جراحی زیبایی واژن سوالات متداول تزریق چربی به واژن
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

سوالات متداول تزریق چربی به واژن

سوالات متداول تزریق چربی به واژن

در گذشته فقط تزریق چربی به نواحی صورت و باسن و سینه ها انجام می شد ، که بیشتر جنبه زیبایی داشتند ، اما با پیشرفت علم پزشکان با تکنیک خاصی تزریق چربی به واژن را هم میسر کردند ، همیشه زمانی که یک روشی ارائه می شود اشخاص سوالاتی را در خصوص آن بیان می کنند ، از آنجا که واژن یک بخش مهم بدن بانوان می باشد ، همیشه این سوال ایجاد می شود که تزریق چربی به دستگاه تناسلی به چه شکل است ، در این بخش سوالات متداول تزریق چربی به واژن را اکثر مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور بیان می کنند را قرار می دهیم .

تزریق چربی به واژن امروزه به روش های مختلفی انجام می شود ، در مطب دکتر بهمن پور با جدیدترین تجهیزات تزریق چربی به واژن انجام می شود ، دکتر بهمن پور نه تنها تمام تلاش خود را می کنند که به روز ترین تکنیک های روز دنیا مطابق با کشورهای اروپا و آمریکا را انجام دهند بلکه جدیدترین دستگاه های جراحی زیبایی واژن را برای بیماران عزیز به کار بگیرند که بهترین نتیجه ممکن حاصل شود ، سوالات متداول تزریق چربی به واژن را در این بخش قرار می دهیم تا بیشتر با این روش جراحی زیبایی واژن آشنا شوید .

آیا می دانستید که تزریق چربی به واژن سبب افزایش میل جنسی می شود ، دکتر بهمن پور علاوه بر تزریق چربی به واژن تزریق چربی به نقطه جی پوینت را هم انجام می دهند .

 

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن را دکتر بهمن پور بسته به نیاز بیمار و اینکه بیمار به چه میزان نیاز داشته باشد انجام می دهند ، چربی های که به واژن تزریق می شوند به دو روش تهیه می شوند یکی اینکه از چربی های آماده استفاده می شود، یکی دیگر اینکه از چربی های بدن خود شخص چربی ها گرفته می شود و پس از تصفیه به واژن تزریق می شود .

سوالات متداول تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن امروزه با روش های مختلفی انجام می شود در گذشته فقط تزریق چربی به صورت و بدن انجام می گرفت ، در این موارد برای برطرف کردن نواقص صورت و بدن یا از بین بردن چین و چروک و جوانسازی صورت تزریق چربی انجام می گرفت ، اما امروزه تزریق چربی به دستگاه تناسلی به منظور جوانسازی واژن انجام می شود.

سوالات متداول تزریق چربی به واژن

 • آیا تزریق چربی به واژن دردناک است ؟

خیر – دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با بی حسی موضی انجام می دهند ، بنابراین بیمار در زمان جوانسازی واژن هیچ گونه دردی را احساس نمی کند .

سوالات متداول تزریق چربی به واژن

بله تزریق چربی به واژن در یک مرحله انجام می شود

تزریق چربی به واژن نیازی به هیچ بی هوشی ندارد و شخص پس از تزریق چربی به دستگاه تناسلی می تواند تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد .

تورم پس از تزریق چربی امری عادی است که بعد از مدت کوتاهی از بین می رود

 • مراقبت های پس از تزریق چربی به واژن چیست ؟

پس از تزریق چربی به واژن باید از مصرف غذاهای پرچرب و پر نمک اجتناب شود

نباید تا یک ماه در وان آب گرم قرار گرفت و یا استحمام با آب گرم را انجام داد ف اشخاص باید به این موضوع حتما باید دقت نمایند به همین دلیل تمام توصیه ها و مراقبت های پس از تزریق چربی به واژن را باید حتما اشخاص رعایت نمایند .

نتایج تزریق چربی به واژن بلافاصله پس از تزریق مشاهده می شود .

نباید تا یک ماه فعالیت های سنگین ورزشی را انجام داد ، فعالیت های سنگین ورزشی نظیر وزنه برداری را باید تا یک ماه به تاخیر بیندازید .

نباید تا یک ماه فعالیت جنسی داشته باشید ، بسیاری از اشخاص این سوال را از دکتر بهمن پور سوال می کنند که چه زمانی پس از تزریق چربی به واژن می توانند فعالیت جنسی را داشته باشند ؟ در پاسخ به این سوال دکتر بهمن پور بیان می کنند که فعالیت جنسی پس از تزریق چربی به واژن معمولا تا یک ماه شخص باید صبر نماید ، البته این موضوع به وضعیت بدنی هر شخص وابسته است .

