تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ

متاسفانه گشادی واژن مشکلات بسیار زیادی را برای بانوان ایجاد می کند ، یکی از این مشکلات مبتلا شدن سریع به عفونت است ، کاهش میل جنسی و بسیاری از مشکلات دیگر ممکن از است در گشادی واژن رخ دهد ، برای درمان این مشکل روش های مختلفی ارائه شده است ، تنگ کرن واژن با نخ یکی از این روش ها است ، اگر می خواهید در خصوص نحوه تنگ کردن واژن با نخ اطلاعات بیشتری بدانید توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نمایید .

تنگ کردن واژن با نخ امروزه کمک شایانی به درمان مشکلات گشادی واژن می پردازیم ، عوامل مختلفی سبب گشادی واژن می شود که در ذیل مهم ترین آنها را بیان می کنیم :

 • شلی واژن
 • افتادگی واژن
 • زایمان های متعدد
 • مقاربت های جنسی متعدد

و…

تنگ کردن واژن با نخ

در گذشته از نخ ها به منظور جوانسازی صورت فقط استفاده می شد ، اما امروزه از نخ های مخصوص واژینال به منظور جوانسازی واژن استفاده می شود .

آشنایی بیشتر با نخ های واژینال

لیفت عضلات لگن و پرینه را با استفاده از نخ های واژینال می توان انجام داد ، این نخ ها همگرای می باشند ، در زمان لیفت واژن با نخ نیازی به بی هوشی و خونریزی نیست .

تنگ کردن واژن با RF

جراحی زیبایی واژن به روش های مختلفی انجام می شود یکی از این روش ها جوانسازی با نخ است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که نخ واژینال را در ناحیه ورودی واژن جهت تنگ کردن واژن و درمان گشادی واژن استفاده می کنند

فیلم تنگ کردن واژن با RF

تنگ کردن واژن

واژن را با استفاده از نخ های جوانسازی واژن می توان به حالت اولیه بازگرداند که نه تنها دستگاه تناسلی ظاهر زیبایی پیدا می کند بلکه در بهبودی روابط زناشویی بسیار تاثیر گذار است و زوجین از انجام مقاربت جنسی لذت می برند .

نخ های تنگ کردن واژن در کشورهای به روز دنیا استفاده می شود ، نخ های واژینال دارای استاندارد کشور استرلیا و ایتالیا را دارند .

تنگ کردن واژن با نخ بدون نیاز بیهوشی است که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان انجام می شود ، دکتر بهمن پور تنگ کردن واژن با نخ را از بهترین نخ های واژینال استفاده می نماید .

نخ های تنگ کردن واژن و روش کار آنها

به دو شکل می توان از نخ های واژینال استفاده کرد ، که در ذیل به شکل اختصار به بیان آنها می پردازیم :

روش اول تنگ کردن واژن با نخ

در این روش بدون خونریزی و بی هوشی تنگ کردن واژن استفاده می شود ، در این روش به شکل کانیکال تنگ کردن واژن را جراح زیبایی زنان انجام می دهد .

روش دوم تنگ کردن واژن با نخ

در روش دوم تنگ کردن واژن با نخ بسیاری از مراجعه کنندگان بسیار از نتایج تنگ کردن با این روش راضی می باشند زیرا به شکل موثرتر عمل می کنند و در این روش به شکل خود به خود بافت های ناحیه واژن به شکل اولیه خود بازمی گردند و کلاژن سازی انجام می شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که در روش دوم به میزان قابل توجهی کلاژن سازی واژن افزایش می یابد علت این امر رخ دادن حالت فیبرتیک می باشد .

نخ های واژن در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد که در ذیل کاربردهای نخ های واژن را بیان می کنیم :

کاربردهای نخ های واژن

 • درمان شلی واژن
 • درمان گشادی واژن
 • بازسازی و ترمیم پرینه پس از زایمان های متعدد
 • ترمیم چین خوردگی های واژن
 • لیفت واژن

تکنیک های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن علاوه بر نخ با روش های مانند لیزر ، جراحی نیز انجام می شود .

