رفع گشادی واژن پس از زایمان

رفع گشادی واژن پس از زایمان

رفع گشادی واژن پس از زایمان

تنگ کردن واژن یکی از روش های که باعث رضایت بانوان از جراحی زیبایی واژن می شود ، با کمک عمل لابیاپلاستی یا سایر روش های جراحی زیبایی واژن می توان مشکلات واژن را برطرف کرد ، طبق آماری که بدست آمده است ، بیشترین اختلاف زوجین در خصوص مقاربت جنسی و مشکلات نزدیکی است که با جراحی زیبایی واژن در این زمینه بسیار کمک کننده بوده است  ، رفع گشادی واژن پس از زایمان برای اکثر بانوان رخ می دهد .

با چه روش های می توان به رفع گشادی واژن پس از زایمان پرداخته شود ؟

رفع گشادی واژن پس از زایمان

تنگ کردن واژن با روش نوین

متاسفانه یائسگی یا افزایش سن سبب خشکی واژن می شود ، یکی از عمده ترین مشکلات بانوان در سنین بالا آتروفی واژن می باشد .

خوشبختانه در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان امروزه مشکل خشکی واژن به آسانی قابل درمان است و بانوان نباید نگران این مشکل باشند ، زیرا می توانند سلامتی خود را در مدت زمان کمی بدست بیاورند .

بهتر است بدانید که لیزرمونالیزا که در اصلاح علمی و فنی بنام V2LR  شناخته شده است ، در زمینه درمان گشادی واژن ، درمان بی اختیاری ادرار و روشن کردن واژن بسیار موفق عمل کرده است .

در این روش حتی می توان زیبا کردن ناحیه تناسلی را انجام داد ، با انجام عمل لابیاپلاستی می توان مشکلات نامتقارنی لابیاها و بزرگی آنها را برطرف نمود .

این لیزر با کمک فرکشنال CO2 کار جوانسازی واژن را انجام می دهد ، در این روش تحریک بافت داخلی واژن انجام می شود ، خوشبختانه در این روش به تولید کلاژن بسیار کمک کرده است و سبب افزایش گردش خون در واژن می گردد .

تنگ کردن واژن با مونالیزا

در این لیزر فرکشنال همان گونه که لیزر برای جوانسازی صورت بود ، مورد استفاده قرار می گیرد ، با تابیده شدن لیزر به دیواره های واژن می توان درمدت زمان کمی جوانسازی واژن را انجام داد، به آسانی با کمک این روش می توان به رفع گشادی واژن پس از زایمان پرداخته شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان میزان شدت اشعه را با توجه به وضعیت بیمار و شرایط بافت دیواره واژن تعیین می نماید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که اشعه لیزر است که سبب گرم شدن نقاط اطراف واژن می شود ، که به سبب این امر کلاژن و تولید الاستین رخ می دهد .

خوشبختانه لیزر مونالیزا تاچ با یک روش غیرتهاجمی سبب تنگ شدن جداره ی داخلی واژن می گردد ، شادابی واژن را با افزایش جریان خون در واژن می توان انجام داد .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *