info@drbahmanpour.com   02126641827   09120897425

  روشن کردن واژن با لیزر

  روشن کردن واژن با لیزر

  لابیاپلاستی ، جراحی زیبایی واژن و سفید کردن واژن امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است ، به گونه ای که اشخاص پس از انجام هر یک از آنها نه تنها نهایت رضایت را از انجام جراحی دارند بلکه به میزان قابل توجهی اعتماد به نفس آنها افزایش می یابد .

  در بانوان رنگ واژن و آلت تناسلی متفاوت است ، در برخی از اشخاص آلت تناسلی کبود ، قرمز و صورتی است و در برخی دیگر از اشخاص واژن به رنگ تیره است .

  روشن کردن واژن با لیزر

  تیرگی واژن دغدغه بسیاری از بانوان است که سبب می شود اعتماد به نفس شخص تا حد زیادی کاهش یابد و حتی در زمان مقاربت جنسی شخص از انجام مقاربت جنسی به دلیل تیرگی واژن بسیار آزرده خاطر شود .

  علل تیرگی واژن

  عوامل مختلفی سبب تیره شدن واژن می شوند ، نظیر سن ، بارداری ، ژنتیک و پوشیدن لباس های تنگ که همگی سبب تیره شدن واژن می شوند .

  روشن کردن واژن با لیزر

  سفید کردن واژن با لیزر سبب می شود که پوست بهتر و روشن تری داشته باشید ، دکتر بهمن پور پس از سفید کردن واژن با لیزر یکسری داروها را به بیمار می دهند که سفید شدن واژن هر چه بهتر نتیجه دهد ، با مصرف داروهای پس از سفید کردن واژن ماندگاری سفید کردن واژن بیشتر می شود

  لیزر واژینال جدیدترین روش برای جوانسازی واژن است ، عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن و یائسگی سبب تغییر در دستگاه تناسلی بانوان می شود ، زمانی که در بدن بانوان میزان تولید استروژن کاهش می یابد به شدت دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد زمانی که بانوان سن 40  سالگی را رد می کنند به شدت آتروفی دستگاه تناسلی افزایش پیدا می کند ، بر اثر رخ دادن عوامل بالا  سطح زندگی زوجین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر در زمان مقاربت جنسی رضایت و رغبتی باقی نمی ماند شایع ترین علت این امر کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن می باشد .

  با لیزر مونالیزا تاچ نیز می توان در مدت زمان کمی سفید کردن واژن را نیز انجام داد .

  راه های پیشگیری از تیرگی واژن

  • استفاده مداوم و روزانه از میوه های تازه و همچنین نوشیدن روزانه 6-8 لیوان آب
  • پوشیدن لباس های تنگ مانع از نفس کشیدن پوست میشوند و این باعث می شود پوست ناحیه تناسلی تیره شود.به همین دلیل از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب کنید.
  • تعریق و عرق کردن مواد زائد شیمیایی را از بدن خارج میکنند.همانطور که میدانید ناحیه تناسلی و سایر بخش های خصوصی بدن چون در اغلب اوقات در زیر پوشش لباس قرار دارند بیشتر دچار تعریق می شوند و این مواد شیمیایی که از بدن خارج می شوند روی این نواحی از بدن باقی می مانند.تعریق به طور کلی باعث تیرگی پوست می شود و در این نواحی با ماندن عرق بر روی بدن امکان تیرگی افزایش می یابد.به همین دلیل پوشیدن لباس های خنک و آزاد که در آنها احتمال تعریق کمتر است توصیه میشود.
  • کرم هایی که تحت عنوان کرم موبر استفاده می شوند و تالک ها باعث تیرگی ناحیه تناسلی می شوند لذا استفاده از این مواد برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی توصیه نمی شود.
  • می توان با انواع ماسک پوست این ناحیه را لایه برداری کرد که بهترین ماسک برای لایه برداری می تواند ترکیب بلغور،جو دوسر و ماست باشد.
  • می توان خمیری را از ترکیب کردن پوست پرتقال و ماست به وجود آورید و این خمیر را در ناحیه مورد نظر بمالید.
  • برای رفع تیرگی ناحیه کشاله ران می توان ماسکی را از ترکیب کردن ماست و آب لیمو به وجودآورد و آن ماسک را در قسمت کشاله ران استفاده کرد.