تنگ کردن واژن با لیزر

لیزر مونالیزا تاچ یکی از روش های درمان گشادی واژن است با استفاده از این لیزر می توان گشادی واژن را برطرف نمود ، خوشبختانه این لیزر در جوانسازی واژن هم بسیار موفق عمل کرده است به گونه ای که با ابداع این لیزر تحول عظیمی در فیلد پزشکی زنان به وجود آمد .

استفاده از لیزر مونالیزا تاچ یک روش آسان در مدت زمان کم و بدون خونریزی است ، لیزر مونالیزا تاچ فواید بسیار زیادی دارد که شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله لیزر مونالیزا تاچ را مطالعه نمایید .

تنگ کردن واژن

فواید لیزر مونالیزا 

 • از بین رفتن سوزش واژن
 • از بین رفتن سوزش واژن
 • انجام عمل در مدت زمان کم
 • از بین رفتن قرمزی واژن
 • لیزر مونالیزا غیرتهاجمی می باشد
 • از بین بردن التهاب واژن
 • روشن کردن ناحیه تناسلی واژن
 • از بین بردن چین و چروک واژن
 • تنگ کردن واژن
 • ماندگاری بالا

تنگ کردن واژن پرینورافی

تنگ کردن واژن پرینورافی نیز قابل انجام است ، در این روش دکتر بهمن پور بر اساس شرایط بیمار تصمیم می گیرد که از این روش تنگ کردن استفاده نماید .

تنگ کردن واژن با جراحی

پرینورافی

در جراحی پرینورافی هدف کاهش اندازه ورودی واژن می باشد در واقع با این جراحی تنگ کردن واژن انجام می شود ، در واقع به نوعی عمل پرینورافی یک جراحی ترمیمی می باشد .

نکاتی در خصوص پرینورافی

در خصوص تنگ کردن با جراحی باید بیان کرد که این جراحی در نقاط عمیق واژن پیش نمی رود ، بلکه دو تا سه سانتی متر بیشتر جراح پیش نمی رود و کاربرد آن برای عضلات آسیب دیده پرینه می باشد که در زمان اپیزیوتومی و زایمان دچار آسیب شده اند ، کاربرد دارد .

پرینورافی ترمیم خلفی واژن را همزمان با Poster Vaginal Repaer  انجام می دهد .

این روش مانند سایر جراحی ها به شکل صد در صد سبب بهبودی کامل واژن نمی باشد ، اما نتایج بسیار درخشانی را بیماران پس از جراحی مشاهده می کنند .

تنگ کردن واژن

مراقبت های پس از پرینورافی

پیش از پرینورافی شخص باید یکسری آزمایش ها را انجام دهد ، یکی از این آزمایش ها آزمایش پاپ اسمیر است .

عفونت های باکتریال و قارچی پیش از جراحی تنگ کردن واژن باید حتما درمان گردند تا شخص پس از جراحی با مشکلی روبرو نشود .

در اشخاصی که نقص ایمنی وجود دارد ، جراحی تنگ کردن واژن توصیه نمی شود .

شخص پس از تنگ کردن واژن نباید باردار شود یا در صورتی که قصد بارداری دارد بهتر است تا سه ماه پس از تنگ کردن واژن باید این کار را به تاخیر بیاندازد .

در صورتی که بیماری خاصی دارید و یا حساسیت دارید حتما جراح زیبایی زنان را مطلع نمایید

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پیش از تنگ کردن واژن با جراحی یا انجام جراحی زیبایی واژن تمامی نکات و مراقبت های پیش از عمل را به بیماران خود بیان می کنند .