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا ها تا چه میزان باید تزریق شود ؟ چه اشخاصی کاندید مناسب تزریق ژل به لابیا هستند ؟  ماندگاری تزریق ژل چقدر است ؟ پاسخ این سوالات را در این مقاله ملاحظه نمایید .

یکی از بیشترین علت های مراجعه به مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، بزرگ کردن لابیاماژور است ، تزریق چربی به واژن و یا تزریق ژل به واژن خیلی طرفدار پیدا کرده است ، با تزریق چربی به واژن می توان عدم تقارن نسبی لابیاها و هم چنین زیباسازی لابیاها را انجام داد ، با روش های دیگر نظیر تنگ کردن واژن می توان ظاهر خارجی لابیاها را نیز بهبود بخشید، در ذیل نکات  و تزریق چربی به واژن را بیان می کنیم

تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به واژن بامواد پرکننده

این مواد برای مدت زمانی جوانسازی واژن را انجام می دهند معمولا بین 2 الی 12 ماه این مواد ماندگاری دارند .

مواد نیمه موقت

با مواد نیمه موقت هم می توان تزریق ژل به واژن را انجام داد ، معمولا این مواد از پری متیل متاکریلات تشکیل شده اند  ، در نواحی عمیق از این مواد استفاده می شود به علت اینکه مواد نیمه موقت جذب بدن نمی شوند ، دکتر بهمن پور توصیه نمی کند این مواد را در اطراف چشم ولب تزریق نمود .

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده دائمی

موادپرکننده دائمی

این مواد معمولا از جنس  سیلیکون می باشد ، نکته ای که وجود دارد عدم تائید این مواد توسط وزارت بهداشت است ، ماندگاری این مواد معمولا تا 5 سال می باشد.

 • تزریق ژل به واژن جهت تجدید چربی از بین رفته واژن ، از بین بردن شلی واژن ، ازبین بردن افتادگی پوست و… می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن توصیه می کند به جای استفاده از ژل بانوان تزریق چربی به دستگاه تناسلی را انجام دهند ، علت این امر ماندگاری بیشتر تزریق چربی نسبت به تزریق ژل است .

لابیاپلاستی

در ذیل به بیان نکات کلی تزریق چربی به واژن می پردازیم.

 • شرایط تزریق چربی به واژن
 • داشتن وزن متعادل
 • داشتن سلامت عمومی مناسب
 • داشتن پوست محکم
 • داشتن اهداف واقع بینانه
  و…

عمل بزرگ کردن لابیاه

بالارفتن سن و عوامل مختلف دیگری نه تنها سبب تغییر دربدن می شود بلکه واژن نیز با تغییرات زیادی روبرو می شود ، با استفاده از جراحی زیبایی واژن می توان جوانسازی واژن را انجام داد .
انتخاب عمل مناسب جوانسازی لابیا

اینکه شخص جهت جوانسازی کدام روش را انتخاب نماید بسته به سلیقه انتخاب خود بیمار است ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پس از معاینه دقیق تعیین می کند که چه روشی برای بیمار جهت عمل لابیا انتخاب شود .

فواید تزریق چربی به لابیا

یک روش غیرجراحی است و نیاز به مدت زمان کمی دارد حداکثر نیاز به 20 دقیقه دارد
نتایج زیبایی واژن و جوانسازی واژن سریع نمایان می شود
نیاز به استراحت ندارد و بلافاصله بیمار می تواند فعالیت های خود را از سر بگیرد

هزینه تزریق چربی به واژن

بسته به اینکه شخص از چه موادی جهت بزرگ کردن لابیاها استفاده نماید و یا به چه میزان چربی برای تزریق به لابیاها احتیاج است ، دستمزد جراح و … هزینه تزریق چربی به واژن متفاوت است .

مراقبت های پس از تزریق چربی واژن

 • پس از تزریق چربی به واژن شخص نباید به مدت 72 ساعت فعالیت جنسی داشته باشد .
 • پس از تزریق چربی از ماساژناحیه تناسلی اجتناب بورزید .
 • پس از تزریق چربی شخص باید از دوش با آب گرم و یا قرار گرفتن در وان آب داغ به مدت 72 ساعت اجتناب بورزد

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

مقالات مرتبط به تزریق چربی به واژن

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button