تنگ کردن واژن با آب انار

همیشه این سوال برای اشخاص مختلف ایجاد می شود که تنگ کردن واژن با آب انار ممکن است ؟ روش های طبیعی تا چه حد تنگ کردن شان ماندگار است ؟ آیا تنگ کردن واژن با آب انار مانند لیزر عمل می کند یا خیر ؟ در این مقاله ما به بیان پاسخ شما عزیزان در خصوص تنگ کردن واژن با آب انار می پردازیم .

تنگ کردن واژن با آب انار

دکتر بهمن پور در ابتدا به بانوان توصیه می کند که روزانه یک لیوان آب انار بنوشند ، زیرا آب انار فواید بسیار زیادی دارد ، زیرا مواد روی پوست انار و میوه انار وجود دارد حاوی آنتی اکسیدان بسیار فراوانی هست که مواد داخل انار و میوه انار سبب افزایش عمل فیبروپلاست ها می شود .

با مصرف آب انار و انار کلاژن سازی در بدن شخص بهتر خواهد بود .

فواید آب انار

از فواید این میوه در بدن می توان به جوانسازی پوست و مو اشاره کرد ، علاوه بر آن جوانسازی بافت های مختلف بدن می شود .

تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار به هیچ وجه انجام نمی شود ، زیرا خاصیت قابضی که دارد ، در زمان میل کردن در دهان شما این ویژگی را تجربه کرده اید ، این خاصیت بسیار موقت است و پس از چند دقیقه به اتمام می رسد .

تنگ کردن واژن با آب انار

درخصوص بافت واژن هم باید بیان کرد که مصرف آب انار جهت تنگ کردن واژن  چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد  ، بافت واژن چند لحظه آن را جذب خواهد کرد ، تنگ کردن واژن با آب انار حتی یک روز به طول نمی انجامد ، پس این دیدگاه اشتباه است که تنگ کردن واژن با آب انار امکان دارد .

دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی تنگ کردن واژن را انجام می دهند :

تنگ کردن واژن با لیزر

به کمک لیزرهای مختلفی که دکتر بهمن پور در مطبشان دارند ، تنگ کردن واژن امکان پذیر است ، تنگ کردن واژن با لیزر فواید بسیاری دارد که در مقاله تنگ کردن واژن با لیزر به بیان این نکته پرداخته ایم .

تنگ کردن واژن با نخ

به کمک نخ های واژینال می توان تنگ کردن واژن را نجام داد ، این نخ ها مخصوص واژینال می باشند ، به این روش تنگ کردن واژن با نخ می گویند.

تنگ کردن واژن با جراحی

در این روش جراح با کمک عمل جراحی تنگ کردن واژن را انجام می دهد .

سایر مقالات مرتبط به تنگ کردن واژن

 

 

 

Call Now Button