دکتر میترا بهمن پور / بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

همیشه این سوال از طرف بانوان مطرح می شود که بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟ بخیه ها کی جذب می شود ؟  کی می توان سرکار رفت ؟ شروع باشگاه رفتن چند روزبعد از عمل لابیاها است ؟ در این مقاله به بیان نکات مهمی در خصوص لابیاپلاستی و نقاهت های پس از آن می پردازیم .

مقاله امروزدر خصوص عزیزی می نویسیم که دوهفته بعد از عمل لابیاپلاستی شون مراجعه کردند ، این مراجعه کننده عزیز در خصوص تجربه 14 روزشون رو می خواهند با شما به اشتراک بزارند .

بعد از لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

دوست عزیز در خصوص عمل لابیاپلاستی تون بفرمایید ؟

تجربه عمل لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور عزیز واقعا من از نتیجه عمل راضی ام ، 24 ساعت اول درد داشتم ، واهمه این داشتم که فرداش سرکار چیکار کنم ، چون سوزشم یکم زیاد بود ، اما خوشبختانه با مطب شما تماس گرفتم بهم گفتن که پمادی که نوشته بودید رو مصرف کنم ، خودم می خواستم پتادین استفاده کنم که شما اصلا توصیه نکردید ، خوشبختانه مشکل سوزشم حل شد ،تونستم فرداش برم سرکار .

عزیزم درد بعد از عمل خیلیا می پرسند ، شما بعد از بین رفتن بی حسی درد داشتید ؟

درد پس از عمل لابیاها

دکتر جان یک مقدار درد داشتم ، اما قابل کنترل بود با مصرف مسکن ها دردم کامل از بین رفت ، از روز سوم مسکنی برای درد استفاده نکردم ، خداروشکر تا الان که پیش شما هستم مشکلی نداشتم .

استفاده از شیاف ها خیلی بهم کمک کرد ، ممنون که مراقبت های بعد از عمل کامل بهم گفته بودین تا مشکلی نداشته باشم .

عزیزم یک هفته اول شما خونریزی داشتین ؟

هفته اول پس از عمل لابیاپلاستی

24 ساعت اول یکسری خونابه داشتم ، که شما گفتید عادی هستش ، بعدش نه ، ولی تورم لابیاها رو داشتم که خداروشکر الان این مشکلم دیگه ندارم .

عزیزم با توجه به اینکه شما باکره هستید ، بسیاری از دختران به دلیل باکره بودن ترس دارند که این جراحی انجام بدند، بهشون این جراحی توصیه می کنید ؟

لابیاپلاستی در دختران باکره

بله – دکتر جان ، منم مثل خیلی از دخترای باکره نگران پرده بکارتم بودم که با مشکل روبرو نشه ، اما همان طور که شما فرمودید بخش بیرونی واژن بود این جراحی و ربطی به پرده بکارت نداره ،به خاطر همین به تمامی دخترا خانوما که ترس دارند از این جهت توصیه می کنم نگران نباشند و این جراحی انجام بدند ، چون ربطی به پرده بکارت نداره .

عزیزم سوال خاصی دارید بفرمایید ؟

دکتر جان من از کی می تونم برم باشگاه ، چون برام مهمه که فعالیت ورزشی ام انجام بدم ؟

باشگاه پس از عمل لابیاپلاستی

دوست عزیز با توجه به اینکه شما تی آر ایکس انجام میدین و این ورزش سنگین هست ،توصیه می کنم که تا یک ماه از انجام فعالیت ورزشی اجتناب نمایید ، بعد از یک ماه می توانید به آرامی ورزش شروع کنید، انجام پیاده روی در هفته اول پس از عمل لابیاها مشکلی ندارد .

البته انجام پیاده روی منعی نداره .

دکتر جان ، من نگران جای بخیه ها هستم ، باقی میمونه ؟

جای بخیه ها پس از لابیاپلاستی

نه عزیزم ، جای بخیه ها باقی نمیمونه ،نیاز به زمان هست تا بخیه ها جذب شه ، که معمولا بخیه ها تا یک ماه جذب میشه ، حتی بخیه ها نیاز به کشیدن هم نداره ، بخیه های عمل لابیاپلاستی ظریف هستند .

دکتر جان شنا بعد از یک ماه می تونم انجام بدم ؟

بله – شنا بعد از یک ماه میشه انجام داد ، اما سونا رفتن بهتر از بعد از 2 الی سه ماه بعد از جراحی انجام بدهید.

 

 

 

 

 

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

Call Now Button