مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن را چه اشخاصی می توانند انجام دهند ؟ آیا دختران باکره می توانند این جراحی را انجام دهند ؟  را چند جلسه باید این جراحی را انجام داد ؟ ماندگاری تنگ کردن واژن چقدر است ؟  تعداد جلسات تنگ کردن واژن چقدر است ؟

در سراسر جهان گشادی واژن بر بانوان تاثیر می گذارد ، یک دیدگاه اشتباه وجود دارد که داشتن رابطه جنسی بیش از حد سبب گشادی واژن می شود که این دیدگاه کاملا اشتباه است و یک باور غلط است که در بین مردم جا افتاده است ، این است که داشتن رابطه جنسی متعدد سبب این امر شده است که این باور کاملا اشتباه است ، علت اصلی گشادی واژن زایمان های طبیعی متعدد و باز شدن بافت ماهیچه ها است ، که علت اصلی آن کشیدگی واژن است .

تنگ کردن واژن

یکی دیگر از علت های گشادی واژن اضافه وزن ، بالا رفتن سن می باشد .

تمامی بانوانی که با گشادی واژن روبرو هستند می توانند تنگی واژن  را انجام دهند ، بهتر است بدانید که تنگی واژن را دختران باکره نمی توانند انجام دهند ، هم چنین تعداد جلسات تنگی واژن بسته به میزان گشادی واژن متغییراست .

تمرینات کیگل

اگر گشادی واژن بیش از حد نباشد ، با انجام عضلات کف لگن می توان آنها را تقویت نمود ، این تمرینات را دکتر بهمن پور متخصص زنان و جراح زیبایی زنان به بیماران خود آموزش می دهند .

نیاز است این تمرینات را در روز 4 الی 8 بار به مدت زمان 15 دقیقه انجام دهید ، تنگ کردن واژن به این روش به شکل صد در صد نیست و در اشخاصی که درجه کمتری دارد قابل انجام است .

درمان گشادی واژن با لیزر

یکی دیگر از روش های که برای درمان گشادی واژن کاربرد دارد ، درمان گشادی واژن است ، لیزر مونالیزا تاچ یکی از روش های درمان گشادی واژن است .

لیزر مونالیزا تاچ یک انقلاب بزرگ در درمان مشکلات واژن بوده است ، آیا می دانستید که این لیزر فقط مخصوص واژن بانوان طراحی شده است .

بهتر است بدانید که لیزر مونالیزا تاچ نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز استفاده می شود .

بانوانی که به یائسگی مبتلا شده اند ، آیا می دانستید که می توانند به آسانی مشکل خشکی واژن را در کمتر از یک ساعت درمان نمایند .

لیزر مونالیزا تاچ در زمینه تنگی واژن بسیار موفق عمل کرده است ویک انقلاب بزرگ برای درمان مشکلات واژن بوده است .

تنگی واژن با لیزر بسیار موفق عمل کرده است ، با استفاده از تنگی واژن می توان بسیاری از مشکلات زناشویی را درمان نمود .

درمان گشادی واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ را دکتر بهمن پور با استفاده از نخ های واژینال انجام می دهند ، یکی از بهترین و مرغوب ترین نخ ها را دکتر بهمن پور برای تنگ کردن واژن استفاده می نمایند .

 

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

سایر مقالات مرتبط با  تنگی  واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

Call Now Button