یکی از سوالات متداول سفید کردن واژن این سوال می باشد که  با توجه به اینکه قبل از سفید کردن واژن از بی حسی موضعی استفاده می شود ، شخص هیچ گونه دردی را احساس نمی کند ، به همین دلیل سفید کردن واژن درد ندارد ، خیلی از بیماران این سوال را مطرح می کنند پس از اینکه اثر بی حسی از بین رفت شخص دردی را احساس می کند یا خیر در پاسخ به این سوال هم باید بیان کرد که شخص دردی را احساس نمی کند ، در صورتی که شخص حساس باشد ، برای کاهش درد از یکسری داروها برای اول استفاد ه می شود .

سوالات متداول سفید کردن واژن

سلام عزیزم ، سفید کردن واژن معمولا نیاز به یک تا سه جلسه دارد ، اما با توجه به آماری که از بیماران متعددی که نزد من روشن کردن دستگاه تناسلی را انجام داده اند به این نتیجه رسیده ام که در یک جلسه هم تا میزان قابل توجهی سفید کردن واژن رخ می دهد ، اما در اشخاصی که واژن خیلی تیره دارند نیاز است که حتما یک تا سه جلسه مراجعه کنند .

دوست عزیز بعد از سفید کردن واژن می توانید ، تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرید ، روشن کردن واژن دوران نقاهتی ندارد ، شما می توانید رانندگی کنید اما بهتر است در 24 ساعت اول استراحت نمایید .

دوست گرامی بهتر است که قبل از روشن کردن دستگاه تناسلی ابتدا لیزر موهای زائد را انجام دهید ، من لیزرموهای زائد و روشن کردن واژن را همزمان توصیه نمی کنم ، زیرا شخص از هیچ از روش ها نتیجه کاملی نخواهد گرفت .

دوست عزیز سفید کردن واژن هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد ، بنابراین دختران باکره هم می توانند سفید کردن واژن را انجام دهند .

سلام ، دوست عزیز روش کار جراح زیبایی زنان و داروهای که برای سفید کردن واژن تجویز می نماید در نتیجه بسیار تاثیر گذار است .از همه مهم تر تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان می باشد .

در مطب بنده هم لیزر ژولیت  ، هم لیزر مونالیزا وجود دارد .

هزینه سفید کردن واژن برای هر شخص متفاوت است ، عوامل مختلفی در هزینه سفید کردن واژن تاثیر گذار هستند ، دکتر جراح زیبایی زنان پس از معاینه شخص تعیین می کند که هزینه سفید کردن واژن چقدر است .

سلام عزیزم ، با کمک این لیزر می توان نواحی مقعدی و پوست واژن را سفید کرد ، علاوه بر آن ما کشاله ران را هم سفید می کنیم

سلام عزیزم ، بسیاری از بیماران ما از تبریز مراجعه می کنند ، روش های برای سفید کردن واژن به روش خانگی بیان شده است ، اما این روش ها یک روش دائمی نیست ، حتی در برخی از اشخاص این نوع از روشن کردن واژن ممکن است ، سبب حساسیت پوستی شود .

بهترین روش برای سفید کردن واژن لیزر است ، سفید کردن واژن با لیزر یک راه قطعی برای روشن کردن واژن است .

سازمان FDA سفید کردن واژن با لیزر را تایید کرده است ، این روش نیاز به استراحت ندارد .

سلام ، عزیزم تعداد جلسات سفید کردن واژن معمولا یک تا سه جلسه است ، بسته به اینکه شخص چه میزان واژن تیره باشه ، نیاز هر شخص و پاسخ دهی پوست هر شخص به لیزر روشن کردن واژن تعداد جلسات سفید کردن واژن متغییر است ، در جلسه اول روشن کردن اشخاص نتایج بسیار درخشانی را ملاحظه می کنند .

سلام ، دوست عزیزم بنده هم متخصص زنان هستم و هم جراح زیبایی زنان ، در خصوص سفید کردن واژن هم باید بیان کنم که تا 70 درجه سفید کردن واژن را با لیزر می توان انجام داد .

