تغییرات واژن

تغییرات واژن

تغییرات واژن

تغییرات واژن در طول عمر زنان چه تغییراتی را شامل می شود،  بهتر است بدانید گذر زمان سبب تغییرات عمده در بدن شخص می شود ، علاوه بر بدن شخص دستگاه تناسلی زنان نیز با تغییرات شدیدی همراه می شود ،این تغییرات نه تنها در خلق و خوی شخص تاثیر می گذارد بلکه در زندگی زناشویی نیز تاثیر گذار است ، اگر می خواهید با تغییرات واژن و راه های درمان تغییرات واژن آشنا شوید توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید .
از عواملی که در تغییرات واژن تاثیرگذار هستند خشکی واژن و یائسگی می باشد که باعث تغییراساسی در بدن زنان به خصوص واژینال می شود .

تغییرات واژن

یکی از تغییرات واژن خشکی واژن است .

همیشه مصرف قرص های ضد بارداری باید زیر نظر پزشک انجام شود ، مصرف بیش از حد قرص های ضد بارداری باید زیر نظر پزشک انجام شود ، خشکی واژن یکی از مشکلات و تغییراتی است که بالا رفتن سن بروز می کند ، راه درمان خشکی واژن با لیزر را می دانید ، اگر به دنبال دانستن درمان خشکی واژن هستید بر روی لینک ذیل کیلیک نمایید

درمان خشکی واژن با لیزر

مصرف قرص های ضد بارداری یکی از علت های خشکی واژن می باشد ، این قرص ها باعث مسدود شدن هورمون های جنسی مردانه می شوند ، به دلیل اینکه دستگاه تناسلی بانوان آندروژن را دریافت نمی کند دچار خشکی می شود .
دکتر بهمن پورجراح زیبایی زنان به روش های مختلف نظیر لیزر مونالیزا تاچ خشکی واژن و مشکلات مربوط به یائسگی را درمان می کند .

تغییرات واژن در دهه ی 40

در این دوره سنی بخش پایینی واژن کمی نازک می شود با رنگدانه های پوستی روبرو می شود ، در این رنج سنی معمولا بانوان وارد مرحله یائسگی می شوند .

تغییرات واژن در دهه ی 50

در این مرحله زندگی بدن با تغییرات بیشتری همراه می شود ، یکی از این تغییرات کاهش یافتن بخش قابل توجهی استروژن می باشد در اثر این عامل خشک شدن بافت واژن و نازک شدن رخ می دهد .

تغییرات واژن در دهه 60

در این دوره بانوان حتما برای درمان مشکلات این رنج سنی حتما زیر نظر متخصص زنان باشند .
در این دوران معمولا بانوان با درد در زمان مقاربت جنسی روبرو هستند و اسپاسم کف لگن یکی از مواردی است که بسیار رخ می دهد بنابراین درمان باید سریع تر انجام شود .

لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا بسیاری از مشکلات واژن را درمان کرده است ، این لیزر در درمان خشکی واژن نیز بسیار موفق عمل کرده است ، درمان خشکی واژن با لیزر نیازی به بیهوشی ندارد ، همچنین شخص در کمتر از یک ساعت می تواند بدون درد و خونریزی این مشکل را درمان نماید .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تغییرات واژن می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : ٢٢٤٠٩٠٦٤

  • مقالات مرتبط با درمان خشکی واژن

لیزر مونالیزا

درمان خشکی واژن با لیزر

درمان خشکی واژن بعد از زایمان

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

 instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *