فیبروم رحم

فیبروم رحم

فیبروم رحم یا خونریزی های غیر طبیعی چیست ؟ علت خونریزی غیر طبیعی رحم چیست ؟ درمان فیبروم رحم چیست ؟ آیا خونریزی غیر طبیعی رحم خطرناک است ؟ اگر شما هم در خصوص فیبروم رحم سوالاتی دارید و یا می خواهید بیشتر با این بیماری آشنا شوید توصیه ما به شما خواندن این مقاله است ، شما می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بیان کنید تا مشاوران دکتر بهمن پور پاسخ سوالات شما را بیان کنند .

آیا تنها راه درمان فیبروم رحم خارج کردن رحم است ؟

آیا باید برای درمان فیبروم رحم باید حتما شخص جراحی انجام دهد ؟

برای دانستن پاسخ این سوالات در ادامه همراه ما باشید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که خونریزهای غیر طبیعی که همراه با فیبروم رحم است دلیل ندارد به علت وجود این بیماری باشد ، برای این امر باید اختلالات هورمونی و عوامل دیگر را در نظر بگیرید .

در صورتی که بانوان با معاینه دقیق و انجام آزمایش های هورمونی هیچ مشکل دیگری نداشته باشند ، ولی به خونریزی های شدید و نامنظم مبتلا باشند نیاز است پزشک محل فیبروم ها و تعداد فیبروم ها را تعیین نماید .

فیبروم رحم

با راه های درمان فیبروم رحم آشنا هستید ؟ آیا می دانید که جدیدترین روش درمان این بیماری چیست ؟

درمان فیبروم رحم

درگذشته برای درمان این بیماری تنها راه جراحی بود اما امروزه با استفاده از وسایلی که داخل رحم گذاشته می شود ، خونریزی های رحم کم می شود و در برخی از مواقع خونریزی ها قطع می شود .

در این مواقع سایز فیبروم ها نیز بسیارکوچک می شود ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بانوان نباید نگران باشند زیرا امروزه با پیشرفت علم پزشکی و تجهیزات آن امروزه دیگر تنها راه درمان فیبروم رحم جراحی و خارج کردن رحم و فیبروم ها نیست  .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلف به درمان این بیماری می پردازند ایشان جز در موارد خاصی که دیگر راهی برای درمان فیبروم خارج کردن رحم یا فیبروم است ، این کار را انجام نمی دهند بلکه با استفاده از روش های نوین روز دنیا به درمان این بیماری می پردازند .

بسیار مهم است که عزیزانی که به فکر نگه داشتن رحم هستند در حالی که به بیماری فیبروم رحم مبتلا هستند از روشهای روز دنیا برای درمان این بیماری استفاده کنند .

به همین دلیل دکتر بهمن پور به تمامی بانوان توصیه می کند که چکاپ های خود را به شکل منظم و مرتب انجام دهند تا در صورت مشاهده هر گونه علائم غیر عادی و یا بیماری خاصی درمان سریع تر انجام شود .

برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

ارسال پاسخ

شانزده − 7 =