پیشگیری از تیرگی واژن

با وجود اینکه تیرگی واژن امری طبیعی است باز با این وجود بسیاری از خانم ها به دنبال روشی برای رفع این مشکل هستند ؛ چرا که زیبایی ناحیه واژن موجب افزایش سطح اعتماد به نفس افراد و رغبت بیشترشان در برقراری رابطه جنسی با همسرانشان می شوند، خیلی از اشخاص فکر می کنند که چه کارهای انجام دهند تا سبب پیشگیری از تیرگی واژن شود ، در ادامه نکات مهمی در خصوص پیشگیری از تیرگی واژن را بیان می کنیم .

دکتر بهمن پور سفید کردن واژن را با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند ، هم چنین ایشان  جراحی زیبایی واژن را  نظیر لابیاپلاستی را با متدهای روز دنیا انجام می دهند .

با رعایت برخی موارد در زندگی روزمره می توان به راحتی تا حدود زیادی از تیرگی ناحیه تناسلی جلوگیری کرد
برخی از این موارد عبارتند از:
• استفاده مداوم و همیشگی از لباس های زیر نخی
• از آنجا که اضافه وزن می تواند تیرگی واژن را به دنبال داشته باشد ،پس کنترل وزن از عوامل پیشگیری تیرگی واژن محسوب می شود.

پیشگیری از تیرگی واژن
• استفاده مداوم و روزانه از میوه های تازه و همچنین نوشیدن روزانه 6-8 لیوان آب
• پوشیدن لباس های تنگ مانع از نفس کشیدن پوست میشوند و این باعث می شود پوست ناحیه تناسلی تیره شود.به همین دلیل از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب کنید.
• تعریق و عرق کردن مواد زائد شیمیایی را از بدن خارج میکنند.همانطور که میدانید ناحیه تناسلی و سایر بخش های خصوصی بدن چون در اغلب اوقات در زیر پوشش لباس قرار دارند بیشتر دچار تعریق می شوند و این مواد شیمیایی که از بدن خارج می شوند روی این نواحی از بدن باقی می مانند.تعریق به طور کلی باعث تیرگی پوست می شود و در این نواحی با ماندن عرق بر روی بدن امکان تیرگی افزایش می یابد.به همین دلیل پوشیدن لباس های خنک و آزاد که در آنها احتمال تعریق کمتر است توصیه میشود.
• کرم هایی که تحت عنوان کرم موبر استفاده می شوند و تالک ها باعث تیرگی ناحیه تناسلی می شوند لذا استفاده از این مواد برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی توصیه نمی شود.
• می توان با انواع ماسک پوست این ناحیه را لایه برداری کرد که بهترین ماسک برای لایه برداری می تواند ترکیب بلغور،جو دوسر و ماست باشد.
• می توان خمیری را از ترکیب کردن پوست پرتقال و ماست به وجود آورید و این خمیر را در ناحیه مورد نظر بمالید.
• برای رفع تیرگی ناحیه کشاله ران می توان ماسکی را از ترکیب کردن ماست و آب لیمو به وجودآورد و آن ماسک را در قسمت کشاله ران استفاده کرد.

  جراحی زیبایی واژن شامل  لابیاپلاستی ، سفید کردن واژن ، تنگ کردن واژن و… می باشد .

به غیر از روش های سنتی و خانگی برای رفع تیرگی و روشن سازی می توان از روش های جوان سازی واژن و ناحیه تناسلی با لیزر استفاده کرد که تاثیری سریع و بی نظیر در رفع تیرگی ناحیه واژن و زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها دارد.لیزر کردن ناحیه تناسلی به منظور رفع تیرگی و روشن کردن پوست در سه جلسه ی 30 دقیقه ای انجام می شود.پس از این سه جلسه افراد به نتیجه دلخواه می رسند.

رفع تیرگی واژن

اگر به دنبال رفع تیرگی واژن هستید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن به شما رفع تیرگی واژن با لیزر را پیشنهاد می کند ، در طی سه جلسه نتایج بسیار درخشانی ظاهر می شود که به آسانی می توان بدون درد و خونریزی سفید کردن واژن را انجام داد .

البته لازم به ذکر است که در جلسه اول می توان پس از سفید کردن واژن با لیزر نتایج بسیار درخشانی ظاهر می شود  .

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

Call Now Button