عمل زیبایی لابیاها

قبل از اینکه ما به بیان لابیاپلاستی و نکات آن بپردازیم به بیان این موضوع می پردازیم که چرا و چه عواملی باعث می شود که بانوان لابیاپلاستی را انجام دهند ؟ چه اشخاصی می توانند عمل زیبایی لابیا را انجام دهند ؟ چرا بعضی از اشخاص نمی توانند لابیاپلاستی را انجام دهند ؟ کدام تکنیک لابیاپلاستی برای بانوان و دختران بدون بخیه است ؟ چه زمانی می توان بعد از عمل زیبایی لابیاها  مقاربت جنسی داشت ؟ همزمان با لابیاپلاستی ترمیم پرده و یا تنگ کردن واژن را می توان انجام داد ؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید و یا سوالات دیگری در خصوص عمل لابیاپلاستی دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید و یا در بخش دیدگاه ها نظراتون بیان کنید تا دکتر بهمن پور مشاوره رایگان را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهند .

قبل از اینکه ما نکات و سوالات بالا را پاسخ دهیم ابتدا بیان می کنیم که اصلا لابیاپلاستی چی هست ؟ چرا خانم ها این جراحی را انجام می دهند ؟

عمل زیبایی لابیاهالابیاپلاستی چیست

بانوان در اثر عوامل مختلفی که با گذشت زمان و برخی از مسائل که در زندگی آنها رخ می دهد ، تغییر شکل واژن را مشاهده می نمایند ، این تغییرات شامل افتادگی لابیاها ، تیرگی واژن ، نامتقارن بودن لابیاها ، بزرگی لابیاها می باشد .

حالا این سوال ممکن در ذهن شما ایجاد شود خوب چرا باید لابیاها به این شکل تغییر کند ؟

مهم ترین علت تغییر شکل لابیاها ژنتیک می باشد ، اما عواملی دیگری در تغییر شکل لابیاها تاثیر گذار هستند عواملی نظیر اسب سواری ، موتور سواری ، دوچرخه سواری ، ورزش های سنگین که سبب کشش بخش واژن می شود از دیگر عوامل تاثیر گذار در تغییر شکل لابیاها می باشند .

به طو کلی هر موردی که سبب ضربه مداوم به بخش واژن می باشد ، به دلیل اینکه این بخش شامل عروق خونی و لنفاوی می باشد با ضربه مداوم دچار تغییرات می شود .

حالا این سوال ایجاد می شود که زمانی که لابیاها تغییر شکل یافت به چه شکلی در می آیند :

چرا خانم ها دنبال جراحی زیبایی واژن هستند ؟

اگر حال حاضر را باتوجه به ده سال پیش بخواهیم مقایسه کنیم و آمار بگیریم متوجه می شویم که سال های اخیر خیلی تقاضا برای جراحی زیبایی واژن به خصوص لابیاپلاستی بیشتر شده است ، اما علت این امر چه چیزی می تواند باشد ؟

عوامل مختلفی برای انجام این جراحی وجود دارد ، نظیر

علت انجام لابیاپلاستی

 • زیبایی واژن (ظاهر زیباتر )
 • فراهم شدن پوشیدن لباس های تنگ
 • افزایش کیفیت رابط جنسی
 • افزایش میل جنسی
 • رضایت شریک جنسی از مقاربت
 • از بین بردن ناراحتی سایش لبه ها در زمان دوچرخه سواری
 • از بین بردن درد زمان مقاربت جنسی

و…

چگونه می توان مشکلاتی را که دربالا ذکر شد را برطرف کرد ؟

برطرف کردن مشکلات لابیاهای بزرگ

مسلما با انجام جراحی زیبایی لابیاها یا همان لابیاپلاستی می توان مشکلاتی را که در بالا بیان شد را برطرف کرد ، اما اینکه لابیاپلاستی شامل چه تکنیک های است ، برای هر شخص کدام تکنیک بهتر است را در ادامه بیان می کنیم .

