info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  یکی از سوالات متداول سفید کردن واژن این سوال می باشد که  با توجه به اینکه قبل از سفید کردن واژن از بی حسی موضعی استفاده می شود ، شخص هیچ گونه دردی را احساس نمی کند ، به همین دلیل سفید کردن واژن درد ندارد ، خیلی از بیماران این سوال را مطرح می کنند پس از اینکه اثر بی حسی از بین رفت شخص دردی را احساس می کند یا خیر در پاسخ به این سوال هم باید بیان کرد که شخص دردی را احساس نمی کند ، در صورتی که شخص حساس باشد ، برای کاهش درد از یکسری داروها برای اول استفاد ه می شود .

  سوالات متداول سفید کردن واژن

  سلام عزیزم ، سفید کردن واژن معمولا نیاز به یک تا سه جلسه دارد ، اما با توجه به آماری که از بیماران متعددی که نزد من روشن کردن دستگاه تناسلی را انجام داده اند به این نتیجه رسیده ام که در یک جلسه هم تا میزان قابل توجهی سفید کردن واژن رخ می دهد ، اما در اشخاصی که واژن خیلی تیره دارند نیاز است که حتما یک تا سه جلسه مراجعه کنند .

  دوست عزیز بعد از سفید کردن واژن می توانید ، تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرید ، روشن کردن واژن دوران نقاهتی ندارد ، شما می توانید رانندگی کنید اما بهتر است در 24 ساعت اول استراحت نمایید .

  دوست گرامی بهتر است که قبل از روشن کردن دستگاه تناسلی ابتدا لیزر موهای زائد را انجام دهید ، من لیزرموهای زائد و روشن کردن واژن را همزمان توصیه نمی کنم ، زیرا شخص از هیچ از روش ها نتیجه کاملی نخواهد گرفت .

  دوست عزیز سفید کردن واژن هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد ، بنابراین دختران باکره هم می توانند سفید کردن واژن را انجام دهند .

  سلام ، دوست عزیز روش کار جراح زیبایی زنان و داروهای که برای سفید کردن واژن تجویز می نماید در نتیجه بسیار تاثیر گذار است .از همه مهم تر تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان می باشد .

  در مطب بنده هم لیزر ژولیت  ، هم لیزر مونالیزا وجود دارد .

  هزینه سفید کردن واژن برای هر شخص متفاوت است ، عوامل مختلفی در هزینه سفید کردن واژن تاثیر گذار هستند ، دکتر جراح زیبایی زنان پس از معاینه شخص تعیین می کند که هزینه سفید کردن واژن چقدر است .

  سلام عزیزم ، با کمک این لیزر می توان نواحی مقعدی و پوست واژن را سفید کرد ، علاوه بر آن ما کشاله ران را هم سفید می کنیم

  سلام عزیزم ، بسیاری از بیماران ما از تبریز مراجعه می کنند ، روش های برای سفید کردن واژن به روش خانگی بیان شده است ، اما این روش ها یک روش دائمی نیست ، حتی در برخی از اشخاص این نوع از روشن کردن واژن ممکن است ، سبب حساسیت پوستی شود .

  بهترین روش برای سفید کردن واژن لیزر است ، سفید کردن واژن با لیزر یک راه قطعی برای روشن کردن واژن است .

  سازمان FDA سفید کردن واژن با لیزر را تایید کرده است ، این روش نیاز به استراحت ندارد .

  سلام ، عزیزم تعداد جلسات سفید کردن واژن معمولا یک تا سه جلسه است ، بسته به اینکه شخص چه میزان واژن تیره باشه ، نیاز هر شخص و پاسخ دهی پوست هر شخص به لیزر روشن کردن واژن تعداد جلسات سفید کردن واژن متغییر است ، در جلسه اول روشن کردن اشخاص نتایج بسیار درخشانی را ملاحظه می کنند .

  سلام ، دوست عزیزم بنده هم متخصص زنان هستم و هم جراح زیبایی زنان ، در خصوص سفید کردن واژن هم باید بیان کنم که تا 70 درجه سفید کردن واژن را با لیزر می توان انجام داد .

  سلام ، عزیزم با توجه به اینکه سن شما کمتر از 18 سال است ، سفید کردن واژن را با اجازه والدین باید انجام دهید ، حداقل سن سفید کردن واژن 18 سال است ، با کمک لیزر شما می توانید تا 70 درصد واژن را روشن کنید ، در سنین پایین تر از 16 سال هم می توان از سفید کردن واژن استفاده کرد اما به دلیل اینکه در کشور ما سن 18 سال سن قانونی است ، بنابراین کمتر از این سن برای هر کاری نیاز به اجازه پدر و مادر است .

  ماندگاری سفید کردن واژن بسیار طولانی است ، در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به دلیل اینکه از ترکیب روش های روز دنیا همراه با لیزر استفاده می شود ، ماندگاری سفید کردن واژن معمولا بسیار طولانی است .

  سلام ، عزیزم فاصله جلسات سفید کردن واژن معمولا به نوع پوست اشخاص بستگی دارد ، اما به حداقل باید دو هفته فاصله بین جلسات باشد ، البته باید بیان کنم این نکته کاملا بسته به پوست هر شخص دارد .

  در برخی از اشخاص فاصله جلسات سفید کردن واژن تا 6 ماه ممکن است ، به طول انجامد ، بنابراین به شکل دقیق نمی توان فاصله جلسات سفید کردن واژن را بیان کرد .

  بله آقایون هم می توانند از این لیزر استفاده کنند ، اما ناحیه بیضه ها را نباید با این لیزر روشن کرد ، زیرا ممکن است به بیضه ها آسیب وارد شود ، اما در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای آقایان سفید کردن واژن انجام نمی شود .