جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

بسیاری از بانوان از اینکه واژن آنها دچار گشادی واژن شده است و یا با کشیدگی روبرو شده است ، بسیار آزرده خاطر هستند ، گاها بانوان علاوه بر گشادی واژن با مشکل ریزش ادرار هم روبرو هستند ، این مشکل در مواقعی نظیر قلقلک و خندیدن بروز می کند ، متاسفانه به دلیل عدم آگاهی بانوان نمی دانند که می توانند تنگ کردن واژن را انجام دهند یا جراحی زیبایی واژن را انجام دهند .

چرا جراحی زیبایی دستگاه تناسلی ، اعتماد به نفس بانوان را افزایش می دهد ، روش های جراحی زیبایی دستگاه تناسلی چیست ؟ کدام روش جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بهتر است ؟ ماندگاری جراحی زیبایی دستگاه تناسلی چقدر است ؟

زایمان یکی از عواملی است که در بدن بانوان سبب تغییرات عمده ای می شود این تغییرات در واژن در زندگی زناشویی زوجین تاثیر می گذارد و سبب می شود که شخص در زمان مقاربت جنسی به دلیل گشادی واژن از نزدیکی لذت نبرد ، درنتیجه اختلافات زناشویی آغاز می شود .

تمرینات کیگل

این تمرینات سبب تقویت عضلات پایینی لگن خواهد شد و کشیدگی ماهیچه ها را در زمان زایمان را می توان کاهش داد ، با انجام این تمرینات می توان ارگاسم را افزایش داد زیرا تقویت ماهیچه ها و سفت کردن ماهیچه ها در رابطه زناشویی تاثیر دارد و سبب تنگ شدن ماهیچه های ورودی واژن می شود

لازم به ذکر است اگر شخص دچار گشادی واژن شدید اشد نمی توان با این تمرینات گشادی واژن را برطرف نمود در این مواقع شخص باید جراحی زیبایی واژن را انجام دهد .

جراحی زیبایی واژن با لیزر

یکی از سوالاتی که از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پرسیده می شود ، چگونه جوانسازی واژن با لیزر انجام می شود و یا اینکه جراحی زیبایی واژن با لیزر چگونه است ، در ادامه این مطلب را به اختصار بیان می کنیم .

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

آیا میدانید که در مطب دکتر بهمن پور جراحی زیبایی دستگاه تناسلی با چه لیزری انجام می شود ؟

آیا با لیزرهای جراحی زیبایی واژن آشنا هستید ؟

آیا می دانید که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بدون درد و خونریزی انجام می شود ؟

پیشرفت علم و تکنولوژی در فیلد پزشکی نیز بسیار موفق عمل کرده است به گونه ای که دستگاه لیزر مخصوص واژینال بانوان بنام لیزر مونالیزا ارائه شده است .

لیزر مونالیزا به درمان مشکلات واژن نظیر شلی واژن ، آتروفی واژن ، برطرف ساختن تیرگی پوست دستگاه تناسلی و مهم تر از همه جوانسازی واژن و…را فراهم می کند ، در مقاله لیزر مونالیزا تمامی اطلاعات مربوط به این دستگاه بیان شده است .

لیزر مونالیزا جوانسازی واژن را بدون درد و خونریزی ارائه می دهد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن یکی از بارزترین ویژگی لیزر مونالیزا را بدون عارضه بودن روش بیان می کند .

بیماران پس از انجام جوانسازی و یا برطرف کردن مشکلات واژن با لیزر مونالیزا بسیار خرسند و راضی می باشند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن برخی از ویژگی های لیزر مونالیزا را نکات ذیل بیان می کنند :

کاربردهای لیزر مونالیزا

 • درمان شلی واژن
 • جوانسازی واژن
 • برطرف و رفع نمودن درد زمان آمیزش جنسی
 • از بین بردن آتروفی واژن
 • از بین بردن سوزش و خارش واژن
 • کوچک نمودن لابیاها
 • روشن سازی دستگاه تناسلی و…

کاندید مناسب جراحی زیبایی واژن

همواره این سوال بیان می شود که چه اشخاصی کاندید مناسب جراحی زیبایی واژن می باشند ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن در ذیل به بیان پاسخ این سوال می پردازند .

بانوانی که در اثر زایمان های متعدد طبیعی ، افزایش وزن بیش از حد و یا کاهش وزن شدید دچار گشادی واژن شده اند و یا بانوانی که به دلیل ژنتیک و سایر عوامل با گشادی واژن روبرو شده اند .

یکی از باورهای اشتباه این می باشد که اشخاص فکر می کنند که انجام مقاربت های جنسی متعدد سبب گشادی واژن است که این امر و دیدگاه کاملا اشتباه می باشد ، با جراحی زیبایی واژن به آسانی می توان مشکل گشادی واژن را درمان نمود .

گذشت زمان ، بالا رفتن سن ، تغییرات دستگاه واژن سبب تغییرات دستگاه تناسلی می شود که خوشبختانه امروزه با جراحی زیبایی واژن می توان این مشکلات را برطرف نمود و تغییرات واژن را به حالت اولیه خود بازگرداند .

—————————————————————————–

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

 • 1831
 • 26641827
 • 26641908
 • 09120897425

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

—————————————————————————–

سایر مقالات مرتبط با جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

 

Call Now Button