قبل از اینکه شما بخواهید لابیاپلاستی را انجام دهید باید یکسری آزمایشات انجام دهید ، جراح زیبایی زنان برای اینکه حین جراحی اگر بدن شخص دچار خونریزی شد و یا رفتار خاصی را نشان داد به بیمار توصیه می کند که یکسری آزمایشات قبل از لابیاپلاستی را انجام دهد ، هم چنین برای اینکه بداند شخص می تواند جراحی زیبایی واژن یا همان لابیاپلاستی را انجام دهد یا خیر توصیه می کند یکسری آزمایشات خاص را انجام دهند .

آزمایشات قبل از لابیاپلاستی

 • آزمایش خون
 • آزمایش کلیه و دیابت
 • تست تیروئید
 • تست زگیل تناسلی ( مقاله  راه های انتقال زگیل تناسلی)
 • و…

بعد از اینکه شخص آزمایشات لابیاپلاستی را انجام داد جهت مشاوره نزد پزشک جراح زیبایی واژن می رود تا با بررسی آزمایشات و اینکه آیا کاندید مناسبی برای جراحی است یا خیر و اینکه از کدام روش جراحی برای او می توان استفاده کرد با جراح خود مشورت نماید ، همچنین در این مواقع شخص تمامی نیازهای خود را در خصوص اینکه انتظار دارد پس از جراحی برای او ایجاد شود را بیان می کند .

انواع روش های لابیاپلاستی

 • لابیاپلاستی با لیزر
 • لابیاپلاستی با جراحی

زمانی که جراح بررسی های لازم را انجام دهد

همیشه و در همه ی موارد نباید روش جراحی را انتخاب کرد ، زیرا در همه ی مواقع برای بانوان روش جراحی بهترین گزینه نمی باشد ، زیرا در برخی از موارد ممکن است شخص را با خطراتی همراه کند ، از طرفی لابیاپلاستی با لیزر نیاز به دوران نقاهت ندارد و شخص بدون بی هوشی می تواند در کمترین زمان ممکن لابیاپلاستی را انجام دهد .

فواید لابیاپلاستی بیا لیزر

 • لابیاپلاستی با لیزر فواید بسیاری دارد از جمله منعقد شدن سریع خون ، این امر باعث می شود که شخص در زمان جراحی زیبایی واژن هیچ گونه خونریزی نداشته باشد .
 • پس از جراحی ممکن است که شخص با درد و ورم روبرو شود اما پس از لابیاپلاستی با لیزر شخص درد و ورم ندارد .
 • زخم پس از لابیاپلاستی بسیار کم است .

اگر به دنبال اطلاعات کاملی در خصوص لابیاپلاستی هستید ، می توانید مقاله ذیل را مطالعه نمایید :

لابیاپلاستی با لیزر

تمامی توضیحات در خصوص لابیاپلاستی با جراحی را نیز در مقاله ذیل به شکل کامل توضیح داده ایم

خیلی از بانوان و دختران واهمه بخیه های لابیاپلاستی را دارند ، به خاطر همین مسئله بسیاری از آنها از انجام لابیاپلاستی پشیمان می شوند ، اما بهتر است بدانید که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای اولین با کمک دستگاه سافت سرجری لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می شود .

در این روش که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ارائه کرده است در زمان جراحی بدون هیچ گونه بخیه ای می توان این جراحی را انجام داد .

مقاربت جنسی بعد از لابیاپلاستی

یکی از سوالاتی که بانوان متاهلی که لابیاپلاستی انجام می دهند این است که چه زمانی پس از لابیاپلاستی می توانند نزدیکی داشته باشند ؟

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که بسته به اینکه بدن هر شخص نسبت به زخم چه عکس العملی داشته باشد ، دوره نزدیکی متفاوت است .

