جراحی زیبایی واژن سوالات متداول تنگ کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۱۲ دقیقه

سوالات متداول تنگ کردن واژن

محتوا

سوالات متداول تنگ کردن واژن

در این بخش بیشترین سوالی را اشخاص در خصوص تنگ کردن واژن بیان می کنند را قرار می دهیم ، مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص تنگ کردن واژن سوالات متداولی دارند که در این مقاله به بیان بیشترین سوالی که در میان بیماران دکتر بهمن پور در خصوص تنگ کردن واژن تکرار شده است ، می پردازیم

من 34 سالمه می خواستم بدونم خانم دکتر کدام روش تنگ کردن واژن برای من مناسب است ؟

تنگ کردن واژن برای هر شخص متفاوت است ، تا معاینه انجام نشود ، نمی توان بیان کرد که کدام روش تنگ کردن واژن برای شخص مناسب است ، زیرا آناتومی بدنی هر شخص متفاوت است و علاوه برآن در هر شخص میزان گشادی واژن متفاوت است .

خانم دکتر من شنیدم که ورزش کگل برای تنگ کردن واژن مناسب و جواب میده ، آیا این دیدگاه درسته ؟

عزیزم تمرینات کگل بیشتر برای تقویت عضلات کف لگن و لگن مناسب است ، اگر شخص گشادی واژنش بسیار خفیف باشه ، می تونه از این تمرین ها استفاده کنه ، اما در مواقعی که گشادی واژن زیاد است ، این تمرینات خیلی نتایج مناسبی ندارد ، ورزش کگل برای تنگ کردن واژن خیلی کاربرد ندارد .

آیا بعد از تنگ کردن واژن ، در زمان مقاربت جنسی اذیت می شوم ؟

خیر عزیزم ، چون به مقداری که لازم باشد ، تنگ کردن واژن انجام می شود

خانم دکتر تمرینات کگل چیه و برای کیا مناسب می باشد ؟

دوست عزیز نوعی حرکات انقباض منظم برای تقویت عضلات داخل لگن است که اثر پیشگیرانه دارد و باید از حدود بیست سالگی و به طور منظم انجام شود ، این تمرینات برای اشخاصی که می خواهند عضلات لگن و کف لگن را تقویت کنند ، بسیار مناسب است

تنگ کردن واژن چگونه انجام می شود ؟

در ابتدا نیاز است که جراح زیبایی زنان شما را معاینه کند ، پس از آن شما باید یکسری آزمایشات خاص را که جراح تعیین می کند را انجام دهید ، سپس براساس وضعیت شما ، نیاز شما و میزان گشادی واژن جراح تعیین می کند که کدام روش تنگ کردن واژن را انجام دهید .

خانم دکتر آیا من می تونم لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن را همزمان انجام دهم ؟

سلام ، بله عزیزم تنگ کردن واژن و لابیاپلاستی را می توانید به طور همزمان انجام دهید.

سلام خانم دکتر ، من می خوام بدونم که کدام روش تنگ کردن واژن بهتره ، با لیزر یا جراحی و آیا امکان بازگشت دارد ؟

در ابتدا نیاز است که جراح زیبایی زنان شما را معاینه کند ، پس از آن شما باید یکسری آزمایشات خاص را که جراح تعیین می کند را انجام دهید ، سپس براساس وضعیت شما ، نیاز شما و میزان گشادی واژن جراح تعیین می کند که کدام روش تنگ کردن واژن را انجام دهید .

خانم دکتر من به تازگی زایمان کردم ، آیا الان می تونم تنگ کردن واژن را انجام دهم ؟

تنگ کردن واژن را معمولا دکتر بهمن پور توصیه می کند که بعد از سه ماه از گذشت زمان زایمان انجام دهند ، تا ورم و تورم بارداری از بین برود .

سلام خانم دکتر یه سوالی داشتم ، آیا در زمان زایمان امکان کشیدن پوست شکم هست ؟

سلام ، به دلیل هورمون های بارداری بیشترین خطا آمبولی و عوارض جراحی در شش هفته اول وجود داره ، هیچ جراح ماهر و با تجربه ای همزمان با زایمان و سزارین جراحی دیگری را انجام نمی دهد .

آیا تنگ کردن واژن بی خطر است ؟

تنگ کردن واژن کاملا ایمن است ، در این روش جراح با بی حسی موضعی درد در حین جراحی را کاهش می دهد ، پس از جراحی تنگ کردن واژن هم اگر شخص تمام توصیه های جراح را انجام دهد ، از عفونت و درد پیشگیری می کند .

تنگ کردن واژن چقدر طول می کشد ؟

مدت زمان تنگ کردن واژن را به شکل دقیق نمی شود بیان کرد ، زیرا تنگ کردن واژن بسته به روش درمانی و میزان وسعت ناحیه متفاوت است ، معمولا مدت زمان تنگ کردن واژن از نیم تا یک ساعت متفاوت است .