کاندید مناسب پرینورافی

بانوان با بالا رفتن سنشان فقط پوست و برخی از عضلاتشان تحت تاثیر قرار نمی گیرد بلکه واژن آنها با تغییراتی نظیر شل شدن و افتادگی روبرو می شود ، این مشکلات علاوه بر اینکه از نظر زیبایی واژن آنها را تحت تاثیر قرار میدهد بلکه سبب بروز مشکلات جدی نظیر عدم تمایل به رابطه وآمیزش جنسی می شود ، شل شدن رحم و افتادگی آن در اثر عوامل زیر رخ می دهد :

 • تومورهای لگنی
 • بالا رفتن سن
 • چاقی و اضافه وزن
 • سرفه های مزمن
 • یبوست های پیوسته

اقداماتی که نیاز است قبل از پرینورافی انجام شود شامل تست پاپ اسمیر ، انجام آزمایش های قبل جراحی زیبایی واژن است .

یکی از نکاتی که پس از جراحی پرینورافی باید در نظر گرفت این است که تا 6 هفته نباید مقاربت جنسی داشته باشند ، مصرف انواع ویتامین C  پس از پرینورافی توصیه می شود

تنگ کردن واژن بدون جراحی

با استفاده از تست کیگل می توان عضلات پایینی لگن را که در زمان زایمان کشیده شده اند را می توان تقویت نمود ، با استفاده از این ورزش تا حد کمی می توان این مشکل را برطرف نمود استفاده از سایر روش ها برای درمان مشکلات واژن بسیار کار آمد تر خواهد بود ، تمرینات کیگل زمانی سبب تنگی واژن می شود که گشادی واژن بیش از حد نباشد .

بهترین روش تنگ کردن واژن

یکی از سوالات متداولی که در خصوص تنگ کردن واژن بیان می شود ، این است که بهترین روش تنگ کردن واژن چیست ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که بسته به نیاز بیمار، میزان گشادی واژن و تشخیص جراح زیبایی واژن می توان بیان کردن که بهترین روش تنگ کردن واژن چیست .

هزینه عمل تنگ کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن بسته به این که جراح زیبایی زنان از چه روشی استفاده می کند متفاوت است ، هزینه عمل تنگ کردن واژن نیز به میزان گشادی واژن وابسته است ، به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی را برای تنگ کردن واژن در نظر گرفت .
دکتر بهمن پور از جدیدترین روش های روز دنیا جهت تنگ کردن واژن استفاده می کنند ، در مطب دکتر بهمن پور با استفاده از روش های روز دنیا تنگ کردن واژن انجام می شود .
تنگ کردن واژن نه تنها مشکل گشادی واژن را درمان می کند بلکه زوجین در زمان مقاربت جنسی نهایت لذت را از مقاربت جنسی می برند

تاثیر تنگ کردن واژن با رابطه زناشویی

تنگ کردن واژن فواید بسیار زیادی دارد ، در این روش نه تنها تغییراتی در واژن ایجاد می شود بلکه زوجین در هنگام نزدیکی و برقراری میل جنسی لذت می برند ، یکی از مشکلات زوجین در زمان برقراری رابطه جنسی گشادی واژن است ، در نتیجه زوجین در زمان نزدیکی لذت نمی برند که می توان با استفاده از تنگ کردن واژن این مشکل را برطرف نمود.

تاثیر تنگ کردن واژن با رابطه زناشویی

مراقبت های بعد ازتنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن مانند هر عمل دیگری نیازمند یکسری مراقبت های است که در ذیل به بیان برخی از آنها می پردازیم

 • پس ازتنگ کردن واژن باید نباید به مدت یک ماه مقاربت جنسی داشته باشید
 • پس از تنگ کردن واژن از استحمام با آب گرم باید اجتناب بورزید
 • پس از تنگ کردن واژن باید مصرف مایعات به خصوص ویتامین C را باید افزایش دهید
 • پس از تنگ کردن واژن داروها باید سر تایمی که پزشک بیان کرده است، مصرف شود
 • پس از تنگ کردن واژن نباید اجسام سنگین را بردارید
 • پس از تنگ کردن واژن از انجام ورزش های سنگین ورزشی باید اجتناب نمایید
 • پس از تنگ کردن واژن نباید واژن و اطراف آن خیس باشد بلکه باید با استفاده از سشوار ناحیه را خشک نگه دارید
 • پس از تنگ کردن واژن نباید از لباس زیر تنگ و پلاستیکی استفاده نمایید
 • پس از تنگ کردن واژن باید از لباس زیر نخی استفاده نمایید

