لابیاپلاستی در مشهد

لابیاپلاستی در مشهد

لابیاپلاستی چیست ؟ چرا عمل زیبایی لابیاها برای بانوان اهمیت دارد ؟ تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی ؟ مدت زمان عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟ چه مدت پس از عمل زیبایی لابیاها می توان رابطه جنسی داشت ؟  در این مقاله به بیان پاسخ این سوالات می پردازیم . در انتها برای هموطنان عزیز مشهدی ، شماره تماس قرار داده ایم که جهت لابیاپلاستی در مشهد سوالاتی را دارند و می خواهند این جراحی را انجام دهند با مشاوران ما مشاوره ی رایگان داشته باشند .

لابیاپلاستی چیست

بسیاری از بانوان از شکل ظاهری دستگاه تناسلی خود ناراضی هستند در نتیجه تمایلی به میل جنسی ندارند و از انجام مقاربت جنسی خجالت می کشند ،  اگر شما هم جز این دسته از اشخاص هستید می توانید با کمک جراحی لابیاپلاستی شکل ظاهری لابیاها را تغییر دهید .

به کمک روش جراحی لبیوها می توانید پوست های اضافه ، افتادگی لابیاها را اصلاح نمایید ، در واقع این روش کاهش سایز لبه های اضافه واژن را ایجاد می کند .

اگر می خواهید مراقبت بعد از تزریق چربی  ببینید بر روی لینک ذیل کلیک کنید :

مراقبت بعد از تزریق چربی به واژن

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

یکی از واهمه ی بانوانی که می خواهند این جراحی را انجام دهند ، این است که آیا عمل زیبایی لابیاها میل جنسی را کاهش می دهد ؟

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در پاسخ به این سوال بیان می کنند که لابیاپلاستی نه تنها سبب کاهش میل جنسی بانوان نمی شود ، بلکه سبب افزایش میل جنسی هم می شود زیرا اگر به درستی توسط جراح متخصص و متبحر انجام شود ، به دلیل حذف پوست های اضافه سبب افزایش میل جنسی می شود ، در صورتی که کلیتوریس هم جراحی شود ، میل جنسی دو چندان می شود .

لابیاپلاستی در مشهد

بسیاری از بانوان در خصوص راه های افزایش میل جنسی و یا راه های افزایش ارگاسم سوال می کنند این عزیزان می توانند برای آشنایی بیشتر با راه های افزایش ارگاسم  بر روی لینک ذیل کلیک نمایند :

تقویت نقطه جی

مدت زمان عمل لابیاها

بهتر است بدانید که عمل لابیاپلاستی به کمک لیزر مونالیزا و لیزر ژولیت انجام می شود ، هر دوی این لیزر فقط فقط مخصوص فیلد بانوان طراحی شده است و انقلاب عظیمی در برطرف کردن مشکلات دستگاه تناسلی بانوان ایجاد کرده اند ، یکی از کاربردهای این لیزرها ، جراحی لابیاپلاستی است .

عمل زیبایی لابیاها توسط لیزر مونالیزا نیاز به یک ساعت زمان دارد ، در صورتی که کلیتوریس نیاز به جراحی داشته باشد ممکن است مدت زمان تا یک ساعت و نیم هم به طول بیانجامد .

رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی

خیلی از بانوان از دکتر بهمن پور سوال می کنند که دکتر کی پس از عمل زیبایی لبیوها می توان رابطه جنسی داشته باشیم ؟

پاسخ دکتر بهمن پور به بانوان عزیز این است که این مدت در اشخاص مختلف متفاوت است ، در بانوانی که بدن آنها نسبت به درمان و بهبودی زخم ها مقاوم نیست و سریع روند بهبودی زخم ها رخ می دهد سه هفته بعد از جراحی می توانند نزدیکی داشته باشند ، اما در برخی از بانوان که روند ترمیم زخم به طول می انجامد نیاز به  4 الی 6 هفته زمان است .

لابیاپلاستی در مشهد

یکی از شهرهای که متقاضی بسیاری برای این عمل دارند ، هموطنان عزیز از شهرمشهد می باشند ، ما برای این هموطنان عزیز ، شماره مشاوره مان را قرار می دهیم تا تمامی سوالات خود را در خصوص لابیاپلاستی در مشهد ، عمل زیبایی لابیاها ، مراقبت های قبل و بعد لابیاپلاستی بیان نمایند .

دوستان عزیز در مشهد ، می توانند با شماره ی ذیل تماس حاصل فرمایند :

021-22175070

سایر مقالات مرتبط به لابیاپلاستی

Call Now Button