info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  9سوال رایج لابیاپلاستی

  9سوال رایج لابیاپلاستی

  لابیاپلاستی در ابتدا فقط با جراحی امکان پذیر بود ، اما با گذشت زمان لابیاپلاستی با لیزر را انجام دادند ، در خصوص عمل زیبایی لابیاهمیشه سوالاتی مطرح شده است که در این مقاله 9 سوال رایج لابیاپلاستی را به شکل کامل بیان می کنیم تا بیشتر با این جراحی زیبایی واژن آشنا شوید ، این سوالات براساس سوالات بیماران دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن جمع آوری شده است .

  آیا می دانستید که دکتر بهمن پور برای اولین در ایران لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام دادند ، برای بانوانی که ترس و واهمه بخیه  لابیاپلاستی  را دارند این روش یک روش کاربردی و بسیار خوب می باشد .

  آیا لابیاپلاستی با بی هوشی است ؟

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که لابیاپلاستی را بی حسی و بی هوشی انجام می دهند ، در برخی از مواقع بنا به تشخیص جراح و یا درخواست بیمار لابیاپلاستی را بی هوشی انجام می دهند .

  خطرات لابیاپلاستی چیست ؟

  خطرات لابیاپلاستی بسیار نادر است ، به گونه ای که این خطرات را کمتر از 1% می توان بیان کرد ، این خطرات ممکن شامل عفونت و یا خونریزی باشد ، به همین دلیل است که توصیه می شود که لابیاپلاستی را نزد جراح زنان دارای دانش و هنر انجام دهید .

  9سوال رایج لابیاپلاستی

  چه علائمی پس از لابیاپلاستی امر عادی است ؟
  وجود درد پس از لابیاپلاستی امر عادی است ، به همین دلیل توصیه می شود که شخص پس از لابیاپلاستی از پوشیدن شلوار جین خودداری نماید و در هفته های اول حتما لباس های گشاد بپوشد .

  چه مدت پس ازلابیاپلاستی بهبود می یابیم ؟

  شخص پس از 2 روز بهبود می یابد به همین دلیل توصیه می شود که شخص از کمپرس یخ استفاده نماید ، استفاده از کمپرس یخ از التهاب و خونریزی پیشگیری می نماید ، شخص پس از 3 روز می تواند تمام فعالیت های خود را از سر بگیرد .

  شخص باید داروهای آرامش بخش و مسکن های را که پزشک تجویز نموده است را مصرف نماید ، شخص از انجام فعالیت های شدید بدنی باید اجتناب بورزد .

  لابیاپلاستی یکی از زیرمجموعه های  جراحی زیبایی واژن  است ، برای این جراحی باید یکسری مراقبت ها را انجام دهید که نشستن در وان آب گرم و یا دوش گرفتن با آب گرم یکی از نکاتی است که باید تا یک ماه انجام نشود .

  شخص از استحمام با آب گرم و قرار گرفتن در وان اجتناب نماید .

  پس از جراحی چه زمانی می توان به کار بازگشت ؟

  پس از کار شخص در عرض دو نهایتا سه روز می تواند به سرکار بازگردد.

  آیا پس از لقاح آزمایشگاهی شخص درد دارد ؟

  زمانی که به شخص بی حسی تزریق می شود شخص درد کمی دارد ، اما پس از 24 ساعت شخص اندکی درد دارد که می تواند برای کاهش درد از داروها استفاده نماید و یا کمپرس سرد استفاده نماید .

  رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی را کی می توان شروع کرد ؟

  7 روز پس از لابیاپلاستی می توان مقاربت جنسی را انجام داد .

  آیا پس از لابیاپلاستی ، لابیاها دچار زخم خواهد شد ؟

  شخص باید از جراحی انتظارات منطقی داشته باشد ، زیرا هر برشی شامل زخم می شود ، اما این زخم ها در مدت زمان کمی بهبود می یابند .

  آیا جراحی لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیر گذار است ؟

  اگر جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را با دقت انجام دهد و در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد ، شخص پس از عمل نه تنها حس جنسی اش کم نمی شود بلکه میل جنسی اش افزایش می یابد ، شخص  پس از لابیاپلاستی بهتر به ارگاسم می رسد .

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

  شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  در بخش ذیل فیلم لابیاپلاستی و توضیحات دکتر بهمن پور در خصوص جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را قرار می دهیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید  .

  ارسال پاسخ