عکس واژن بعد از عمل زیبایی

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

بسیار از بیماران و بانوانی که می خواهند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند ، بسیار تمایل دارند که در خصوص نحوه تغییر شکل واژن تصویری را ببیند تا تصمیم بگیرند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند یا خیر ؟

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

در این مقاله عکس واژن بعد از عمل زیبایی را قرار می دهیم ، اما اگر به دنبال دیدن نمونه کارهای زیادی در خصوص عکس واژن بعد از عمل زیبایی واژن هستید به مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن مراجعه نمایید ، به دلیل حفظ حریم خصوصی اشخاص نمی توان عکس واژن بعد از عمل زیبایی را در صفحات اجتماعی و سایت قرار داد.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن را به روش های مختلفی می توان انجام داد ، جراحی زیبایی واژن شامل تنگ کردن واژن ، لابیاپلاستی ، درمان خشکی واژن و سفید کردن واژن و… می شود ، دکتر بهمن پور علاوه بر استفاده از تکنیک های روز دنیا ، نشست های گوناگونی را با اشخاص مختلف نظیر پرفسور روسو از آلمان انجام داده اند تا در کشور عزیزمان بهترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا را انجام دهند .

برای اولین بار در ایران در مطب دکتر بهمن پور عمل زیبایی لابیاپلاستی بدون بخیه و خونریزی انجام می شود .

یکی از جدیدترین روش های که دکتر بهمن پور جهت جراحی زیبایی واژن انجام می دهند ، استفاده از دستگاه سافت سرجری می باشد که با استفاده از این دستگاه لابیاپلاستی بدون بخیه و خونریزی انجام می شود .

بارها بانوان و دختران جوان بیان می کنند که تمایلی ندارند در زمان لابیاپلاستی از بخیه برای آنها استفاده شود که خوشبختانه این امکان با سافت سرجری میسر شده است .

لابیاپلاستی چیست

با لابیاپلاستی می توان به رفع بدفرمی و چروک های لابیا ها ، زیبایی دستگاه تناسلی زنان ، محدود کردن تحریکات بخش کلیتوریس ، ایجاد تقارن در لبهای کوچک و …ایجاد نمود .

یکی از سوالاتی که بسیار پرسیده می شود ، تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی است ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که لابیاپلاستی به دلیل برداشتن بخش های اضافی لابیاها ، پوست اضافه لابیاها و… می تواند میل جنسی را افزایش دهد.

دیدگاه اشتباهی وجود دارد که لابیاپلاستی سبب کاهش میل جنسی می شود که این دیدگاه کاملا اشتباه است ، زیرا لابیاپلاستی سبب افزایش میل جنسی میشود.

هنر ، تخصص ، تبحر و دانش جراح زیبایی زنان در به درستی انجام دادند کارهای لابیاپلاستی بسیار تاثیر گذار است .

عکس واژن بعد از عمل زیبایی

در ادامه دو نمونه تصویر قبل و بعد از عمل زیبایی مشاهده می کنید:

قبل و پس از جراحی زیبایی واژن
قبل و بعد از جراحی زیبایی واژن

عکس واژن بعد از عمل زیبایی را در ذیل برای شما عزیزان قرار می دهیم

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام دکتر میترا بهمن پور مراجعه نمایید .

th
instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

 

سوالات متداول

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *