پرینورافی

پرینورافی چیست ؟ آیا روش تنگ کردن واژن با جراحی را می دانید به چه شکل است ؟ آیا می دانید چه کسانی بهتر است این جراحی را انجام دهند ؟ آیا پرینورافی را بانوان باردار می توانند انجام دهند ؟ برای اینکه  روش تنگ کردن واژن با جراحی را بدانید توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید .

پرینورافی یک روش درمانی است که برای بانوانی استفاده می شود که به دنبال زایمان های متعدد و یا افزایش سن یا تغییرات وزن ناگهانی شدید دچار شلی واژن شده اند .

پرینورافی یکی از روش های تنگ کردن واژن است که با کمک این روش به روش جراحی تنگ کردن واژن انجام می شود ، تنگ کردن واژن با جراحی را بانوانی باید انجام دهند که با مشکل گشادی واژن شدید روبرو هستند .

برای این بانوان باید کاری را انجام داد که ورودی واژن به حالت اولیه خود بازگردد ، بسیاری از مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که در زمان نشستن یا بلند شدن از آنها صدای مانند صدای هوا از بدنشان خارج می شود که این امر بسیار آزار دهنده است ، با روش های جراحی ولیزر دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان انجام می دهند ورودی واژن به حالت اولیه باز می گردد با این روش درمانی می توان علاوه بر اینکه صدای خارج شده از بدن را از بین می رود ، سایر فعالیت های آنها نیز به حالت اولیه خودش باز می گردد .
دکتر بهمن پور بیان می کنند که با انجام پرینورافی می توان روابط زناشویی را بهبود بخشید زیرا شخص در زمان مقاربت دیگر با شلی واژن روبرو نیست و از آمیزش جنسی خود لذت می برد .
فواید پرینورافی

  • بی عارضه ترین جراحی زنان
  • مدت زمان استراحت کم است
  • شخص درد مختصری دارد
  • پس از 48 ساعت شخص می تواند فعالیت های خود را از سر گیرد .

هزینه پرینورافی

با توجه به اینکه شخص ممکن است همراه با پرینورافی نیاز به درمان های تکمیلی داشته باشد به شکل قطعی نمی توان هزینه ای را برای پرینورافی در نظر گرفت .

هزینه پرینورافی با توجه به این که در کلینیک و یا مطب یا بیمارستان انجام شود متغیر است .

پرینورافی

هزینه عمل پرینورافی

هزینه عمل پرینورافی برای هر شخص متفاوت است ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پس از معاینه شخص می تواند تعیین کند که هزینه عمل پرینورافی چقدر است .

آیا پرینورافی شامل بیمه می شود ؟

پرینورافی نیز مانند سایرجراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شود .

مراقبت های بعد از عمل پرینورافی بسیار آسان است ، اما شخص باید 6 الی 8 هفته از انجام مقاربت جنسی اجتناب بورزد ، مصرف انواع ویتامین c  توصیه می شود .

برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان :

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص هر یک از موارد بالا با شماره ی زیر در میان بگذارید :

شماره ی تماس :  ٢٢٤٠٩٠٦٤

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

Call Now Button