحات نرمال می گویم ، به همین دلیل است که متخصص زنان معمولا به بانوان توصیه می کنند که از لباس زیر فقط نخی سفید رنگ استفاده کنند ، زیرا بانوان در زمان نظافت متوجه خواهند شد که ترشحات واژن نرمال است یا اینکه شخص دچار عفونت یا هر عامل دیگری شده است .

در نیمه دوم سیکل قاعدگی اگر در نظر بگیرید ، شخص در 14 روز دوم با تغییر ترشحات واژن روبرو هست که کاملا شکل ترشحات تغییر می کند زیرا این ترشحات شفاف و بی رنگ که کاملا شبیه سفیده تخم مرغ پخته نشده است ، کاملا شبیه سفیده تخم مرغ پخته شده می شود .

این ترشحات سفید فاقد چسبندگی می باشند ، در صورتی که ترشحات سفید چسبنده باشند و حالت بو دار دارند و سبب ایجاد رنگ روی لباس می شوند ، هم چنین سبب تحریک و سوزش می شوند به هیچ عنوان طبیعی نمی باشند .

در واقع این ترشحات اصلا سفید رنگ نیست ، اصلا چسبنده نیست ، حالت پنیری شکل ندارند و هیچ بوی خاصی هم ندارند .

در واقع این ترشحات بانوان نیست که عفونت می کند ، بلکه به دلیل اینکه واژن مرطوب هست و نور به آن نمی خورد

در صورتی که ترشحات غیر طبیعی باشد باید به پزشک خود اطلاع دهید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور

سایر مقالات مرتبط

 

 

ارسال پاسخ

14 + یازده =