info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  تنگ کردن واژن با جراحی

  تنگ کردن واژن با جراحی

  تنگ کردن واژن با جراحی نیز برای اشخاصی که با مشکلات گشادی واژن روبرو هستند ، بسیار کمک کننده است ، زیرا مشکل گشادی واژن را در مدت زمان اندکی می توان برطرف نمود ، البته بهتر است بدانید که تنگ کردن واژن را به روش های مختلفی می توان انجام داد .

  تنگ کردن واژن با جراحی

  جراح زیبایی زنان با کمک بی حسی موضعی تنگ کردن واژن را انجام می دهد ، البته در برخی از مواقع با کمک بی هوشی عمومی تنگ کردن واژن انجام می شود ، در صورتی که جراح تشخیص دهد که از بی هوشی عمومی جهت تنگ کردن واژن استفاده شود نیاز است که شخص جهت بهبودی کامل یک روز بستری شود .

  روش کار تنگ کردن واژن

  روش کار تنگ کردن واژن بدین گونه است که پس از انجام بی حسی ، برش های در بخش های دیواره پشتی واژن انجام می شود ، بسته به اینکه میزان گشادی واژن چقدر است ، درخواست بیمار و تشخیص جراح زیبایی سینه نوع برش انتخاب می شود .
  در تنگ کردن واژن بافت های غیرطبیعی و بافت های همبند برداشته می شوند ، پوست اضافه را در این جراحی برمی دارند و بخش های پشت واژن را که شامل عضله های کشیده شده است با بخیه های جذبی به یکدیگر متصل می نمایند .

  بهبودی پس از پرینورافی

  پس از پرینورافی توصیه می شود که شخص تا حد ممکن استراحت نماید و از راه رفتن طولانی مدت اجتناب نماید ، یکی از توصیه های که به تمامی بیمارانی که شاغل می باشند ، این می باشد که تا سه هفته پس از جراحی تنگ کردن واژن هیچ فعالیت سنگینی را انجام ندهند و تا 7 روز مرخصی بگیرند و در منزل استراحت نمایند .
  در مدت زمان سه الی چهار هفته شخص باید از فعالیت جنسی اجتناب نماید
  انجام معاینات منظم که جراح زیبایی زنان تعیین می کند ، الزامی است تا در صورت مشکلی معالجه سریع انجام شود .

  —————————————————————————–

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  —————————————————————————–

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  thinstagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ

  9 − 8 =