info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  سوالات متداول تنگ کردن واژن

  Contents

  سوالات متداول تنگ کردن واژن

  در این بخش بیشترین سوالی را اشخاص در خصوص تنگ کردن واژن بیان می کنند را قرار می دهیم ، مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص تنگ کردن واژن سوالات متداولی دارند که در این مقاله به بیان بیشترین سوالی که در میان بیماران دکتر بهمن پور در خصوص تنگ کردن واژن تکرار شده است ، می پردازیم

  من 34 سالمه می خواستم بدونم خانم دکتر کدام روش تنگ کردن واژن برای من مناسب است ؟

  تنگ کردن واژن برای هر شخص متفاوت است ، تا معاینه انجام نشود ، نمی توان بیان کرد که کدام روش تنگ کردن واژن برای شخص مناسب است ، زیرا آناتومی بدنی هر شخص متفاوت است و علاوه برآن در هر شخص میزان گشادی واژن متفاوت است .

  خانم دکتر من شنیدم که ورزش کگل برای تنگ کردن واژن مناسب و جواب میده ، آیا این دیدگاه درسته ؟

  عزیزم تمرینات کگل بیشتر برای تقویت عضلات کف لگن و لگن مناسب است ، اگر شخص گشادی واژنش بسیار خفیف باشه ، می تونه از این تمرین ها استفاده کنه ، اما در مواقعی که گشادی واژن زیاد است ، این تمرینات خیلی نتایج مناسبی ندارد ، ورزش کگل برای تنگ کردن واژن خیلی کاربرد ندارد .

  آیا بعد از تنگ کردن واژن ، در زمان مقاربت جنسی اذیت می شوم ؟

  خیر عزیزم ، چون به مقداری که لازم باشد ، تنگ کردن واژن انجام می شود

  خانم دکتر تمرینات کگل چیه و برای کیا مناسب می باشد ؟

  دوست عزیز نوعی حرکات انقباض منظم برای تقویت عضلات داخل لگن است که اثر پیشگیرانه دارد و باید از حدود بیست سالگی و به طور منظم انجام شود ، این تمرینات برای اشخاصی که می خواهند عضلات لگن و کف لگن را تقویت کنند ، بسیار مناسب است

  تنگ کردن واژن چگونه انجام می شود ؟

  در ابتدا نیاز است که جراح زیبایی زنان شما را معاینه کند ، پس از آن شما باید یکسری آزمایشات خاص را که جراح تعیین می کند را انجام دهید ، سپس براساس وضعیت شما ، نیاز شما و میزان گشادی واژن جراح تعیین می کند که کدام روش تنگ کردن واژن را انجام دهید .

  خانم دکتر آیا من می تونم لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن را همزمان انجام دهم ؟

  سلام ، بله عزیزم تنگ کردن واژن و لابیاپلاستی را می توانید به طور همزمان انجام دهید.

  سلام خانم دکتر ، من می خوام بدونم که کدام روش تنگ کردن واژن بهتره ، با لیزر یا جراحی و آیا امکان بازگشت دارد ؟

  در ابتدا نیاز است که جراح زیبایی زنان شما را معاینه کند ، پس از آن شما باید یکسری آزمایشات خاص را که جراح تعیین می کند را انجام دهید ، سپس براساس وضعیت شما ، نیاز شما و میزان گشادی واژن جراح تعیین می کند که کدام روش تنگ کردن واژن را انجام دهید .

  خانم دکتر من به تازگی زایمان کردم ، آیا الان می تونم تنگ کردن واژن را انجام دهم ؟

  تنگ کردن واژن را معمولا دکتر بهمن پور توصیه می کند که بعد از سه ماه از گذشت زمان زایمان انجام دهند ، تا ورم و تورم بارداری از بین برود .

  سلام خانم دکتر یه سوالی داشتم ، آیا در زمان زایمان امکان کشیدن پوست شکم هست ؟

  سلام ، به دلیل هورمون های بارداری بیشترین خطا آمبولی و عوارض جراحی در شش هفته اول وجود داره ، هیچ جراح ماهر و با تجربه ای همزمان با زایمان و سزارین جراحی دیگری را انجام نمی دهد .

  آیا تنگ کردن واژن بی خطر است ؟

  تنگ کردن واژن کاملا ایمن است ، در این روش جراح با بی حسی موضعی درد در حین جراحی را کاهش می دهد ، پس از جراحی تنگ کردن واژن هم اگر شخص تمام توصیه های جراح را انجام دهد ، از عفونت و درد پیشگیری می کند .

  تنگ کردن واژن چقدر طول می کشد ؟

  مدت زمان تنگ کردن واژن را به شکل دقیق نمی شود بیان کرد ، زیرا تنگ کردن واژن بسته به روش درمانی و میزان وسعت ناحیه متفاوت است ، معمولا مدت زمان تنگ کردن واژن از نیم تا یک ساعت متفاوت است .

  بعد از تنگ کردن واژن کی می توانم رابطه جنسی داشته باشم ؟

  رابطه جنسی بعد از تنگ کردن واژن بسته به پاسخ بدن هر شخص به درمان زخم متفاوت است ، معمولا اشخاص پس از 4 الی 7 هفته پس از تنگ کردن واژن می توانند ، رابطه جنسی داشته باشند .

  تنگ کردن واژن برای چه اشخاصی مناسب است ؟

  تنگ کردن واژن برای اشخاصی که در اثر عوامل مختلف نظیر ژنتیک ، بالارفتن سن ، زایمان های متعدد طبیعی دچار گشادی واژن شده اند ، مناسب است ، بهتر است بدانید در اشخاصی که بی اختیاری ادرار استرسی دارند ، تنگ کردن واژن کمک کننده است .

  ارسال پاسخ

  چهار + 18 =