info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  عوارض عمل لابیاپلاستی

  عوارض عمل لابیاپلاستی

  لابیاپلاستی یکی از زیر مجموعه های جراحی زیبایی واژن می باشد که دکتر بهمن پور جراح زیبای زنان به روش های مختلفی این جراحی را انجام می دهند ، یکی از سوالاتی که از اکثر بیماران پرسیده می شود این است که آیا لابیاپلاستی عوارض دارد یا خیر در این مقاله به بیان این موضوع نیز خواهیم پرداخت .

  لابیاپلاستی

  بانوانی که خواهان تغییر سایز لابیاهای خود هستند ، انجام جراحی لابیاپلاستی بسیار به آنان کمک می کند ، لابیاپلاستی یک جراحی بسیار حساس و مهم می باشد که تخصص و تبحر جراح در این موارد بسیار کمک کننده است .

  عوارض عمل لابیاپلاستی

  این جراحی تحت بیهوشی انجام نمی شود بلکه با بی حسی موضعی این جراحی را انجام می دهند ، مدت زمان این جراحی بین 30 الی 1 ساعت است .

  مراقبت های پس ازلابیاپلاستی

  بیمار باید مصرف داروها و قرص ها را زیر نظر جراح زیبایی زنان مصرف نمایند زیرا مصرف بیش از داروها ممکن است در شخص سبب تحریکات بیشتر زخم ها و درد و ناراحتی شود .

  بانوانی که جراحی لابیاپلاستی انجام می دهند بهتر است که لباس زیرهای مناسبی را بپوشند ، این مورد نیز یکی از مراقبت های پس از لابیاپلاستی است .

  بانوانی که لابیاپلاستی را انجام می دهند باید برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی از پوشیدن شلوارهای جین یا شلوارهای تنگ اجتناب نمایند .

  توصیه می شود که با استفاده از صابون مخصوصی که به بانوان داده می شود روزی دو بار ناحیه جراحی شده را شست و شودهید و پس از آن حتما با سشوار خشک نمایید .

  در صورتی که ترشحات سفید رنگ دارید باید ناحیه را از ترشحات خشک نمایید ، و از تجمع ترشحات و رطوبت ناحیه اجتناب نمایید

   عوارض لابیاپلاستی

  این جراحی عوارض نادری دارد ، اگر هم شخص دچار عوارض لابیاپلاستی شود ، این عوارض جانبی می باشند و پس از مدتی برطرف می گردند ، شخص نباید پس از عمل لابیاپلاستی سیگار بکشد ، زیرا کشیدن سیگار موجب بازشدن زخم ها می گردد و احتمال خونریزی را افزایش می دهد .

  پس از لابیاپلاستی شخص باید داروها و مسکن های را که پزشک تجویز نموده است را مصرف نماید ، تا سریعتر زخم ها بهبود یابد .

  شخص نباید در وان آب گرم قرار بگیرد ، از استحمام با آب گرم نیز باید اجتناب بورزد ، زیرا زخم ها ممکن است باز شود و شخص با عفونت نیز روبرو شود .

  شخص با تورم و کبودی برخورد کند ، امر عادی می باشد که در این مواقع با راهنمایی های که جراح زیبایی زنان می کند می توان از این موارد پیشگیری کرد .

   

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

  شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  در بخش ذیل فیلم لابیاپلاستی و توضیحات دکتر بهمن پور در خصوص جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را قرار می دهیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید  .

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ

  بیست − سه =