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند این نکات اگر چه ساده هستند ، اما باید به دقت انجام شوند زیرا این نکات سبب می شود که بهبودی سریع تر حاصل شود و نتایج بهتری ظاهر شود.

دکتر بهمن پور تمامی نکاتی که بیماران پس از تنگ کردن واژن باید انجام دهند را به آنها بیان می کند تا درمان سریع تر انجام شود .

عوارض عمل زیبایی واژن

یکی از سوالاتی که همیشه بیان می شود این است که عوارض عمل زیبایی واژن چیست ؟ در این بخش به بیان پاسخ این سوال می پردازیم تا بیشتر با جراحی زیبایی واژن آشنا شوید .

عوارض عمل زیبایی واژن را تا به امروز پزشکان و جراحانی که جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، گزارش نکرده اند ، خیلی از بانوان و دخترانی که جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، این سوال را بیان می کنند که عوارض عمل زیبایی واژن چیست ؟ دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند اگر جراح در کار عمل زیبایی واژن تخصص و تبحر داشته باشد نه تنها این جراحی شامل عوارض نمی شود بلکه سبب افزایش میل جنسی نیز می شود زیرا با از بین بردن بخش های اضافه واژن و یا جوانسازی واژن می توان میل جنسی را در بانوان افزایش داد .

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

یکی از درخواست های که اکثر اشخاصی که می خواهند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند ، مشاهده عکس واژن بعد از عمل زیبایی است ، به دلیل اینکه ما باید حریم شخصی بیماران را نگه داریم از نشان دادن آن در فضای مجازی معذور هستیم بنابراین عکس شماتیک ، عکس واژن بعد از عمل زیبایی را برای اشخاصی که تمایل دارند در خصوص تغییرات واژن مطلع شوند را برای شما قرار می دهیم .

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

فیلم عمل واژن

یکی از موارد دیگری که بسیاری از بانوان و مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور می خواهند در خصوص آن اطلاعات داشته باشند ، فیلم عمل واژن است ، در اینستاگرام و تلگرام دکتر بهمن پور فیلم عمل واژن را که شامل بخش ها و تکنیک های مختلفی است را قرار داده ایم ، هم چنین شما عزیزان برای مشاهده فیلم عمل واژن به بخش گالری فیلم سایت مراجعه نمایید .

تنگ کردن واژن به روش طبیعی

یکسری باورها و دیدگاه در خصوص تنگ کردن واژن وجود دارد ، بسیاری از بانوان به فکر این می باشند که تنگ کردن واژن به روش طبیعی را انجام دهند ، دکتر بهمن پور جراح سینه بیان می کنند که تنگ کردن واژن به روش طبیعی نه تنها تاثیری در تنگ کردن ندارد ، بلکه برخی این روش ها نظیر جوش شیرین و یا سایر روش ها ممکن است سبب حساسیت بدن شود و بدن واکنش شیمیایی به روش طبیعی داشته باشد .

تنگ کردن واژن با انار

خیلی از بانوان با تصور اینکه تنگ کردن واژن با انار را می توانند انجام دهند ، روزانه به مصرف انار می پردازند ، در پاسخ به این سوال هم باید بیان کرد که تنگ کردن واژن با انار تاثیری در تنگ کردن واژن ندارد ، زیرا برای تنگ کردن باید برروی سلولها  تغییرات ایجاد شود که هیچ یک از روش های طبیعی تغییرات را بر روی سلولها انجام نمی دهند .

