info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  درمان استروژن پایین در زنان

  درمان استروژن پایین در زنان

  بانوان در سن های مختلف به خصوص در سن های یائسگی ممکن است با تغییراتی همراه شوند ، برخی از این تغییرات می تواند شامل کاهش استروژن در آنها باشد ، در این مقاله به بیان درمان استروژن پایین در زنان می پردازیم که چرا استروژن در زنان کاهش می یابد و راه های درمان استروژن پایین در زنان چیست ؟

  در مواقعی که در بدن زنان میزان استروژن کاهش می یابد زنان با خشکی واژن ، سوزش واژن و بسیاری از مشکلات دیگر روبرو می شوند ، این در حالی است که یائسگی نیز در این زمینه بسیار تاثیر گذار است زیرا سلامت جنسی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و زنان را در زمان رابطه جنسی با مشکلاتی همراه می کند ، البته ممکن است مشکلات واژن به دلیل گشادی واژن باشد که با تنگ کردن واژن می توان این مشکل را برطرف نمود.

  درمان استروژن پایین در زنان

  دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن برای درمان استروژن پایین در زنان روش های مختلفی را تجویز می کنند ، بانوانی که با کاهش این هورومون روبرو هستند قطعا با مشکل خشکی واژن هم روبرو می شوند .

  درمان انسداد واژن یک راه امن و موثر برای تقویت و مجدد مهبل (واژن) برای کاهش مقاربت دردناک است. در اینجا چیزی است که باید بدانید رگولاتور واژن، دستگاه های فالیک است که برای بازیابی ظرفیت و کشش واژن استفاده می شود.

  این دستگاه ها رقیق کننده واژن، مانند آنهایی که از منبع روح هستند، ساخته شده از لاستیک سیلیکون آسان به تمیز است که شبیه بافت بدن و حفظ حرارت بدن برای راحتی است. رقیق کننده ها به هشت سایز می رسند و بسته به شدت تنگی شما، به صورت جداگانه یا بسته بندی می شوند. یک متخصص زنان می تواند کمک کند که اندازه های مناسب برای شما مناسب باشد. .

  1. کاهش سطوح استروژن باعث می شود که بافت واژن کاهش یابد و خشک شود و منجر به وضعیتی به نام سندرم تخمدان شناسی یائسگی شود. زنان همچنین می توانند در طول مقاربت، حالت تهدید به نام دیسپورونیایی، تنگی و ناراحتی را تجربه کنند.

  2. پرتودرمانی برای درمان های خاص سرطانی، مانند مثانه، راست روده، غدد لنفاوی، رحم یا رحم، می تواند موجب ایجاد تنگی واژینال شود که باعث کاهش ویا انعطاف پذیری واژن می شود. شیمی درمانی همچنین می تواند نشانه های اولیه یائسگی، از جمله سندرم تخمدان پلی کیستیک یائسگی را ایجاد کند.

  3. وضعیتی که واژینیتیسم نامیده می شود (میالژی کف لگن) باعث اسپاسم های غیراخلاقی می شود و مهبل واژن می تواند نزدیک باشد. متخصصان سلامت جنسی معتقدند که واژینیسموس برای بسیاری از روابط جنسی غیرمعمول و همچنین رابطه جنسی دردناک و آزمونهای لگن دشوار است.دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلف به درمان گشادی واژن می پردازند .

  شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  لیزر واژن

  لیزر مونالیزا

  —————————————————————————–

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  thinstagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

   

  ارسال پاسخ

  20 − 14 =