تنگ کردن واژن با نخ واژینال

تنگ کردن واژن چگونه است ؟   آیا تنگ کردن واژن با نخ واژینال  نیازی به بی هوشی است یا خیر ؟  چه اشخاصی می توانند تنگ کردن واژن را انجام دهند ؟  در این مقاله به پاسخ تمامی این سوالات می پردازیم .
در مقالات قبلی همانطور که گفتیم ، زایمان های طبیعی متعدد ، رابطه جنسی ، بالا رفتن سن و … همگی از عوامل گشادی واژن می باشند که در این مقاله به بیان تنگ کردن واژن با نخ می پردازیم .

تنگ کردن واژن با نخ واژینال

آیا می دانستید که تنگ کردن واژن با نخ یکی از بهترین نتایج را در درمان گشادی واژن داشته است .

لیفت واژن با نخ یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن می باشد که شخص بسیاری از مشکلاتی را که درگذشته داشته است را دیگر ندارد ، تنگ کردن واژن مانند سایر روش ها نظیر تزریق ژل به واژن ، لابیاپلاستی ، تزریق چربی به واژن جز جراحی های زیبایی واژن محسوب می شود .
جراحان زیبایی واژن در گذشته از نخ ها فقط به منظور جوانسازی پوست استفاده می کردند ، این در حالی است که امروزه با کمک علم از نخ های جدیدی که به بازار ارائه شده است ، می توان لیفت واژن و جوانسازی واژن را انجام داد .

یکی از سوالات پر تکرار در خصوص تنگ کردن واژن با نخ این است که آیا تنگ کردن واژن با نخ واژینال نیاز به بی هوشی دارد یا با بی حسی قابل انجام است .

  • آیا تنگ کردن واژن با نخ نیاز به بی هوشی دارد ؟

تنگ کردن واژن با نخ یک جراحی می باشد که نیازی به بی هوشی ندارد ، در این روش با بی حسی موضعی تنگ کردن واژن را انجام می دهند .

فواید تنگ کردن واژن با نخ

  • از مزیت های تنگ کردن واژن با نخ می توان به تاثیر مکانیکال سریع آن اشاره کرد ، جراح در کوتاه ترین زمان می تواند ورودی واژن را تنگ نماید
  • تنگ کردن واژن با نخ سبب کلاژن سازی ، ایجاد فیبروم واژن شود ، در این روش می توان جوانسازی را به آسانی بدون نیاز به بی هوشی انجام داد .
  • گشادی واژن مشکلات بسیاری دارد ، یکی از مشکلاتی که این بیماری دارد ، تاثیر در روابط جنسی است که سرآغاز بسیاری از مشکلات بین زوجین می باشد .

چه اشخاصی می توانند تنگ کردن واژن با نخ را انجام دهند ، همیشه این سوال وجود داشته است که آیا کاندید مناسبی جهت تنگ کردن واژن با نخ می باشند یا خیر ؟

کاندید مناسب تنگ کردن واژن با نخ اشخاصی می باشند که با مشکل گشادی واژن روبرو شده باشند یا در اشخاصی که در بخش پرینه چین خوردگی دارند ، اشخاصی که با شلی واژن روبرو شده اند نیز جز کاندیدهای مناسب تنگ کردن واژن با نخ می باشند ، پس از اپیوزوتومی ممکن است شخص نیاز به بازسازی پرینه داشته باشد که در این مواقع تنگ کردن واژن با نخ بسیار کمک کننده است .

مقالات مرتبط با تنگ کردن واژن

در مقاله تنگ کردن واژن تمامی موارد مربوط به تنگ کردن واژن را به طور کامل بیان کرده ایم .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

برخی از بانوان که به مطلب دکتر بهمن پور مراجعه می کنند در خصوص لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن سوال می کنند ، که آیا امکان انجام همزمان لابیاپلاستی با تنگ کردن واژن وجود دارد یا خیر ؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید بر روی لینک ذیل کلیک کنید تا توضیحات کامل دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان  را در این خصوص یافت نمایید :

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

Call Now Button