تنگ کردن واژن به روش طبیعی

تنگ کردن واژن با انار و یا روش های طبیعی یک دیدگاه اشتباه است که در میان برخی از بانوان به اشتباه ایجاد شده است .

روش های تنگ کردن واژن

یکی از مشکلاتی که بانوان معمولا از آن شاکی هستند ، شلی واژن و عدم رسیدن به ارگاسم می باشد ، معمولا شل شدن واژن و کاهش ارگاسم در اثر از دست رفتن قوام واژن می باشد که این عامل در اثر از دست رفتن قوام دیواره داخلی واژن تا بخش دهانه ورودی واژن می باشد ، در  نتیجه بیمار در زمان نزدیکی با عدم ارگاسم و شلی واژن روبرو می شود ، که بسیار آزاردهنده می باشد ، بهترین راه حل تنگ کردن واژن است .

روش های تنگ کردن واژن

 • علت شلی واژن
 • زایمان سخت
 • چند قلوزایی
 • زایمان طول کشیده
 • استفاده از فورسپس
 • پارگی ناحیه پرینه

و…

یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن تنگ کردن با لیزر است که نتایج درمانی بسیار خوبی را لیزر ارائه کرده است .

لیزر مونالیزا تاچ نه تنها در درمان شلی واژن بسیار موفق عمل کرده است بلکه سایر مشکلات واژن را نیز برطرف نموده است .

لیزر مونالیزا تاچ در برطرف کردن مشکلات لابیاها نیز موفق عمل کرده است ، جراح زیبایی زنان تحت لابیاپلاستی مشکلات واژن را برطرف می نماید .

لابیاپلاستی مشکلات نامتقارنی لابیاها ، بزرگی و شلی لابیاها را نیز برطرف می نماید .

تنگ کردن واژن با نخ

یکی دیگر از روش های تنگ کردن واژن ، تنگ کردن واژن با نخ است که در بازار نخ های مخصوصی مربوط به واژن در بازار ارائه شده است که به نخ های واژینال معروف هستند .

با نخ های واژینال می توان تنگ کردن واژن را انجام داد ، تنگ کردن واژن با نخ نیز نتایج خیلی خوبی دارد .

تنگ کردن واژن را با جراحی نیز انجام می دهند .

پرینورافی یکی دیگر از روش های تنگ کردن واژن است که دکتر بهمن پور بسته به وضعیت بیمار اگر تصمیم بگیرد تنگ کردن واژن را با جراحی انجام می دهد .

هر یک از روش های تنگ کردن واژن مزایا خاص خود را دارند ، نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که جراح واژن در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد تا بهترین نتایج ممکن حاصل شود .

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

تنگ کردن واژن

 • 1831
 • 26641827
 • 22175070
 • 22179070
 • 26641908
 • 09120897425

————————————————————————

سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

18 thoughts on “تنگ کردن واژن با نخ

 1. فرشته - نوامبر 20, 2018 در 5:19 ق.ظ

  هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدر است ؟ من از شیراز می خوام بیام می خوام بدونم که این جراحی چقدر هزینه اش هست ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 11:13 ق.ظ

   عزیزم ، هزینه تنگ کردن واژن یا تماس بگیرید یا داخل دایرکت اینستاگرام بیان کنید @drbahmanpour آدرس اینستاگرام است

   پاسخ
 2. زینه - نوامبر 20, 2018 در 1:16 ب.ظ

  روش تنگ کردن واژن با زردچوبه به چه شکل هست دکتر ؟ من بندرعباس هستم ، خیلی برام سخته تا تهران بیام جهت تنگ کردن واژن میشه خواهشا من راهنمایی کنید که تنگ کردن واژن با زردچوبه انجام بدم .

