جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه

جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه

چرا لابیاپلاستی بدون بخیه مهم است ؟ آیا با لیزر مونالیزا می توان لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام داد ؟ شاید در خصوص لابیاپلاستی بدون بخیه سوالاتی را داشته باشید ، در ادامه همراه ما باشید تا نکات مهمی را در خصوص جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه بیان کنیم .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان مطابق با تکنولوژی روز دنیا سافت سرجری نکات مهمی را در این کلیپ بیان می کنند ، در اشخاصی که در لابیاها با چین ها و ضایعات اضافی روبرو هستند ، این تکنولوژی کمک شایانی به آنها می کند .

جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه

آیا می دانستید که لابیاپلاستی بدون بخیه با بی حسی و بدون خونریزی انجام می شود ، و در کمترین زمان می توان ظاهر دستگاه تناسلی را زیبا کرد .

دکتر بهمن پور همزمان با آمریکا و کشورهای اروپایی در ایران در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان این خدمت ارائه می شود تا بانوان و دخترانی که واهمه بخیه های لابیاپلاستی را دارند با کمک این روش می توانند جراحی ظریفی را تجربه کنند و از مزایا آن بهره مند شوند .

نحوه لابیاپلاستی بدون بخیه

یکسری از لابیاها که چین و چروک های خاصی دارند و یک حالت افتادگی و به پایین افتادن روی کلاهک کلیتوریس و نمی خواهند بخیه بخورد و جای بخیه ها بماند ، با کمک سافت سرجری که یک روش خاصی از جامد به حالت پلاسما می شود ، اون نواحی را می توان ناپدید کرد و رنگ بری کرد تا مناطق سیاه لبیاها حذف شود .

دکتر بهمن پور به کمک لیزر مونالیزا نیز لابیاپلاستی را نیز انجام می دهد ، زیرا در برخی از بانوان نمی توان با کمک روش سافت سرجری لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام داد در نتیجه باید سایر روش ها را نظر گرفت ، یکی از این روش ها لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا است .

لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا در انجام لابیاپلاستی بسیار کمک کننده است و می توان بسیاری از مشکلات واژن را با کمک این لیزر بسیار عالی انجام داد ، این لیزر فواید بسیار زیادی دارد ، به گونه ای که با کمک آن می توان بسیاری از مشکلات واژن را درمان نمود ، مشکلاتی نظیر خشکی واژن ، جوانسازی واژن ، لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن و … در ذیل به بیان نحوه کار لیزر مونالیزا می پردازیم .

نحوه کار لیزر مونالیزا

یکی از تکنیک های جدید در درمان بیماریهای زنان و جوانسازی واژن استفاده از لیزر می باشد ، در این تکنیک انرژی که ساتع می شود از منبع لیزر بر روی سلولهای فیبروپلاست واژن اثر می گذارد .

سلولهای که مسئول جوانسازی وترشح و مرطوب نگه داشتن واژن هستند فعالیت خود را از سرمی گیرند و موادی مثل کلاژن و الاستین را تولید می کنند که این مواد باعث رطوبت جمع شدگی و کشیدگی واژن می شوند .

نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که اگر مشکلات بانوان در عضلات سفت کننده دهانه واژن و یا عضلات پرینه باشد ، لیزر به هیچ عنوان موثر نخواهد بود ، حتما باید از روش های دیگری مثل پرینورافی و واژینوپلاستی و یا لیفت با نخ استفاده شود .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید  مقالات ذیل را مطالعه نمایید :

 

 

 

ارسال پاسخ

20 − 3 =