info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  سفید کردن واژن

  سفید کردن واژن

  سفید کردن واژن را در این مقاله قرار می دهیم تا بیشتر این تکنیک جدید اروپا وآمریکا آشنا شوید ، امروزه جراحی زیبایی واژن و جراحی لابیاپلاستی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

  سفید کردن واژن

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان علاوه بر سفید کردن واژن ، جراحی لابیاپلاستی ، جراحی زیبایی واژن را نیز انجام می دهند .

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که امروزه بانوان مانند صورت و سایر نقاط بدن به روشن شدن و جوانسازی ناحیه ژنیتال خود توجه بسیار زیادی دارند و برای پاسخ به این سوال به این بانوان باید گفت که باتوجه به تکنولوژی روز دنیا در مطب دکتر بهمن پور از پیلینگ شیمیایی و لیزر جوانسازی و روشن کردن واژن انجام می شود .

  سفید کردن واژن را دکتر بهمن پور با لیزر مونالیزا انجام می دهند ، بهتر است بدانید که تا 70 درصد می توان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر نمود ، با لیزر مونالیزا نیز می توان جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را نیز انجام داد .

  فیلم سفید کردن واژن

  سفید کردن واژن

  سفید کردن واژن با لیزر سبب می شود که پوست بهتر و روشن تری داشته باشید ، دکتر بهمن پور پس از سفید کردن واژن با لیزر یکسری داروها را به بیمار می دهند که سفید شدن واژن هر چه بهتر نتیجه دهد ، با مصرف داروهای پس از سفید کردن واژن ماندگاری سفید کردن واژن بیشتر می شود .

  لیزر مونالیزا تاچ مانند لیزر موهای زائد نیست که شخص بخواهد ماهانه و مجدد از آن استفاده نماید بلکه دارای ماندگاری بالایی می باشد .

  دکتر بهمن پور برای ماندگاری بالا سفید کردن واژن علاوه بر لیزر از دارو نیز استفاده می نمایند تا این تکنیک ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد ، هم چنین ایشان عمل لابیاپلاستی را با سافت سرجری انجام می دهند تا در زمان عمل هیچ گونه درد و خونریزی را بیمار احساس نکند از مزیت جراحی لابیاپلاستی با سافت سرجری عدم نیاز به بخیه است .

  لیزر مونالیزا تاچ نتایج بسیار درخشانی دارد ، به دلیل اینکه این روش غیرتهاجمی می باشد شخص پس از سفید کردن واژن نقاهت ندارد و بیمار پس از روشن کردن واژن با لیزر هیچ عوارض و خطراتی روبرو نمی شود .

  مزایا روشن کردن واژن با لیزر

  • بدون درد
  • بدون خونریزی
  • ماندگاری بالا
  • انجام در کمترین زمان
  • عدم نیاز به بستری شدن

  چرا لیزر مونالیزا

  لیزر واژینال جدیدترین روش برای جوانسازی واژن است ، عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن و یائسگی سبب تغییر در دستگاه تناسلی بانوان می شود ، زمانی که در بدن بانوان میزان تولید استروژن کاهش می یابد به شدت دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد زمانی که بانوان سن 40  سالگی را رد می کنند به شدت آتروفی دستگاه تناسلی افزایش پیدا می کند ، بر اثر رخ دادن عوامل بالا  سطح زندگی زوجین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر در زمان مقاربت جنسی رضایت و رغبتی باقی نمی ماند شایع ترین علت این امر کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن می باشد .

  با لیزر مونالیزا تاچ نیز می توان در مدت زمان کمی سفید کردن واژن را نیز انجام داد .

  شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

  x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

   

   

   

  ارسال پاسخ

  یک × سه =