سلام ، عزیزم با توجه به اینکه سن شما کمتر از 18 سال است ، سفید کردن واژن را با اجازه والدین باید انجام دهید ، حداقل سن سفید کردن واژن 18 سال است ، با کمک لیزر شما می توانید تا 70 درصد واژن را روشن کنید ، در سنین پایین تر از 16 سال هم می توان از سفید کردن واژن استفاده کرد اما به دلیل اینکه در کشور ما سن 18 سال سن قانونی است ، بنابراین کمتر از این سن برای هر کاری نیاز به اجازه پدر و مادر است .

ماندگاری سفید کردن واژن بسیار طولانی است ، در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به دلیل اینکه از ترکیب روش های روز دنیا همراه با لیزر استفاده می شود ، ماندگاری سفید کردن واژن معمولا بسیار طولانی است .

سلام ، عزیزم فاصله جلسات سفید کردن واژن معمولا به نوع پوست اشخاص بستگی دارد ، اما به حداقل باید دو هفته فاصله بین جلسات باشد ، البته باید بیان کنم این نکته کاملا بسته به پوست هر شخص دارد .

در برخی از اشخاص فاصله جلسات سفید کردن واژن تا 6 ماه ممکن است ، به طول انجامد ، بنابراین به شکل دقیق نمی توان فاصله جلسات سفید کردن واژن را بیان کرد .

بله آقایون هم می توانند از این لیزر استفاده کنند ، اما ناحیه بیضه ها را نباید با این لیزر روشن کرد ، زیرا ممکن است به بیضه ها آسیب وارد شود ، اما در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای آقایان سفید کردن واژن انجام نمی شود .

سلام عزیزم ، لیزر به وسیله پالس های نوری که دارد ، تیرگی پوست واژن را از بین میبره در واقع با تاثیر گذاری بر روی ملانین ها باعث روشن شدن واژن می شود .

سلام ، عزیزم بیشترین علت تیرگی واژن ژنتیک ، اما ژیلت ، مرطوب بودن واژن و پوشیدن شلوار تنگ هم باعث این تیرگی می شود ، لیزر مونالیزا برای درمان تیرگی واژن بسیار موفق عمل کرده است ، در مطب ما سه تکنیک برای اشخاص مختلف جهت سفید کردن واژن  استفاده می کنیم .

سلام عزیزم ، لیمو و کرم تاثیرات خیلی سطحی دارد ، البته بعد از مدتی از بین میره ، بهترین راه حل برای شما استفاده از لیزر می باشد ، برای روشن کردن واژن شما من لیزر پیشنهاد می کنم .

سلام عزیزم ، سفید کردن واژن از یک تا سه جلسه طول میکشه ، ما برای سفید کردن واژن از چهار تا متد استفاده می کنیم که شخص واژن و کشاله رانش به میزان 70 درصد روشن میشه ، ما به کمک لیزر و روش های ترکیبی سفید کردن واژن انجام میدهیم

سلام عزیزم ، سفید کردن واژن  و لیزر موهای زائد میشه همزمان با هم انجام داد ، که در ابتدا بهتر است لیزر موهای زائد انجام شود ، سپس سفید کردن واژن انجام شود .

سلام عزیزم ، فاصله بین جلسات روشن کردن واژن معمولا ماهی یکبار است که بسته به نوع پوست و لیزر و روش انتخابی تعداد جلسات وفاصله جلسات روشن کردن واژن متفاوت است .

عزیزم ، سفید کردن واژن نقاهت ندارد ، شما بعد از 24 ساعت می توانید فعالیت های خود را از سر بگیرید ، این روش به دلیل اینکه از لیزر استفاده می شود ، شخص می تواند پس از مدت زمان کمی فعالیت های خود را از سربگیرد .

سلام عزیزم ، روش های که گفته می شود را انجام دهید و راه های پیشگیری از تیرگی واژن را انجام دهید ، پس از زایمان تیرگی واژن رخ نمی دهد .

