عمل تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن

بانوان بسیاری هستند که متاسفانه از جراحی زیبای واژن و فواید آن اطلاعاتی ندارند ، خیلی از اشخاص این تصور دارند که جراحی زیبایی واژن نظیر عمل تنگ کردن واژن صرفا جهت زیبایی است ، در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که این دیدگاه اشتباه است ، زیرا عمل تنگ کردن واژن در برخی از اشخاص نه تنها جهت زیبایی است بلکه به سبب درمانی نیز استفاده می شود .

عمل تنگ کردن واژن دختران هم می توانند انجام دهند ؟

آیا پس از زایمان می توان تنگ کردن واژن را انجام داد ؟

آیا عمل تنگ کردن واژن نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد ؟

به شما توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه کنید ، در صورتی که در خصوص تنگ کردن واژن سوال دارید می توانید با شماره مشاوران ما تماس بگیرید :

شماره ی تماس مشاوره ی رایگان عمل تنگ کردن واژن

  26641827 – 02122175070

  09120897425

تغییر اندازه واژن در اثر عوامل مختلفی نظیر رابطه جنسی متعدد و بالا رفتن سن ، زایمان های متعدد و … رخ می دهد ، گشادی واژن نه تنها برای خود شخص آزار دهنده است بلکه برای شریک جنسی او نیز آزار دهنده است در نتیجه باید به راه های درمانی که وجود دارد به درمان آن پرداخته شود تا مشکلاتی که در اثر گشادی واژن رخ می دهد را از بین برد .

پرینورافی (تنگ کردن واژن )

در این جراحی در بخش خارجی واژن ترمیم زیبایی انجام می شود و در بخش داخلی واژن نزدیک شدن دیواره پشتی واژن انجام می شود .

پس از زایمان طبیعی می توان جراحی زیبایی واژن (تنگ کردن واژن ) را انجام داد ، تنگ کردن واژن با چند روش انجام می شود بسته به نیاز بیمار و میزان گشادی واژن روش انتخابی برای تنگ کردن واژن متفاوت است .

عمل تنگ کردن واژن

پرینورافی

یکی از مزیت های پرینورافی این است که در زمینه جوانسازی واژن بسیار موفق عمل می کند ، بانوانی که با گشادی واژن روبرو هستند با استفاده از این روش می توانند سریعا درمان را انجام دهند .

یکی از نکاتی که پس از جراحی پرینورافی باید در نظر گرفت این است که تا 6 هفته نباید مقاربت جنسی داشته باشند ، مصرف انواع ویتامین C  پس از پرینورافی توصیه می شود

تنگ کردن واژن با روش های دیگری نیز انجام می شود نظیر نخ و لیزر که

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با کمک نخ علاوه بر تنگ کردن واژن ،می تواند به بالاکشیدن پرینه و واژن کمک کند .

در گذشته با استفاده از نخ فقط صورت و بدن لیفت داده می شد اما امروز با کمک تکنیک ها و روش های جدید می توان با نخ لیفت پرینه را انجام داد که،سبب تنگ شدن واژن می شود .

تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا

با آمدن لیزر co2 به گروه پزشکی ،امکان جوان کردن واژن را برای زنان فراهم کرده است . لیزر مونالیزا امکان تنگ کردن واژن را فراهم کرده است .

لیزر مونالیزا یکی از روش های غیر تهاجمی است که نیاز به مصرف دارو ندارد و برای تنگ کردن واژن بسیار کاربرد دارد.

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

ارسال پاسخ

پنج × 5 =