info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  سوالات متداول بی اختیاری ادرار

  سوالات متداول بی اختیاری ادرار

  بی اختیاری ادرار متاسفانه یکی از بیماری های دردناک است که در بانوان هم این بیماری وجود دارد ؟ بی اختیاری ادرار انواع مختلفی دارد و برای هر نوع درمان های متفاوتی نیز وجود دارد ، در این مقاله سوالات متداول بی اختیاری ادرار را که بیماران دکتر بهمن پور بیان کرده اند ، را قرار می دهیم .

  • چرا در زمان بارداری بی اختیاری ادرار رخ می دهد ؟

  در زمان بارداری ممکن است بانوان با مشکلاتی روبرو شوند که قبل از بارداری این مشکلات را نداشته اند ، یکی از این مشکلات بی اختیاری ادرار است ، در زمان بارداری بی اختیاری ادرار در برخی از بانوان رخ می دهد ، علت این امر بیش فعال بودن مثانه است ، زیرا لوله ای که مسئول کنترل ادرار است ، تحت تاثیر قرار می گیرد .

  سوالات متداول بی اختیاری ادرار

  آیا شما هم در زمان خندیدن ، سرفه کردن ، عطسه کردن با خارج شدن ادرار روبرو می شوید ؟ آیا می دانید که بی اختیاری ادرار را به آسانی و در مدت زمان کوتاهی می توانید درمان نمایید .

  • آیا تنها راه بی اختیاری ادرار عمل جراحی می باشد ؟

  خیر – برای درمان بی اختیاری ادرار روش های مختلفی وجود دارد ، بسته به گسترش بیماری ، سن بیمار و … جراح تعیین می کند که از کدام روش جراحی برای درمان بی اختیاری ادرار استفاده کند .

  • شخص پس از بی اختیاری ادرار چند درصد بهبود می یابد ؟

  طبق آماری که منتشر شده است ، شخص پس از درمان بی اختیاری ادرار به میزان 80 درصد بهبود می یابد ، آمار نشان دهنده این است که روش های درمان بی اختیاری ادرار هر کدام میزان موفقیت بالایی دارند به گونه ای که شخص پس از درمان از نتیجه عمل بسیار خرسند است .

  • درمان بی اختیاری ادرار در زمان بارداری چیست ؟

  برای درمان بی اختیاری ادرار در زمان بارداری می توان با انجام تمرین های مثانه و انجام تمرین های سفت کننده عضلات کف لگن تا حدی این بیماری را درمان نمود .

  • تمرینات کیگل چیست ؟

  خوشبختانه برای درمان بی اختیاری ادرار روش های مختلفی وجود دارد اگر این بیماری در مراحل اولیه باشد با انجام تمرینات کیگل می توان این بیماری را درمان نمود ، انجام این تمرین ها به سفت شدن عضلات کف لگن کمک می کند .

  • چه عواملی در ایجاد شدن بی اختیاری ادرار استرسی تاثیر گذار هستند ؟

  در بی اختیاری ادرار استرسی عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند ، عواملی نظیر زایمان های دشوار ، یائسگی ، عضلات کف لگن و بسیاری از عوامل دیگر می باشد ، البته نیاز به ذکر است که برای بی اختیاری ادرار هنوز علت مشخصی وجود ندارد .

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

  شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  اگر شما به بی اختیاری ادرار مبتلا هستید و در بخش سوالات متداول بی اختیاری ادرار سوالات شما قرار نداشتن می توانید به در بخش دیدگاه ها سوالات خود را مطرح نمایید .

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