دکتر میترا بهمن پور / جراحی زیبایی واژن / پیشگیری از تیرگی واژن
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

پیشگیری از تیرگی واژن

پیشگیری از تیرگی واژن

با وجود اینکه تیرگی واژن امری طبیعی است باز با این وجود بسیاری از خانم ها به دنبال روشی برای رفع این مشکل هستند ؛ چرا که زیبایی ناحیه واژن موجب افزایش سطح اعتماد به نفس افراد و رغبت بیشترشان در برقراری رابطه جنسی با همسرانشان می شوند، خیلی از اشخاص فکر می کنند که چه کارهای انجام دهند تا سبب پیشگیری از تیرگی واژن شود ، در ادامه نکات مهمی در خصوص پیشگیری از تیرگی واژن را بیان می کنیم .

دکتر بهمن پور سفید کردن واژن را با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند ، هم چنین ایشان  جراحی زیبایی واژن را  نظیر لابیاپلاستی را با متدهای روز دنیا انجام می دهند .

با رعایت برخی موارد در زندگی روزمره می توان به راحتی تا حدود زیادی از تیرگی ناحیه تناسلی جلوگیری کرد
برخی از این موارد عبارتند از:
• استفاده مداوم و همیشگی از لباس های زیر نخی
• از آنجا که اضافه وزن می تواند تیرگی واژن را به دنبال داشته باشد ،پس کنترل وزن از عوامل پیشگیری تیرگی واژن محسوب می شود.

پیشگیری از تیرگی واژن
• استفاده مداوم و روزانه از میوه های تازه و همچنین نوشیدن روزانه 6-8 لیوان آب
• پوشیدن لباس های تنگ مانع از نفس کشیدن پوست میشوند و این باعث می شود پوست ناحیه تناسلی تیره شود.به همین دلیل از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب کنید.
• تعریق و عرق کردن مواد زائد شیمیایی را از بدن خارج میکنند.همانطور که میدانید ناحیه تناسلی و سایر بخش های خصوصی بدن چون در اغلب اوقات در زیر پوشش لباس قرار دارند بیشتر دچار تعریق می شوند و این مواد شیمیایی که از بدن خارج می شوند روی این نواحی از بدن باقی می مانند.تعریق به طور کلی باعث تیرگی پوست می شود و در این نواحی با ماندن عرق بر روی بدن امکان تیرگی افزایش می یابد.به همین دلیل پوشیدن لباس های خنک و آزاد که در آنها احتمال تعریق کمتر است توصیه میشود.
• کرم هایی که تحت عنوان کرم موبر استفاده می شوند و تالک ها باعث تیرگی ناحیه تناسلی می شوند لذا استفاده از این مواد برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی توصیه نمی شود.
• می توان با انواع ماسک پوست این ناحیه را لایه برداری کرد که بهترین ماسک برای لایه برداری می تواند ترکیب بلغور،جو دوسر و ماست باشد.
• می توان خمیری را از ترکیب کردن پوست پرتقال و ماست به وجود آورید و این خمیر را در ناحیه مورد نظر بمالید.
• برای رفع تیرگی ناحیه کشاله ران می توان ماسکی را از ترکیب کردن ماست و آب لیمو به وجودآورد و آن ماسک را در قسمت کشاله ران استفاده کرد.

  جراحی زیبایی واژن شامل  لابیاپلاستی ، سفید کردن واژن ، تنگ کردن واژن و… می باشد .

به غیر از روش های سنتی و خانگی برای رفع تیرگی و روشن سازی می توان از روش های جوان سازی واژن و ناحیه تناسلی با لیزر استفاده کرد که تاثیری سریع و بی نظیر در رفع تیرگی ناحیه واژن و زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها دارد.لیزر کردن ناحیه تناسلی به منظور رفع تیرگی و روشن کردن پوست در سه جلسه ی 30 دقیقه ای انجام می شود.پس از این سه جلسه افراد به نتیجه دلخواه می رسند.

رفع تیرگی واژن

اگر به دنبال رفع تیرگی واژن هستید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن به شما رفع تیرگی واژن با لیزر را پیشنهاد می کند ، در طی سه جلسه نتایج بسیار درخشانی ظاهر می شود که به آسانی می توان بدون درد و خونریزی سفید کردن واژن را انجام داد .

البته لازم به ذکر است که در جلسه اول می توان پس از سفید کردن واژن با لیزر نتایج بسیار درخشانی ظاهر می شود  .

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =

Call Now Button