نکات پس از جراحی لابیاپلاستی

بانوانی که لابیاپلاستی انجام می دهند ، سوالات مختلفی را بیان می کنند ، شست وشو پس از لابیاپلاستی چگونه است ؟  تا کی پس از لابیاپلاستی نمی توان مقاربت جنسی داشته باشیم ؟ تورم پس از لابیاپلاستی را چگونه درمان کنیم ؟ نکات پس از چراحی لابیاپلاستی را در این بخش بیان می کنیم .

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی های زیبایی واژن است که به روش های مختلفی انجام می دهد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی انجام می دهد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را بدون بخیه و خونریزی انجام می دهند ، برای بانوانی که می خواهند جراحی زیبایی واژن را بدون بخیه و خونریزی انجام دهند ، استفاده از تکنیک جدید لابیاپلاستی که برای اولین بار در مطب دکتر بهمن پور ارائه شده است ، بهترین راه حل می باشد .

اگر شما هم جز اشخاصی هستید که در زمینه لابیاپلاستی نیاز به مشاوره دارید ، می توانید با شماره ی مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان لابیاپلاستی بهره مند شوید .

شماره ی مشاوره ی رایگان لابیاپلاستی

  • 09120897425
  •   26641827 – 02122175070

لابیاپلاستی

امروزه لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی های زیبایی پرطرفدار بین زنان می باشد و در سطح جهان به پیشرفت های زیادی دست یافته است. لابیا همان لب های کوچک بخش بیرونی واژن هستند که در پی این عمل می توان تا حد مورد نظر سایز و فرم آنها را تغییر داد  و نیز در برخی موارد می توان تقارن دلخواه را برای این اجزا اعمال نمود در حین انجام این عمل زیبایی امکان اجرای جراحی واژینوپلاستی نیز وجود خواهد داشت و با توجه به خواست بیمار و صلاح دید پزشک متخصص تصمیم گیری های اصلی در رابطه با انجام همزمان این عمل ها اتخاذ می گردد.

نکات پس از جراحی لابیاپلاستی

آیا می دانستید که مصرف سیگار و دخانیات پس از لابیاپلاستی باعث دهیسنس یا همان جداشدگی پس از لابیاپلاستی می شود ، به همین دلیل به اشخاص توصیه می شود تا سه هفته پس از لابیاپلاستی نباید سیگار مصرف نمایید .

نکات پس از لابیاپلاستی

  • مصرف زیاد مایعات
  • مصرف انواع ویتامین C
  • خشک نگه داشتن موضع
  • استفاده از داروها و مسکن ها
  • عدم استفاده از وان آب گرم و سونا
  • اجتناب از مصرف سیگار
  • اجتناب از انجام فعالیت های سنگین ورزشی
  • عدم بلند کردن اجسام سنگین

دکتر بهمن پور برای اشخاصی که به بیماری دیابت مبتلا هستند به روشهای خاصی جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهد .

البته لازم به ذکر است که اگر بیماری دیابت بسیار پیشرفت کرده باشد در آنها نمی توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد ، به همین دلیل است که توصیه می شود که قبل از جراحی لابیاپلاستی تست دیابت انجام شود .

بهتر است بدانید که جراحی لابیاپلاستی جهت کوچک کردن لابیاها می باشد که به روش های مختلفی انجام می شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

Call Now Button