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 26, 2018 در 11:55 ق.ظ

   عزیزم ، تنگ کردن واژن با زردچوبه اصلا صحت علمی ندارد ، تنگ کردن واژن با زرد چوبه اصلا رخ نمی دهد

   پاسخ
 3. مهدی - نوامبر 20, 2018 در 4:55 ب.ظ

  سلام ایا این عمل برای اقایون هم انجام میگیرد و یا موعثر هس

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 26, 2018 در 11:54 ق.ظ

   کدام عمل ؟

   پاسخ
 4. nastaran - نوامبر 21, 2018 در 9:37 ق.ظ

  دکتر بهمن پور از طریق انجمن نی نی سایت با سایت شما آشنا شدم ، خیلی سایت خوبی دارید ، میشه خواهش کنم یک روش تنگ کننده دائمی واژن بیان کنید ؟ من خیلی دوست دارم تنگ کردن دائمی واژن انجام بدم ، چون واژنم خیلی گشاد هست

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 11:12 ق.ظ

   عزیزم یک روش دائمی برای تنگ کردن واژن جراحی اما این روش به همه توصیه نمی کنیم چون برحسب وضعیت واژن باید روش تنگ کردن واژن انتخاب شود ، شما باید به جراح اجازه بدین بهترین روش تنگ کردن واژن را برای شما انتخاب نماید .

   پاسخ
 5. منا - دسامبر 25, 2018 در 7:07 ق.ظ

  سلام من ٥شنبه ميخوام بيام تنگ كردن با ار اف انجام بدم يه سري سوال دارم مثلا منع سیگار کشیدن؟ و اینکه قرص آهن و ویتامین ث دارم مصرف میکنم آیا باید مصرف نکنم؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 11:07 ق.ظ

   بهتره عزیزم که سیگار تا یک هفته استعمال نشود ، مصرف قرص ها منعی ندارد

   پاسخ
 6. Mojdeh - ژانویه 23, 2019 در 12:04 ب.ظ

  دكتر من شنيدم بعضي دارو گياهي ها مثل زردچوبه براي تنگي واژن موثرند ، شما تاييد مي كنيد ؟ روش تنگ كردن واژن با زردچوبه رو ميشه خواهشا بگيد

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 24, 2019 در 9:15 ق.ظ

   عزیزم ، تنگ کردن واژن با زرد چوبه ، تنگ کردن واژن با سرکه و… اصلا تاثیری ندارد ، این مطالب نه تنها علمی نیست بلکه سبب ایجاد حساسیت های در بدن اشخاص می شود .

   پاسخ
 7. Reda - ژانویه 25, 2019 در 6:22 ب.ظ

  سلام برای تنگ کردن واژن آیا بیمه تکمیلی آسیا داریم میشه کاری کرد که هزینه عمل را بیمه بدهد؟هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدره درکل تقریبا؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - فوریه 4, 2019 در 6:30 ق.ظ

   سلام عزیزم ، خدمات زیبایی شامل بیمه نمی شود ، سوالات هزینه تنگ کردن و خدمات تماس بگیرید راهنمایی بشوید .

   پاسخ
 8. Mbia - ژانویه 25, 2019 در 6:25 ب.ظ

  سلام خانم دکتر خسته نباشید. من روشن سازی با لیزر ژولیت انجام دادم. حس میکنم تیره ست.روز چهارمه. دارم پمادر زینک اکساید و ترمیم کننده میزنم. درسته؟ بهم گفتن بعد چند روز پوست مرده میوفته درستع خانم دکتر.

  پاسخ
  • drbahmanpour - فوریه 4, 2019 در 6:29 ق.ظ

   سلام عزیزم ، مراقبت های بعد از سفید کردن واژن براتون فرستادیم بله پوست ریزی شما دارید

   پاسخ
 9. ميترا - مارس 25, 2019 در 4:37 ق.ظ

  تنگ كردن واژن با rfشما انجام ميديد؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - آوریل 6, 2019 در 10:13 ق.ظ

   سلام بله عزیزم ، برای تنگ کردن واژن روش های مختلفی داریم که تنگ کردن واژن با rf یکی از گزینه ها می باشد .

   پاسخ

ارسال پاسخ

3 × دو =