info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  لیفت واژن با نخ های واژینال

  لیفت واژن با نخ های واژینال

  آیا با نخ های واژن می توان لیفت واژن را انجام داد ؟ لیفت واژن نیازی به بی هوشی دارد ؟ با فواید لیفت واژن آشنا هستید ؟ لیفت واژن با نخ های واژینال تا چه حد ماندگاری دارد ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید تا پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید .

  دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن برای اشخاصی که به دنبال لیفت واژن بدون جراحی هستند ، استفاده از نخ های واژینال را توصیه می کنند .

  جراحی زیبایی واژن فواید بسیار زیادی دارد ، ساده ترین فایده جراحی زیبایی واژن این است که اعتماد به نفس شخص بالا می رود و شخص نسبت به زندگی حس بهتری خواهد داشت ، این جراحی نه تنها در زیبایی تاثیر گذار است بلکه جنبه درمانی هم دارد .
  یکی از زیر شاخه های جراحی زیبایی واژن ، تنگ کردن واژن است که با روش های مختلف انجام می شود ، جراح زیبایی زنان بسته به وضعیت بدنی هر شخص ، میزان گشادی واژن و نیاز بیمار تصمیم می گیرد که از کدام روش های تنگ کردن واژن استفاده نماید .

  لیفت واژن با نخ های واژینال

  کاندید مناسب تنگ کردن واژن

  گشادی واژن برای بسیاری از زنان آزاردهنده است ، این مشکل نه تنها بدفرمی واژن را به دنبال دارد بلکه خطرعفونت های واژن را نیز افزایش می دهد .

  عوامل ایجاد گشادی واژن

  • زایمان طبیعی متعدد
  • بالا رفتن سن
  • افزایش رابطه جنسی متعدد
  • ژنتیک
   و…
   دکتر بهمن پور به تمامی بانوانی که بر اثر زایمان های متعدد طبیعی ، افزایش سن ، افزایش رابطه جنسی متعدد و یا ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند توصیه می کند که تنگ کردن واژن را انجام دهد تا علاوه بردرمان گشادی واژن ، روابط زندگی زناشویی آنها نیز بهبود یابد .

  چه کسانی نمی توانند تنگ کردن واژن انجام دهند

  • دختران مجرد
  • بانوان دارای عفونت لگنی
  • بانوان مبتلا به تبخال تناسلی
  • بانوان مبتلا به زگیل تناسلی فعال
  • مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن

  لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

  آیا می دانستید که می توانید همزمان با لابیاپلاستی تنگ کردن واژن را انجام دهید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را همزمان با تنگ کردن واژن در مطب انجام می دهد .

  مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را بانوان باید پس از سه هفته انجام دهند ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بانوان توصیه می کند مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را نباید در کمتر از این زمان انجام دهند .
  زیرا در این مدت زمان نیاز است که بهبودی کامل حاصل شود .
  لیفت واژن با نخ امروزه علاوه بر اینکه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، بلکه نتایج درمانی بسیار زیادی دارد .

  لیفت واژن با نخ های واژینال تحول بزرگی را در تغییرات واژن ایجاد کرده است .

  —————————————————————————–

  سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  thinstagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