مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

روشن کردن واژن را از قدیم مردم به روش های مختلفی انجام می دادند ، متاسفانه باور مردم بر این بود که استفاده از برخی از روش های طبیعی سبب سفید شدن واژن می شود ، به عنوان مثال برخی با کمک زرد چوبه یا جوش شیرین روشن کردن واژن می خواستند انجام دهند ، این روش ها نه تنها سبب روشن شدن واژن نمی شد ، بلکه باعث تیرگی واژن و در برخی از اشخاص واکنش شیمیایی نشان می دهد و شخص با سوختگی روبرو می شود ، برخی دیگر از روش های طبیعی روشن کردن واژن هم برای مدت بسیار کمی سبب سفیدی واژن  می شد ، در این مقاله به بیان سفید کردن واژن با لیزر می پردازیم .

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

بسیاری از مردم در خصوص روشن کردن واژن با لیزر سوالاتی بیان می کنند ، آیا روشن کردن واژن با لیزر ماندگار است ؟ آیا سفید کردن واژن با لیزر به حالت اولیه باز می گردد ؟ تعداد جلسات سفید کردن واژن چقدر است ؟

در ادامه ما به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم تا بیشتر با لیزر روشن کننده واژن آشنا شوید .

روشن کردن واژن با لیزر

در ابتدا پزشک شخص را معاینه می کند تا میزان تیرگی واژن را مشاهده نماید و به بیمار اطلاع دهد که تا چند درصد واژن روشن می شود .

در مطب دکتر میترا بهمن پور برای سفید کردن واژن از چهار روش برای سفید کردن واژن استفاده می شود تا برای هر پوست بسته به نوعش بهترین روش در نظر گرفته شود .

در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای سفید کردن از 4 روش استفاده می شود ، بسته به وضعیت واژن و انتظارات هر شخص از سفیدی واژن ، تعداد جلسات و روش انتخابی متفاوت است .

لازم به ذکر است در برخی از بانوان تنها با انجام یکبار لیزر نتایج بسیار درخشانی ایجاد می شود .

نحوه کار لیزر مونالیزا

زمانی که نور لیزر به سطح پوست تابیده می شود ، بخش های تیره از سطح پوست حذف میگردند ، تا پوست مجددا خود را ترمیم نماید ، لیزر مونالیزا را حتی می توان در بخش های حساس بدن استفاده نمود زیرا این لیزر با کیفیت بالایی که دارد در شخص سوختگی ایجاد نمی کند و هیچ عارضه ای ندارد .

ماندگاری روشن کردن واژن با لیزر

در خصوص ماندگاری لیزر روشن کننده واژن همیشه سوالات مختلفی بیان می شود ؟

در پاسخ به این سوال دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که این درمان یک درمان موقتی نیست زیرا با کمک نور لیزر می توان بافت های تیره را که در ناحیه واژن وجود دارد ، از بین برد .

هیچ زمانی پوست به حالت اولیه خود باز نمی گردد ، اگر این لیزر را جراح زیبایی زنان به درستی انجام دهد به میزان 70 درصد واژن سفید می شود .

در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان فقط از لیزر به منظور سفید کردن استفاده نمی شود بلکه با کمک روش های ترکیبی ماندگاری سفید کردن واژن را افزایش می دهند .

عوامل تیرگی واژن را بسیاری از دختران و بانوان از دکتر بهمن پور می پرسند در خصوص علت تیرگی ناحیه تناسلی می توان به موارد ذیل ارشاره کرد :

عوامل تیرگی واژن

  • دوچرخه سواری
  • تغییرات هورمونی
  • ژنتیک
  • افزایش سن
  • زایمان

البته نیاز به ذکر است که مهم ترین عامل تیرگی واژن ژنتیک می باشد .

مقالات مرتبط به سفید کردن واژن

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

Call Now Button