9سوال رایج لابیاپلاستی

9سوال رایج لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در ابتدا فقط با جراحی امکان پذیر بود ، اما با گذشت زمان لابیاپلاستی با لیزر را انجام دادند ، در خصوص عمل زیبایی لابیاهمیشه سوالاتی مطرح شده است که در این مقاله 9 سوال رایج لابیاپلاستی را به شکل کامل بیان می کنیم تا بیشتر با این جراحی زیبایی واژن آشنا شوید ، این سوالات براساس سوالات بیماران دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن جمع آوری شده است .

آیا می دانستید که دکتر بهمن پور برای اولین در ایران لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام دادند ، برای بانوانی که ترس و واهمه بخیه  لابیاپلاستی  را دارند این روش یک روش کاربردی و بسیار خوب می باشد .

آیا لابیاپلاستی با بی هوشی است ؟

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که لابیاپلاستی را بی حسی و بی هوشی انجام می دهند ، در برخی از مواقع بنا به تشخیص جراح و یا درخواست بیمار لابیاپلاستی را بی هوشی انجام می دهند .

خطرات لابیاپلاستی چیست ؟

خطرات لابیاپلاستی بسیار نادر است ، به گونه ای که این خطرات را کمتر از 1% می توان بیان کرد ، این خطرات ممکن شامل عفونت و یا خونریزی باشد ، به همین دلیل است که توصیه می شود که لابیاپلاستی را نزد جراح زنان دارای دانش و هنر انجام دهید .

9سوال رایج لابیاپلاستی

چه علائمی پس از لابیاپلاستی امر عادی است ؟
وجود درد پس از لابیاپلاستی امر عادی است ، به همین دلیل توصیه می شود که شخص پس از لابیاپلاستی از پوشیدن شلوار جین خودداری نماید و در هفته های اول حتما لباس های گشاد بپوشد .

چه مدت پس ازلابیاپلاستی بهبود می یابیم ؟

شخص پس از 2 روز بهبود می یابد به همین دلیل توصیه می شود که شخص از کمپرس یخ استفاده نماید ، استفاده از کمپرس یخ از التهاب و خونریزی پیشگیری می نماید ، شخص پس از 3 روز می تواند تمام فعالیت های خود را از سر بگیرد .

شخص باید داروهای آرامش بخش و مسکن های را که پزشک تجویز نموده است را مصرف نماید ، شخص از انجام فعالیت های شدید بدنی باید اجتناب بورزد .

لابیاپلاستی یکی از زیرمجموعه های  جراحی زیبایی واژن  است ، برای این جراحی باید یکسری مراقبت ها را انجام دهید که نشستن در وان آب گرم و یا دوش گرفتن با آب گرم یکی از نکاتی است که باید تا یک ماه انجام نشود .

شخص از استحمام با آب گرم و قرار گرفتن در وان اجتناب نماید .

پس از جراحی چه زمانی می توان به کار بازگشت ؟

پس از کار شخص در عرض دو نهایتا سه روز می تواند به سرکار بازگردد.

آیا پس از لقاح آزمایشگاهی شخص درد دارد ؟

زمانی که به شخص بی حسی تزریق می شود شخص درد کمی دارد ، اما پس از 24 ساعت شخص اندکی درد دارد که می تواند برای کاهش درد از داروها استفاده نماید و یا کمپرس سرد استفاده نماید .

رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی را کی می توان شروع کرد ؟

7 روز پس از لابیاپلاستی می توان مقاربت جنسی را انجام داد .

آیا پس از لابیاپلاستی ، لابیاها دچار زخم خواهد شد ؟

شخص باید از جراحی انتظارات منطقی داشته باشد ، زیرا هر برشی شامل زخم می شود ، اما این زخم ها در مدت زمان کمی بهبود می یابند .

آیا جراحی لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیر گذار است ؟

اگر جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را با دقت انجام دهد و در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد ، شخص پس از عمل نه تنها حس جنسی اش کم نمی شود بلکه میل جنسی اش افزایش می یابد ، شخص  پس از لابیاپلاستی بهتر به ارگاسم می رسد .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

در بخش ذیل فیلم لابیاپلاستی و توضیحات دکتر بهمن پور در خصوص جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را قرار می دهیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید  .

ارسال پاسخ

دو + 17 =