لابیاپلاستی در بیماران قلبی

لابیاپلاستی در بیماران قلبی

لابیاپلاستی در بیماران قلبی امکان دارد ؟ اگر لابیاپلاستی در بیماران قلبی امکان دارد شخص تحت چه شرایطی می تواند این جراحی را انجام دهد ؟ آیا لابیاپلاستی در بیماران قلبی نیاز به بی هوشی دارد ؟ در ادامه به بیان پاسخ تمامی این سوالات می پردازیم

لابیاپلاستی امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است ، زیرا با استفاده از این روش می توان در مدت زمان کمی مشکلات دستگاه تناسلی و لابیاها را که شامل نامتقارن بودن لابیاها است ، بزرگی لابیاها ، و تیرگی لابیاها را برطرف نمود .
لابیاپلاستی را نه تنها بانوان بلکه دختران باکره نیز می توانند انجام دهند زیرا هیچ آسیبی به پرده بکارت نمی زند بلکه بخش بیرونی واژن در این جراحی تغییر می کند .

قبل از هر چیز درباره لابیاپلاستی باید بدانید که دختران باکره هم می توانند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند ، در این بخش لابیاپلاستی در بیماران قلبی را بیان می کنیم

یکی از سوالات متداول که از دکتر بهمن پور بیان می شود در خصوص لابیاپلاستی در اشخاصی که بیماری قلبی دارند می باشد که می توانند این جراحی را انجام دهند یا خیر ؟
دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در پاسخ به این سوال بیان می کنند که اشخاصی که بیماری قلبی دارند در حال مصرف یکسری داروها می باشند و به علت مشکلاتی که باآناتومی بدن خود دارند و تمایل دارند تحت عمل لابیاپلاستی قرار بگیرند و یا سایر جراحی ها باید یکسری نکات را رعایت نمایند .

لابیاپلاستی در بیماران قلبی

چه نکاتی را اشخاصی که بیماری قلبی دارند قبل از انجام عمل  لابیاپلاستی باید انجام دهند ، در ذیل مهم ترین نکات آن رابیان می کنیم تا بیشتر با این جراحی و نکات آن در اشخاصی که بیماری قلبی دارند آشنا شوید .

چه نکاتی را بیماران قلبی قبل از عمل لابیاپلاستی انجام دهند

لابیاپلاستی در بیماران قلبی

 • بیماران قلبی یک هفته قبل از عمل لابیاپلاستی باید نکات ذیل را رعایت نمایند
 • مصرف آسپرین را باید از 7 روز قبل قطع نمایند
 • اگر وارفاین مصرف می نمایند باید زمانی که به دوز مناسبی رسید جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند
 • مصرف یکسری داروها باید قطع گردد
 • برخی از داروها باید تغییر کند و به داروهای دیگری تبدیل شود
  زمانی که این اشخاص از نظر پزشکی به وضعیت نرمال رسیدند می توانند جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند ، بنابراین اشخاصی که جراحی لابیاپلاستی را می خواهند انجام دهند با رعایت نکات ساده بیان شده در بالا می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند .

آیا لابیاپلاستی در بیماران قلبی نیاز به بی هوشی دارد ؟

بسیاری از اشخاص فکر می کنند که اشخاصی که بیماری قلبی دارند نیاز است که بابی هوشی لابیاپلاستی را انجام دهند ، این دیدگاه کاملا اشتباه است زیرا می توان در بسیاری از اشخاصی که بیماری قلبی دارند لابیاپلاستی را بدون بی هوشی بلکه با بی حسی موضعی انجام داد .

دکتر بهمن پور در جلسه مشاوره ابتدا تمامی وضعیت های بیماران را از نظر سابقه بیماری چک می نماید سپس جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهد .

شماره ی تماس :

 • 1831
 • 26641827
 • 26641908
 • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

 instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

ارسال پاسخ

5 + یک =