بعد از تنگ کردن واژن کی می توانم رابطه جنسی داشته باشم ؟

رابطه جنسی بعد از تنگ کردن واژن بسته به پاسخ بدن هر شخص به درمان زخم متفاوت است ، معمولا اشخاص پس از 4 الی 7 هفته پس از تنگ کردن واژن می توانند ، رابطه جنسی داشته باشند .

تنگ کردن واژن برای چه اشخاصی مناسب است ؟

تنگ کردن واژن برای اشخاصی که در اثر عوامل مختلف نظیر ژنتیک ، بالارفتن سن ، زایمان های متعدد طبیعی دچار گشادی واژن شده اند ، مناسب است ، بهتر است بدانید در اشخاصی که بی اختیاری ادرار استرسی دارند ، تنگ کردن واژن کمک کننده است .

سلام من می خوام تنگ کردن واژن انجام دهم ، هزینه ی تنگ کردن واژن چقدر میشه؟

هزینه عمل تنگ کردن واژن بسته به این که از کدام روش استفاده شود متفاوت است ، در برخی از اشخاص گشادی واژن به حدی است که باید از روش جراحی فقط برای تنگ کردن واژن استفاده کرد ، این در حالی است که در برخی دیگر از اشخاص تنگ کردن واژن با نخ امکان پذیر است .

سلام هزینه تنگی واژن چند هست؟ تا چه مدت هست؟ ایا درد داره؟ تا چه مدت نباید نزدیکی کرد؟

تنگ کردن واژن هیچ دردی ندارد ،مدت زمان نزدیکی واژن باید تا یک ماه به تاخیر بیافتد ،  هزینه عمل تنگ کردن واژن بسته به این که از کدام روش استفاده شود متفاوت است ، در برخی از اشخاص گشادی واژن به حدی است که باید از روش جراحی فقط برای تنگ کردن واژن استفاده کرد ، این در حالی است که در برخی دیگر از اشخاص تنگ کردن واژن با نخ امکان پذیر است .

سلام خانم دکتر ببخشید در زمان پریودی میشه عمل تنگی واژن انجام داد؟

سلام ، در زمان پریودی نمی توان تنگ کردن واژن انجام داد ، زیرا ناحیه ای که تحت عمل جراحی قرار می گیرد باید خشک باشد ، رطوبت باعث عفونت می شود ، به همین دلیل توصیه می شود که پس از زمان پریودی تنگ کردن واژن انجام شود .

سلام وقت شما بخیر ببخشید ماندگاری تنگ کردن واژن چقدره ؟ آیا روش وجود دارد که دائمی باشد ؟

سلام ، ماندگاری تنگ کردن واژن بسته به هر روش متفاوت است ، بسته به اینکه جراح کدام روش را برای شما انتخاب نماید ، میزان ماندگاری متفاوت است ، برای تنگ کردن واژن روش های مختلفی است ، تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر ، تنگ کردن واژن با جراحی و…

دکتر تنگ کردن با آب انار شما تایید می کنید ؟ آیا واقعا تنگ کردن واژن با آب انار واقعا تاثیر داره ؟

سلام ، تنگ کردن واژن با آب انار یک دیدگاه اشتباه است ، تنگ کردن واژن با آب انار فقط سبب خشکی واژن می شود که شخص فکر می کند که واژن تنگ شده است ، این در صورتی است که واقعا این امر رخ نداده است .

سلام دکتر بهمن پور من یک سایت داشتم مطالعه می کردم که گیاه ماریانا سبب تنگ کردن واژن می شود ؟ آیا تنگ کردن واژن با ماریانا درست هست ؟

دوست عزیز هیچ روش علمی مبنی بر تنگ کردن واژن با ماریانا بیان نشده است ، گیاه ماریانا و یا سایر روش های که بیان می شود ، فقط سبب خشکی واژن می شود که شخص فکر می کند که گیاه ماریانا سبب تنگی واژن می گردد .

من مجرد هستم ، واژنم فکر نکنم گشاد باشه ، دکتر جان می خوام علت گشادی واژن بدونم که چی هستش؟

علت گشادی واژن موارد مختلفی است ، در خصوص گشادی واژن می توان بیان کرد که زایمان طبیعی ، انجام ورزش های سخت ، ژنتیک باعث گشادی واژن می شود که با روش های جراحی و لیزر می توان به درمان گشادی واژن پرداخته شود .

سلام دکتر من می خوام تنگ کردن واژن با پرینورافی انجام بدم ، می خوام حتما بی هوش بشم شما ، موقع جراحی میشه من بی هوش کنید ؟

سلام جراحی بسته به اینکه میزان شلی دیواره های واژن و گشاد شدن واژن ممکن با بی حسی یا بی هوشی انجام شود ، در برخی از مواقع نیاز هست که جراح در ناحیه پشت واژن بخش دیواره های واژن را بکشد ، و پوست و چین های اضافی را کاهش دهد ، شما در ابتدا باید معاینه بشوید ، بسته به وضعیت واژن شما جراح در نظر می گیرد که از بی حسی یا بی هوشی استفاده شود .

