info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  هزینه لابیاپلاستی

  هزینه لابیاپلاستی

  سوالاتی از قبیل اینکه هزینه لابیاپلاستی چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی دکتر بهمن پور چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی در مشهد چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی در اصفهان چقدر است ؟ را اکثر اشخاص از جای جای ایران بیان می کنند در این مقاله به بیان نکات کلیدی لابیاپلاستی پرداخته ایم سپس هزینه لابیاپلاستی را بیان کرده ایم .

  لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن، اندازه لابیا را کاهش می دهد، و شل و آویزان بودن ناحیه اطراف دهانه واژن را از بین می برد.

  برخی از زنان، از ظاهر لابیای خود راضی نیستند، و یا شکل و فرم لابیا به گونه ای است که موجب ناراحتی آنان می شود، در نهایت تصمیم به انجام این جراحی می گیرند. برای مثال، برخی از زنان به دلیل داشتن لابیای بزرگ، مقاربت دردناک را تجربه می کنند و یا از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خجالت می کشند.

  هزینه لابیاپلاستی

   

  تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی چیست ؟

  جراحی لابیاپلاستی در زنان باردار امکان پذیر است ؟

  هزینه لابیاپلاستی چقدر است ؟

  شما عزیزان هر سوالی در خصوص عمل زیبایی لابیا داشته باشید را می توانید با ما در میان بگذارید و مشاوره ی رایگان در این خصوص دریافت نمایید .

  شماره مشاوره ی رایگان

  09120897425

    26641827 – 02122175070

  در حالت طبیعی و نرمال، در اطراف دهانه واژن، پوست چین خورده وجود دارد، و در بیشتر موارد، مشکلاتی را ایجاد نمی کند. لابیاپلاستی  ، جراحی به نسبت گرانی است. اما بعد از جراحی، بیشتر زنان از نتیجه جراحی رضایت کامل دارند.

  سایز طبیعی لابیا، آن چیزی است که شما انتخاب می کنید تا اعتماد به نفس کافی را داشته باشید. اگر شما از اندازه و فرم لابیاها راضی هستید، دلیلی برای انجام جراحی وجود ندارد.

  ترکیب لابیاپلاستی (کوچک کردن و زیبایی) و واژینوپلاستی (جوان سازی و تنگ کردن) به طور همزمان باهم، قطعا نتایج بهتری را در پی خواهد داشت و جالب تر این که، هزینه این دو جراحی باهم، بسیار کمتر از جراحی های جداگانه است.

  تغییرات بعد از لابیاپلاستی ، به میزان و حالت غیر عادی لابیا پیش از جراحی بستگی دارد.

  قبل از جراحی، حتما با متخصص زنان و زایمان مشاوره داشته باشید. تا وضعیت پزشکی شما نیز بررسی شود. در برخی موارد، مشکلات پزشکی هستند که منجر به بروز ناراحتی در ناحیه لابیا شده، و یا اینکه شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی نیستید. تمامی این موارد بایستی قبل از جراحی بررسی شوند .

  زنانی که مقاربت دردناک دارند،  از اندازه و ظاهر لابیاهای خود راضی نیستند و یا لابیاهای غیر قرینه دارند، کاندیداهای مناسب لابیاپلاستی هستند.

  هزینه لابیاپلاستی، بسته به جراح، هزینه ای که جهت جراحی دریافت می کند و مکان جراحی (بیمارستان و یا کلینیک) متغیر می باشد.

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

   

   

   

  6 thoughts on “هزینه لابیاپلاستی

  1. باران - نوامبر 22, 2018 در 6:39 ق.ظ

   سلام ، من الان نزدیک سه ماهه که تصمیم جدی گرفتم که لابیاپلاستی انجام بدم ، مشهد هستم ، می خواستم بدونم که خانم دکتر لابیاپلاستی در مشهد انجام میدهند ، برای ما مشهدی ها خیلی سخت هست که تا تهران بیام خواهشا جواب سوالم بدید ممنونم

   پاسخ
   • drbahmanpour - نوامبر 26, 2018 در 11:53 ق.ظ

    عزیزم در مشهد متاسفانه کسی نمی شناسم که لابیاپلاستی انجام بده

    پاسخ
  2. dayana - نوامبر 22, 2018 در 6:47 ق.ظ

   من دکتر جان از نجف آباد اصفهان به شما پیام میدم ، می خواستم که لابیاپلاستی انجام بدم ، می خواستم بدونم شما لابیاپلاستی در اصفهان کسی سراغ دارید ؟ دکتر خوب لابیاپلاستی در اصفهان کی معرفی می کنید ؟ میشه خواهشا به من کمک کنید ، همسر من اجازه نمیده تا تهران بیام برای لابیاپلاستی ، از طرف هم ما به شکل ژنتیک لابیاهای بزرگ و افتاده داریم که واقعا اذیت میشم .

   پاسخ
   • drbahmanpour - نوامبر 26, 2018 در 11:53 ق.ظ

    عزیزم ، من متاسفانه کسی نمیشناسم که لابیاپلاستی در اصفهان انجام بده

    پاسخ
  3. زهرا - نوامبر 27, 2018 در 11:46 ق.ظ

   دکتر جان من از فسا شیراز بهتون پیام میدم ، نزدیک ترین جای که بتونم جراحی لابیاپلاستی انجام بدم شیراز هست ، تا تهران خیلی سختمه که بیام ، یعنی اصلا شوهرم راضی نمیشه که بیام تا تهران برای لابیاپلاستی ، شما مرکزی در شیراز می شناسید که مونالیزا داشته باشه و یا لابیاپلاستی با جراحی انجام بده ؟

   پاسخ
   • drbahmanpour - نوامبر 28, 2018 در 11:12 ق.ظ

    عزیزم من لابیاپلاستی فقط در تهران انجام می دهم ، متاسفانه شیراز کسی را نمی شناسم

    پاسخ

  ارسال پاسخ