  ریکاوری پس از سفید کردن واژن :

  بسیار از بیماران از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص مدت زمان بستری شدن و زمان استراحت پس از سفید کردن واژن سوال می نمایند ، ایشان بیان می کنند به دلیل اینکه این روش زیر مجموعه جراحی زیبایی واژن به آسانی و بدون هیچ درد و خونریزی انجام می شود نیاز به مدت زمان زیادی برای استراحت ندارد و شخص پس از چندساعت می تواند مرخص شود و تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد .

  نتایج سفید کردن واژن :

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان حذف کامل تیرگی واژن و آلت تناسلی را به بیماران اطمینان می دهد ، پس از لیزر واژینال نیز این امر اتفاق می افتد و شخص از روشن کردن دستگاه تناسلی نهایت رضایت را دارد، هر یک از جراحی زیبایی واژن به دلیل زیباساختن واژن و برطرف کردن مشکلات آن به بیمار اعتماد به نفس قابل توجهی را می دهد .

  روشن کردن دستگاه تناسلی نه تنها سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان می شود بلکه شریک جنسی بانوان از این امر نهایت رضایت را دارد در نتیجه بهبود روابط زناشویی نیز اتفاق می افتد .

  پس از 14 روز از گذشت سفید کردن واژن با لیزر نتایج آن کاملا قابل تشخیص و مشهود است .

  استفاده از لیزر در سفید کردن واژن بسیار نتایج درخشان تری نسبت به کرم ها وپمادها دارد زیرا این داروها برای مدت کمی ممکن است نتایج آنها ماندگار باشد اما استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن دارای نتایج طولانی مدت تر وبهتری است .

  مراقبت های پس از سفید کردن واژن

  • استفاده از کرم های موضعی برای پیشگیری از سوزش و التهاب ناحیه تناسلی پس از لابیاپلاستی  الزامی است
  • فعالیت های شدید بدنی و ورزشی را تا یک هفته پس از روشن کردن واژن باید به تاخیر بیفتد .
  • فعالیت جنسی را تا بهبودی کامل ناحیه تناسلی باید متوقف نمود .
  • در صورت مشاهده هر گونه علائم غیر عادی حتما جراح زیبایی زنان را مطلع نمایید
  • استفاده از آب میوه های طبیعی سرشار از ویتامین C و زینک توصیه می شود .

  سفید کردن واژن همزمان با لابیاپلاستی

  بانوانی که لابیاپلاستی را همزمان با سفید کردن واژن انجام می دهند به میزان قابل توجهی اعتماد به نفسشان افزایش می یابد زیرا به شکل کلی تغییرات را در ناحیه تناسلی خود ایجاد کرده اند .

  در عمل لابیاپلاستی حذف لابیاهای بزرگ و یا برطرف کردن عدم تقارن آنها را اصلاح نموده اند و با سفید کردن واژن مشکل تیرگی آن را برطرف نموده اند در نتیجه یک تغییر کلی را در واژن خود ایجاد کرده اند .

  توصیه های دکتر بهمن پور

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی به روش های مختلفی سفید کردن واژن را انجام می دهند ایشان با استفاده از روش های روز دنیا سفید کردن را انجام می دهند ،

  پس از سفید کردن واژن باید از داروهای که جهت تسریع روند بهبودی داده شده است ، استفاده شود

  مصرف ویتامین c توصیه می شود

  واژن باید خشک باشد، در صورت مرطوب بودن باید با سشوار خشک شود

  پس از سفید کردن واژن باید پمادهای که دکتر توصیه نموده است مصرف شود

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

  x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

   

  ارسال پاسخ

  1 + بیست =