اگر سفید کردن واژن را قبل از بارداری انجام دهید به حالت اولیه باز نمی گردد .

سلام عزیزم هیچ یک از کرم های روشن کننده واژن به طور دائم سبب روشن شدن واژن نمی شود ، شما می توانید با کمک لیزر روشن کننده واژن ماندگاری طولانی داشته باشد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که اگر عمل زیبایی لابیا با تکنیک درستی انجام شود و جراح تکنیک بخیه زدن را به درستی انجام دهد و نوع نخی که جهت بخیه زدن استفاده می شود ، به درستی انتخاب شود ، جای بخیه ها باقی نمی ماند ، عزیزم سفید کردن واژن نیازی به بخیه ندارد .

بهتر است بعد از انجام جراحی لابیاها  بیمار دو سه روز در منزل استراحت نسبی داشته باشد ، پس از 72 ساعت می تواند سرکار برود ، البته بعد از 24 ساعت می توان سرکار رفت برای اشخاصی که به هیچ عنوان نمی توانند مرخصی بگیرند ، اما این اشخاص حتما باید در زمان کار کردن فعالیت های سنگین انجام ندهند ، برای سفید کردن واژن هم نباید تا یک ماه مقاربت جنسی داشته باشید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بیماران توصیه می کند که به مدت 7 روز از انجام رانندگی پرهیز نمایند ، اگر تمایل به ورزش دارند ، پیاده روی سبک داشته باشند ، به مدت یک ماه از انجام فعالیت های سنگین پرهیز نماید .

هم چنین بانوان به مدت یک ماه از رفتن به استخر باید اجتناب نمایند و از انجام رابطه جنسی پرهیز نمایند.

لابیاپلاستی به صورت مستقیم تاثیری بر میل جنسی ندارد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که میل جنسی تا حدی یک مسئله ذهنی می باشد .

اما به شکل غیر مستقیم به دلیل افزایش اعتماد به نفس و از بین رفتن پوست های اضافی بخش کلیتوریس می تواند سبب افزایش میل جنسی شود .

لازم به ذکر است که اگر جراح به درستی این جراحی را انجام ندهد و سبب آسیب به بخش بافت های واژن شود ، سبب کاهش میل جنسی می شود ، به همین دلیل باید در انتخاب جراح زیبایی زنان دقت نمایید تا بهترین جراح زیبایی را انتخاب نمایید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بارداری بر روی لابیاپلاستی تاثیری ندارد و بعد از زایمان هم تاثیر بر لابیاها ندارد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که در درجه اول باید بیان کرد که عمل لابیاپلاستی یک عمل زیبایی می باشد ، اما کسانی که عفونت های مکرر دارند و یا ناراحتی به خاطر بزرگ بودن لابیاها در زمان ورزش و لباس پوشیدن دارند ، می توانند عمل را انجام دهند ، بله دختران مجرد هم می توانند سفید کردن واژن را انجام دهند .

لابیاپلاستی مثل هر عمل دیگری می تواند عوارض جانبی مثل خونریزی ، عفونت یا عدم قرینگی داشته باشد ، البته اگر عمل با تکنیک درست انجام شود ، این میزان عوارض به کمتر از یک درصد می رسد ، لازم به ذکر است که عوارض لابیاپلاستی اگر جراح دارای تخصص و تبحر باشد به حداقل می رسد، در خصوص سفید کردن واژن هم باید بیان کرد که یه مدت پوست ریزی شخص دارد که نباید نگران باشد .

پس از عمل زیبایی لابیاها استراحت نسبی در دو سه روز اول می تواند انجام شود ، اما بعد از گذشت سه روز بیمار می تواند فعالیت های خود را از سر بگیرد اما فعالیت جنسی تا یک ماه باید به تاخیر بیافتد ، بله عزیزم میشه همزمان با لابیاپلاستی سفید کردن واژن انجام دهید .