من از سیرجان می خوام بیام پیش شما تنگ کردن واژن را انجام بدم ، سوالم اینه که این جراحی خیلی طول می کشه با توجه به اینکه من می خوام همان روز برگردم به سیرجان ، میشه خواهشا سوال من جواب بدید ؟

مدت زمان جراحی معمولا یک الی دوساعت است ، تنگ کردن واژن با لیزر و یا تنگ کردن با پرینورافی انجام میشود بسته به روش جراحی مدت زمان عزیزم متغییر است .

دکتر من خیلی علاقه به تنگ کردن واژن دارم با توجه به اینکه علت عفونت های مکررم گشادی واژن بیان شده ، میشه خواهشا به من بگید که چند روز بعد از عمل تنگ کردن واژن می تونم رابطه جنسی داشته باشم ؟

عزیزم شما اگر از روش تنگ کردن واژن با RF انجام دهید ، می توانید فردای جراحی رابطه جنسی داشته باشید ، اما اگر از روش تنگ کردن واژن با پرینورافی این کار انجام دهید نیاز است یک هفته استراحت نمایید و در خصوص نزدیکی هم باید تا یک ماه اجتناب بورزید ، نکته ای که شما باید به آن توجه نمایید این است که قبل از مقاربت جنسی حتما با جراح خود صحبت کنید و در صورت تایید نزدیکی را از سر بگیرید.

دکتر جان من یک پسر دارم ، قصد دارم که یک بار دیگه باردار شوم ، سوالم اینه که الان می تونم تنگ کردن واژن انجام بدم بعدش مجدد باردار شوم ؟

دوست عزیز با توجه به تغییرات که در زمان بارداری انجام می شود، به شما توصیه می کنیم که ابتدا بارداری خود را انجام دهید و پس از آخرین زایمان تنگ کردن واژن را انجام دهید .

دکتر ممنون از مطالب خوبتون ، قبل از تنگ کردن واژن نیاز به انجام آزمایش خاصی هست ؟

دوست عزیز شما در صورتی که پرینورافی را شخص انجام دهد و جراح تشخیص دهد که نیاز به بی هوشی است ، برخی از آزمایشات نظیر آزمایش خون را باید انجام دهید و یا تست بارداری و آزمایش ادرار باید انجام شود .

تنگ کردن واژن دکتر با کرم خاصی می توان انجام داد ؟ اگر بله ممکنه که کرم های تنگ کردن واژن به من معرفی کنید ؟

تنگ کردن واژن با کرم عزیزم امکان پذیر نیست ، تنگ کردن واژن حتی با روش های طبیعی بسیار کوتاه است ، برای تنگ کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد نظیر تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر و یا تنگ کردن واژن با جراحی ( پرینورافی )

تنگ کردن واژن برای ورزشکاران امکان پذیر است ؟ چون من به شکل حرفه ای تنگ کردن واژن انجام می دهم برام مهمه بدونم جواب این سوال

تنگ کردن واژن عزیزم برای ورزشکاران امکان پذیر است ، شما باید پس از عمل نکاتی را که بیان می شود به دقت انجام دهید ، تنگ کردن واژن برای ورزشکاران منعی ندارد .

من می خوام تنگ کردن واژن با نخ را انجام دهم ؟ هزینه تنگ کردن واژن با نخ میشه خواهشا بیان کنید ؟

تنگ کردن واژن با نخ عزیزم بسته به اینکه چه میزان واژن گشاد باشد ، متفاوت است ، شما ابتدا معاینه می شوید بسته به اینکه وضعیت واژن شما در چه شرایطی قرار دارد ، هزینه تنگ کردن واژن متفاوت است .

دکتر من الان ماه چهارم بارداری هستم ، می خواستم بدونم که میشه تنگ کردن واژن انجام بدم ، زایمان سزارین قراره انجام بدم ؟

تنگ کردن واژن باید پس از بارداری انجام دهید ، فرقی نمی کند که زایمان طبیعی داشته باشید و یا زایمان سزارین ، در دوران بارداری تورم بارداری و تغییراتی در بدن ایجاد می شود ، به همین دلیل حتی اگر شما زایمان سزارین داشته باشید ، تنگ کردن واژن باید بعد از زایمان انجام دهید ، نیاز است که سه ماه از زمان زایمان شما بگذرد .

شما تنگ کردن واژن با RF انجام میدید ؟ اگر بله ، میشه بفرمایید تنگ کردن واژن با RF چند جلسه نیاز هست ؟

تنگ کردن واژن با RF معمولا نیاز به یک الی سه جلسه است ، بله در مطب تنگ کردن واژن با RF انجام می دهیم .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button