info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  عفونت قارچی واژن

  عفونت قارچی واژن

  عفونت قارچی واژن چه زمانی بروز می کند ؟ درمان عفونت قارچی واژن چگونه است ؟  راه های پیشگیری از عفونت قارچی واژن چگونه است ؟ در این مقاله به بیان پاسخ این سوالات می پردازیم .

  • عفونت قارچی واژن چیست ؟
  • راه درمان عفونت قارچی واژن چیست ؟
  • چه کارهای را باید برای درمان عفونت قارچی واژن باید انجام دهیم ؟

  کاندیدیازیس که نام دیگر آن عفونت قارچی واژن است ، در اغلب بانوان این بیماری بروز می کند که می توان با روش های از بروز عفونت قارچی پیشگیری کرد .

  در هر واژنی تعدادی سلول قارچی و باکتری وجود دارد در صورتی که تعادل بین باکتری ها به بخورد تعداد قارچ ها افزایش می یابد، از علائم بارز عفونت قارچی واژن  می توان به سوزش و خارش اشاره کرد .

  ایا می دانید که عفونت قارچی واژن یکی بیماری مقاربتی جنسی نیست و این یک دیدگاه اشتباه است که این بیماری یک بیماری جنسی است .

  بسیاری از اشخاص این باور اشتباه را دارند که این بیماری یک بیماری مقاربتی است که دکتر بهمن پور متخصص زنان بیان می کند این دیدگاه کاملا اشتباه است و این بیماری یک بیماری مقاربتی نمی باشد .

  عفونت قارچی واژن

  درمان عفونت قارچی واژن

  درمان عفونت قارچی واژن را دکتر بهمن پور متخصص زنان به روش های مختلفی انجام می دهند ، بهتر است بدانید بسته به این که این بیماری چه علائم و نشانه های دارد درمان آن نیز متفاوت است ، درمان عفونت قارچی را می توان به روش های مختلفی انجام داد .

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای درمان عفونت قارچی از پماد ضد قارچی و شیاف و یا استفاده برخی از قرص ها توصیه می کند .

  درمان عفونت قارچی واژن با کرم

  بوتوکونازول ، فلوکونازول ، میکونازول ، ترکونازول و…. از جمله کرم های هستند که برای درمان عفونت قارچی بسیار موفق عمل می کنند

  درمان عفونت قارچی به روش های مختلفی انجام می شود ، در صورتی که عفونت قارچی ساده باشد با کرم و دارو می توان آن را درمان کرد در صورتی که عفونت قارچی شدید باشد راه درمان آن نیازمند شیاف و سایر درمان ها است .

  در صورتی که عفونت قارچی شدید باشد دکتر بهمن پور متخصص زنان سایر روش های نظیر شیاف و یا قرص و کرم را برای درمان عفونت قارچی تجویز می کند .

  دکتر بهمن پور بیان می کنند در صورتی که درمان عفونت قارچی انجام شد اما مجدد به این بیماری شخص مبتلا شد باید شریک جنسی او معاینه شود ، در صورتی که مشکل از شریک جنسی باشد باید در زمان مقاربت جنسی حتما از کاندوم استفاده شود .

  برای درمان عفونت قارچی برخی از بانوان از روغن درخت چای یا روغن نارگیل و یا سیر استفاده می کنند که این درمان های طبیعی و خانگی در مواقعی که عفونت بسیار ساده باشد کاربرد دارد و ممکن است به شکل کامل و صد در صد درمان انجام نشود .

  راه های پیشگیری از عفونت قارچی

  • اجتناب از پوشیدن لباس های تنگ
  • اجتناب از رژیم غذایی سرخود
  • پیروی از رژیم غذایی سالم
  • شستن لباس های زیر با آب گرم

  دکتر بهمن پور متخصص زنان ابتدا بیمار را از نظر دهانه رحم ، بررسی دیواره واژن و معاینه لگن مورد بررسی قرار می دهد سپس درمان را انجام می دهد .

  آیا می دانستید دکتر بهمن پور متخصص زنان به روش های مختلف به درمان عفونت قارچی می پردازد و قبل از درمان به شکل کامل مواردی را که مربوط به این بیماری است را بررسی می نماید .

  آیا همزمان می توان لابیاپلاستی و درمان عفونت قارچی را انجام داد ؟

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان اکثر جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن است که با کمک آن می توان لابیاها را کوچک کرد و مشکلات بزرگی و نامتقارنی لابیاها را برطرف نمود .

  لابیاپلاستی به افزایش میل جنسی کمک شایانی می کند زیرا باعث می شود که چین ها اضافی حذف شود در نتیجه به ارگاسم رسیدن سریع تر و افزایش میل جنسی رخ دهد .

  لابیاپلاستی در بهبود زندگی زناشویی نیزبسیار تاثیر گذار است و اشخاص در زمان مقاربت جنسی لذت بیشتری می برند .

   لابیاپلاستی یکی از روش های زیبایی واژن است که به کوچک کردن لابیاها و زیبایی واژن کمک شایانی می کند ، با استفاده از لابیاپلاستی می توان بهبود روابط زناشویی را تحکیم بخشید .

  یکی از سوالات متداولی که از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پرسیده می شود این است که می توان همزمان لابیاپلاستی و درمان عفونت قارچی را انجام داد یا خیر ؟

  پاسخ دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  بانوانی که بیماری عفونت قارچی دارند باید ابتدا درمان عفونت قارچی انجام دهند سپس به انجام جراحی زیبایی واژن و یا جراحی لابیاپلاستی بپردازند .

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

  شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

   

  ———————————————————————–

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  instagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

   

  ارسال پاسخ