جراحی زیبایی واژن تنگ کردن واژن با جراحی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با جراحی را چه اشخاصی باید انجام دهند ؟ مشکلات گشادی واژن در اثر چه عواملی رخ می دهد ؟ آیا تنگ کردن واژن با جراحی نیاز به بی هوشی دارد ؟

تنگ کردن واژن با جراحی نیز برای اشخاصی که با مشکلات گشادی واژن روبرو هستند ، بسیار کمک کننده است ، زیرا مشکل گشادی واژن را در مدت زمان اندکی می توان برطرف نمود ، البته بهتر است بدانید که تنگ کردن واژن را به روش های مختلفی می توان انجام داد .

تنگ کردن واژن با جراحی

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن تنگ کردن واژن را به سه روش انجام می دهند .

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با نخ

جراح زیبایی زنان با کمک بی حسی موضعی تنگ کردن واژن با جراحی  را انجام می دهد ، البته در برخی از مواقع با کمک بی هوشی عمومی تنگ کردن واژن انجام می شود ، در صورتی که جراح تشخیص دهد که از بی هوشی عمومی جهت تنگ کردن واژن استفاده شود نیاز است که شخص جهت بهبودی کامل یک روز بستری شود .

روش کار تنگ کردن واژن

روش کار تنگ کردن واژن بدین گونه است که پس از انجام بی حسی ، برش های در بخش های دیواره پشتی واژن انجام می شود ، بسته به اینکه میزان گشادی واژن چقدر است ، درخواست بیمار و تشخیص جراح زیبایی سینه نوع برش انتخاب می شود .
در تنگ کردن واژن بافت های غیرطبیعی و بافت های همبند برداشته می شوند ، پوست اضافه را در این جراحی برمی دارند و بخش های پشت واژن را که شامل عضله های کشیده شده است با بخیه های جذبی به یکدیگر متصل می نمایند .

بهبودی پس از پرینورافی

پس از پرینورافی توصیه می شود که شخص تا حد ممکن استراحت نماید و از راه رفتن طولانی مدت اجتناب نماید ، یکی از توصیه های که به تمامی بیمارانی که شاغل می باشند ، این می باشد که تا سه هفته پس از جراحی تنگ کردن واژن هیچ فعالیت سنگینی را انجام ندهند و تا 7 روز مرخصی بگیرند و در منزل استراحت نمایند .
در مدت زمان سه الی چهار هفته شخص باید از فعالیت جنسی اجتناب نماید
انجام معاینات منظم که جراح زیبایی زنان تعیین می کند ، الزامی است تا در صورت مشکلی معالجه سریع انجام شود .

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button