عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

خیلی از بانوان تمایل دارند که لابیاپلاستی را انجام دهند ، اما بسیاری از آنها از عواض لابیاپلاستی واهمه  دارند ؟ اگر شما هم از آن دسته بانوان هستید ، توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نمایید تا با عوارض لابیاپلاستی آشنا شوید .

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است ، این جراحی زیبایی واژن را به روش های مختلفی می توان انجام داد .

قبل از هر چیز درباره لابیاپلاستی بدون بخیه باید بدانید :

امروزه اکثر دختران و بانوان خواستار جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه می باشند و این مسئله بسیار برای آنها مهم می باشد ، اشخاصی که به مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان مراجعه می کنند اولین سوالی را که مطرح می کنند این است که جای بخیه ها باقی می ماند یا خیر ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که با دستگاه جدید سافت سرجری که در مطب دکتر بهمن پور برای اولین بار در فیلد پزشکی زنان که استفاده می شود نه تنها در زمان لابیاپلاستی بخیه ای بر جا نمی ماند بلکه بدون درد و خونریزی می باشد .

عوارض لابیاپلاستی

اکثر بانوان جراحی لابیاپلاستی را به دلیل اینکه ممکن است درد زیادی داشته باشد و یا جای بخیه ها باقی نماند انجام نمی دهند ، به همین دلیل با اطمینان بیان می کنیم با دستگاه جدید سافت سرجری که در مطب دکتر بهمن پور ارائه می شود لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می شود که حتی از بی حسی هم استفاده نمی شود و بیمار پس ازعمل هم حتی دردی را احساس نمی کند .

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک جراحی مینورار می باشد که هیچ عوارض خاصی ندارد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که اگر شرایط بیمار قبل از جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی یک شرایط مناسب و نرمال باشد و بیماری خاصی نداشته باشد مشکل خاصی برای بیمار پیش نمی آید .

عوارض لابیاپلاستی شامل عوارض جانبی نظیر تورم و تیرگی بسیار کمی است که پس از مدت زمان کوتاهی برطرف می شود و جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد

نکته ای که باید به آن توجه شود تخصص و تبحر جراح است که با ظرافت خاصی جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد تا برای بیمار عارضه  خاصی ایجاد نکند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بیماران عزیز باید یکسری نکات خاصی را باید پس از لابیاپلاستی انجام دهند شامل شست و شوی واژن است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان یکسری نکات ریزرا که پس از لابیاپلاستی بیماران باید انجام دهند را بیان می کند تا بیماران پس از جراحی لابیاپلاستی با مشکل خاصی روبرو نشوند

در فیلم ذیل عوارض لابیاپلاستی را بیان می کنیم :

فیلم عوارض لابیاپلاستی

فیلم لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

برخی از عوامل نظیر تورم و تیره شدن واژن در ماه اول پس از جراحی لابیاپلاستی بسیار مهم می باشد که بیماران نباید در این خصوص نگران باشند زیرا پس از مدت زمان کوتاهی این مشکلات برطرف می شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی لابیاپلاستی  و جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند

در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان  لابیاپلاستی برای اولین بار در ایران بدون بخیه و درد و خونریزی انجام می شود .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

 instagram

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

ارسال پاسخ

نه − 1 =