مقاربت جنسی پس از لابیاپلاستی را باید تا سه هفته به تاخیر بیندازید اما در صورتی که بدن شخص نسبت به زخم حساس باشد و دیر به دیر ترمیم شود نیاز است که شخص مدت زمان بیشتری را از مقاربت جنسی اجتناب نماید .

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

عمل زیبایی لابیاها اگر توسط جراحی انجام شود که در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد ، نه تنها سبب کاهش میل جنسی نمی شود بلکه سبب افزایش میل جنسی می شود .

برای توضیحات تکمیلی می توانید به مقاله ذیل مراجعه نمایید

نقاهت پس از لابیاپلاستی

معمولا اشخاص زمانی که جراحی را می خواهند انجام بدهند در خصوص نقاهت پس از آن اطلاعاتی را می خواهند بدانند ، که اگر شاغل باشند یا از شهرستان به تهران می آیند و یا دانشجو هستند چه مدت زمانی را برنامه ریزی کنند که استراحت نمایند ، اگر شما قصد انجام عمل زیبایی لابیاها را دارید شاید این سوال برای شما مطرح شود که نقاهت پس از لابیاپلاستی چقدر است ؟

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بانوان باید بدانند که دستگاه تناسلی آنها از تعداد بسیار زیادی غدد لنفاوی تشکیل شده است این غدد از تعداد زیادی عصب تشکیل شده اند که جراحی که می خواهد عمل زیبایی دستگاه تناسلی را انجام دهد به این ساختار باید کامل آشنا باشد چون آسیب وارد شدن به این ناحیه می تواند میل جنسی را کم کند .

حالا این بسته به تصمیم شما دارد که برای هزینه کمتر و یا تبلیغات دروغین در خصوص جراح خود مطمئن نباشید و حساس ترین بخش بدن را که می خواهید جراحی نمایید را براساس یکسری مسائل فرعی به دست شخصی بسپارید که در این زمینه تخصص و تبحر نداشته باشد .

توصیه ما به شما این است که کمی با خود فکر کنید که آیا واقعا باید به این مسئله بی تفاوت باشید ؟ نباید در این زمینه تحقیق کامل را انجام دهید ؟ چرا ما روی این مسئله تاکید می کنیم ؟

آیا اگر واقعا در اثر بی تجربگی جراح بخش عصبی لابیاها آسیب ببیند ، شما می توانید برای خود توجیحی بیاورید که چرا برای بهترین جراح زیبایی زنان تحقیق نکرده اید .

اما حالا اگر شما از جراح خود مطمئن باشید می توانید با خیال راحت جراحی زیبایی واژن را انجام دهید و در زمان مقاربت جنسی لذت ببرید و حس خوبی را تجربه کنید می دانید چرا ؟

چون جراحی را اگر به درستی انجام شود ، بخش های اضافی لابیاها و پوست های اضافی برداشته می شود در نتیجه شخص در زمان مقاربت جنسی لذت می برد ، چون ارگان ها و عروق واژن دیگر توسط پوست های اضافی پوشش داده نشده اند ، در نتیجه شما حس خوبی را تجربه می کنید .

تغذیه پس از لابیاپلاستی ( عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان )

زمانی که شخصی هر جراحی را انجام می دهد باید تغذیه خود را براساس جراحی تا مدتی تغییر دهد ، حالا چرا باید این کار را بکند ؟

بعد از بعضی جراحی ها شخص ممکن است در نواحی مختلف بدن برحسب جراحی دچار زخم و بخیه شود به همین دلیل در رژیم غذایی خود یه سری غذاها را قرار دهد که زخم ها و بخیه ها سریعتر بهبود یابد ، یا اگر بدن دچار کبودی و تورم شده است ، با مصرف برخی از غذاها این میزان تورم را کاهش دهد .

در کنار این باید مصرف یکسری غذاها را کاهش دهد و یا این غذاها را حذف نماید چون ممکن است در بدن باعث خونریزی شخص پس از جراحی شوند و یا مدت زمان تورم و کبودی را افزایش دهد .

برای اینکه شما عزیزان راحت تر بتوانید این مطالب به ذهن بسپارید تغذیه پس از لابیاپلاستی را در قالب عکس برای شما به شکل خلاصه تهیه کرده ایم .

تغذیه پس از لابیاپلاستی

تورم پس از لابیاپلاستی

تورم پس از برخی جراحی ها بروز می کند ، علت این تورم پس از لابیاپلاستی هم در اثر غدد لنفاوی بسیاری می باشد که برای خون رسانی و ترمیم ناحیه ایجاد شده اند ، اما شما باید چه کارهای را انجام دهید ؟

برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی باید نکات خیلی ساده ای را رعایت نمایید :

 • تا 72 ساعت کمپرس یخ استفاده کنید
 • از روز چهارم تا 2 هفته کمپرس گرم استفاده کنید
 • از مصرف غذاهای چرب و پر نمک اجتناب نمایید
 • تا 2 ماه پس از لابیاپلاستی از برنزه کردن اجتناب نمایید
 • مصرف داروها کمک شایانی به کاهش تورم پس از لابیاپلاستی می کند

دخترخانم ها چون مجرد هستند و براشون مهم هست که این ناحیه بدون هیچ بخیه ای باشد ، به دنبال روشی هستند که لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام دهند .

خوشبختانه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با روشی که برای اولین در ایران ارائه کرد ، این دغدغه ذهنی دختر خانم ها را برطرف کرد و لابیاپلاستی بدون بخیه و خونریزی را انجام می دهد .

ایشان به کمک سافت سرجری لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام می دهد ، این روش در لابیاها هیچ بخیه ای و خونریزی ایجاد نمی کند .

برای اطلاعات کامل در خصوص این روش بر روی لینک ذیل کلیک نمایید :

 • لابیاپلاستی بدون بخیه
 • مراقبت های پس از لابیاپلاستی

اگر شما جراحی بینی یا پروتز سینه یا هر جراحی را انجام داده باشید ، باید یکسری مراقبت ها را انجام دهید که بهترین نتیجه ممکن را پس از جراحی بگیرید ، اگر قصد انجام لابیاپلاستی یا همان عمل زیبایی دستگاه تناسلی را دارید باید یکسری مراقبت ها را انجام دهید تا پس از عمل بهترین نتیجه ممکن از این جراحی بدست بیاورید ، درسته که این موارد خیلی ساده است اما با کمک و رعایت این نکات ساده شما می توانید بهترین نتیجه ممکن را پس از لابیاپلاستی بدست بیاورید .

پس از عمل زیبایی لابیا استفاده از کمپرس یخ در 72 ساعت اول الزامی است .

در زمان استراحت یک بالش در زیر باسن خود قرار دهید و تا 72 ساعت از استحمام اجتناب نمایید .

 • از خوابیدن به پشت تا یک هفته اجتناب نمایید .
 • در زمان استراحت یک بالش در زیر باسن خود قرار دهید .
 • تا چند هفته باید از لباس زیرهای تنگ استفاده نمایید .
 • برای پیشگیری از عفونت باید داروهای را که پزشک تجویز نموده است را مصرف نمایید .
 • برای پیشگیری از یبوست باید از یکسری داروهای ملین استفاده نمایید .
 • پس از جراحی از رفتن به استخر تا دو ماه باید اجتناب نمایید .
 • تا درمان کامل باید از برنزه کردن اجتناب نمایید .

برای مشاهده مقاله کامل مراقبت های پس از لابیاپلاستی می توانید به مقاله مراقبت های پس از لابیاپلاستی مراجعه نمایید .

شما عزیزان می توانید سایر مقالات مرتبط به جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را در ذیل مطالعه نمایید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

 

 

 

 

Call Now Button