Contents

سوالات متداول لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از زیرشاخه های جراحی زیبایی واژن است که بانوان همواره سوالات متداولی را در خصوص این جراحی دارند ، در این مقاله سوالات متداول بانوان در خصوص بهبودی پس از لابیاپلاستی را بیان می کنیم تا شما عزیزان را با لابیاپلاستی بیشتر آشنا سازیم ، این سوالات نوشته شده براساس سوالات بیان شده از سوی بیماران دکتر بهمن پور جراح زنان است ، دکتر بهمن پور پاسخ این سوالات را در این بخش مقاله برای شما عزیزان قرار داده اند .

دکتر من می خوام بدونم که نیازی هست در بیمارستان بعد از لابیاپلاستی بستری شوم ؟

دوست عزیز این جراحی نیاز به یک ساعت دارد ، شخص بعد از عمل لابیاپلاستی مرخص می شود و می تواند به منزل بازگرده ، به همین دلیل این عمل نیازی به بستری شدن نداره

سلام خانم دکتر مدت زمان لازم برای لابیاپلاستی چقدر است ؟

سلام عزیزم ، اگر شما بخواهید که فقط لابیاپلاستی را انجام دهید نیاز به یک الی دو ساعت زمان است ، در صورتی که شخص بخواهد از سایر روش های ترکیبی نظیر سفید کردن واژن و یا تنگ کردن واژن استفاده نماید زمان طولانی تر است .

خانم دکتر من می خواهم بدونم که لابیاپلاستی را در مطب انجام می دهید یا در بیمارستان ، ممنون میشم که پاسخ این سوال من بفرمایید ؟

سلام دوست گرامی با توجه به اینکه ما در مطبمون یک اتاق عمل مجهز داریم ، عمل لابیاپلاستی را در مطب انجام می دهیم ، اگر اشخاص خواهان انجام این جراحی در بیمارستان باشند ، دکتر بهمن پور این جراحی را در بیمارستان انجام می دهد .

خانم دکتر من خیلی هزینه جراحی لابیاپلاستی برام مهمه ، محبت می کنید که هزینه لابیاپلاستی را بفرمایید ؟

سلام عزيزم، هزینه لابیاپلاستی بستگي به نوع لابيا و كليتوريس داره ، البته اگر چين هاي اضافي يا پوسته كليتوريس هم نياز به جراحي پلاستيك داشته باشه هزينه بيشتر خواهد شد ، به همین دلیل به شکل دقیق نمی توان هزینه لابیاپلاستی را بیان کرد .

خانم دکتر شما هزینه مشاوره را دریافت می کنید ؟

دوست گرامی اگر شما مشاوره تلفنی بخواهید ، هزینه مشاوره رایگان است ، اما اگر حضوری تشریف بیارید باید هزینه پرداخت کنید ، چون نیاز به بررسی کامل معاینه و اعضای واژن است و در مشاوره حضوری کاملا شما راهنمایی می شوید و بسته به وضعیت شما تعیین کنیم که کدام روش جراحی برای شما مفید است .

آیا حتما باید متخصص باید عمل زیبایی لابیاپلاستی را انجام دهد ؟

خیلی از اشخاص این سوال را از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که این جراحی را حتما باید متخصص انجام دهد ، در پاسخ به این سوال بیان می کنیم بله زیرا یک متخصص به طور کامل به ساختار واژن آشنا است ، این مسئله به این دلیل مهم است که واژن از هزاران سیستم عصبی تشکیل شده است که اگر جراح متخصص باشد می تواند بدون آسیب به این بافت ها جراحی را انجام دهد ، در نتیجه نه تنها کاهش میل جنسی بعد از لابیاپلاستی رخ نمی دهد بلکه شخص افزایش میل جنسی را دارد .

بخش

یکی دیگر از سوالات رایجی که از بنده سوال می شود در خصوص این است که چه مواقعی ما باید عمل زیبایی لابیا را انجام دهیم ، در مواقعی که لابیاها در اثر برخی از فعالیت ها نظیر دوچرخه سواری ، موتورسواری یا اسب سواری دچار لابیاهای افتاده و شل و آویزان می شوند یا در اثر ژنتیک این مشکل را دارند ، انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی بسیار کمک کننده است ، زیرا این اشخاص در زمان پوشیدن لباسهای تنگ با مشکل روبرو می شوند ، در برخی از مواقع مراجعه کنندگان من بیان می کنند که شریک جنسی آنها از ظاهر دستگاه تناسلی آنها ناراضی است که در این مواقع انجام لابیاپلاستی سبب افزایش اعتماد به نفس و حس رضایت در زمان مقاربت جنسی می گردد .

در برخی از اشخاص هم زایمان های متعدد طبیعی ، بالا رفتن سن و خیلی از عوامل دیگر سبب ایجاد شدن چین های اضافی در بخش لابیاها می شود که با جراحی لابیاپلاستی می توان این چین های اضافی را از بین برد در نتیجه افزایش میل جنسی رخ می دهد .

عوارض لابیاپلاستی چیست ؟

عوارض لابیاپلاستی خیلی از مراجعه کنندگان از بنده سوال می کنند ، این آماری که من بیان می کنم نه تنها براساس عمل های متعددی است که انجام داده ام بلکه سازمان بهداشت و زنان آمریکا نیز این آمار را بیان کرده است که در کمتر از 1% اشخاص با خونریزی شدید و عفونت روبرو می گردد و اگر این جراحی را یک شخصی که در این زمینه تخصص و تبحر نداشته باشد ، انجام دهد آسیب جدی به عصب این ناحیه وارد می شود ، به همین دلیل است که توصیه می شود که حتما از تخصص و دانش جراح خود مطمئن شوید .

از چه نوع بی هوشی برای لابیاپلاستی استفاده می شود ؟

معمولا برای اشخاص بنده از بی هوشی استفاده نمی کنم ، مگر اینکه شرایط بیمار خاص باشد و یا شخص بخواهد که حتما از بی هوشی عمومی برای انجام این جراحی برای او استفاده شود .

معمولا برای اشخاص بنده از بی هوشی استفاده نمی کنم ، مگر اینکه شرایط بیمار خاص باشد و یا شخص بخواهد که حتما از بی هوشی عمومی برای انجام این جراحی برای او استفاده شود .

سلام ببخشيد ميخواستم بدونم برای كسايي كه ازدواج نكردن يا بچه ندارن مشكل ساز نيست؟

سلام خیر عزیزم جراحی خارجیه و آسیبی به داخل نمیزنه ، مراجعه کننده دختر و اشخاصی که بعدا بچه دار شده اند را ما داشته ایم که هیچ مشکلی برایشان ایجاد نشده است

سلام ، من قبلا لابياپلاستي پیش دکتر دیگه ای انجام دادم ولي كاملا ناراضي بودم ، چون درد زيادي وخونريزي داشتم ، شما ترمیمی انجام می دهید ؟

سلام عزیزم بله انجام می دهیم ، جراح زیبایی زنانی که لابیاپلاستی را انجام می دهد باید به نوع لابيا وكليتوريس آشنا باشد ، اگرچين های اضافي يا كلاهك كليتوريس شخص هم نیاز به جراحی داشته باشد ، باید با دقت خاصی این جراحی انجام شود ، ابتدا باید معاینه شوید ، سپس نوع ترمیمی برای شما تعیین گردد

سلام ، دکتر من تصمیم گرفتم که سفید کردن واژن انجام بدم ، اما شهرستانم نمی تونم تعداد جلسات بالا باشه مراجعه کنم ؟سوالم اینکه که آیا با یک جلسه هم سفید می شه ؟

سلام ، دوست عزیز با يك جلسه سفید کردن واژن تا ٧٠٪؜ روشن مي شود ، البته بسته به واکنش بدن هر شخص و میزان تیرگی واژن هر شخص سفید کردن واژن نتایج متفاوتی دارد .

Call Now Button