لابیاپلاستی در اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان را کدام مراکز انجام می دهند ؟ قیمت عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟ بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان کیست ؟ جراحی لابیاپلاستی چیست ؟ برای پاسخ این سوالات ادامه مطالب را مطالعه نمایید .

اکثر اشخاص فکر می کنند که جراحی لابیاپلاستی فقط یک جراحی جهت زیبایی واژن می باشد ، اما بهتر است بدانید که این جراحی نه تنها سبب زیبایی واژن می شود بلکه به دلیل حذف بافت ها و چین های اضافه، باعث افزایش لذت در هنگام مقاربت جنسی می شود که از این جهت، نوعی روش درمانی نیز محسوب می شود.
علاوه بر موارد ذکر شده، این تکنیک زیبایی باعث افزایش اعتماد به نفس شخص می شود که در روند برقراری رابطه ی جنسی وی، بسیار تاثیرگذار است.
خیلی از اشخاص بیان می کنند که لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی چیست

جراح زیبایی زنان به کمک مهارت و دانش بالای خود به کاهش اندازه و سایز لابیاها می پردازد. در این تکنیک نوین جراحی، قسمت هایی از لبه های واژن که حالت افتاده دارند و بزرگ دیده می شوند را علامت گذاری می کنند. سپس به کاهش سایز آنها می پردازند.
اگر شخص در کلاهک کلیتوریس نیز مشکل داشته باشد و بخش های اضافی در آن وجود داشته باشد، جراح برای افزایش میل جنسی بانوان کلیتوریس را نیز جراحی می کند. برای اینکه شما عزیزان بیشتر با جراحی لابیاپلاستی آشنا شوید در ذیل عکس قبل و بعد از عمل را قرار می دهیم .

جراح لابیاپلاستی در اصفهان

چرا خانم ها لابیاپلاستی انجام می دهند

در اکثر مواقع این سوال بیان می شوند چرا بانوان لابیاپلاستی انجام می دهند ؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید ، در ذیل به بیان علت های انجام لابیاپلاستی می پردازیم :
برخی از بانوان به علت های مختلف نظیر بارداری ، ژنتیک ، ورزش و … دچار لابیاهای بزرگ شده اند که این لابیاهای بزرگ برای آنها دردسرهای را به ارمغان آورده است ، عواملی نظیر مشکلات جدی در مقاربت جنسی ، احساس درد در زمان انجام حرکات ورزشی و در برخی از مواقع هم لابیاهای بزرگ در زمان پوشیدن لباسهای تنگ سبب اذیت آنها می شود ، اکثر مواقع همین چند علت ساده سبب احساس خجالت در بانوان می شود ، در کنار آن درد و ناراحتی را بانوان احساس می کنند .

آیا می دانستید که اگر لابیاپلاستی به درستی انجام شود ، سبب افزایش میل جنسی می شود .

علت انجام لابیاپلاستی

به طور کلی علت انجام عمل زیبایی لابیاها شامل
• احساس ناراحتی همراه با درد در زمان دوچرخه سواری و یا موتور سواری
• در زمان نزدیکی بانوان درد در ناحیه لابیاها احساس می کنند
• در زمان انجام ورزش های کششی احساس سوزش و کشیدگی دارند که بسیار آزار دهنده است
• عدم تقارن در لابیاها ، بیشتر مواقع علت این امر ژنتیک می باشد.
• در زمان پوشیدن لباس های تنگ و چسبان احساس درد و ناراحتی
• به دلیل زیبایی ناحیه واژن ، از لبه های آویزان و افتاده خجالت می کشند و تغییر شکل ظاهری را می خواهند، در نتیجه عمل زیبایی لابیاها را انجام می دهند .

اگر لابیاپلاستی را انجام داده اید می توانید مراقبت های بعد از لابیاپلاستی را در لینک ذیل مطالعه نمایید

لابیاپلاستی بدون بخیهبرای آشنایی بیشتر شما با عمل زیبایی لابیاها ، در ذیل عکس قبل و بعد از لابیاپلاستی را قرار داده ایم :

بهترین دکتر برای عمل لابیا در اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان

از سراسر ایران به خصوص شهرهای مانند اصفهان ، رشت ، شیراز و مشهد ما مراجعه کننده داریم که به دنبال انجام لابیاپلاستی می باشند
هموطنان عزیز در اصفهان بیان می کنندکه مرکز لیزر واژن اصفهان کجاست ؟ لابیاپلاستی در اصفهان را کجا انجام می دهند و….
شما عزیزان اصفهانی که می خواهید در خصوص لابیاپلاستی مشاوره رایگان داشته باشید می توانید با شماره ی ذیل تماس حاصل فرمایید :

 

لابیاپلاستی در اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان

اکثر اشخاص از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص جراح لابیاپلاستی در اصفهان ، و یا مراکز لیزر واژن اصفهان و یا بهترین دکتر برای عمل لابیا در اصفهان سوالاتی را بیان می کنند، دکتر بهمن پور بیان می کنند که متاسفانه مراکز لیزر واژن اصفهان را نمی دانند کدام مراکز است و در خصوص بهترین دکتر برای عمل لابیا در اصفهان به اشخاص توصیه می کنند حتما نزد جراحی مراجعه نمایند که در این زمینه تخصص و تبحر کافی را داشته باشد ، زیرا واژن بخش مهمی است و نباید به بافت های آن آسیبی وارد شود ، زیرا سبب کاهش میل جنسی می شود .

شما عزیزان جهت مشاوره لابیاپلاستی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید

09120897425

امیدوارم بتوانیم در جهت سلامت و بهداشت بانوان گامی مثبت برداریم ، در انتها برای تمامی بانوان سرزمینم آرزوی شادی و سلامت را دارم .

در صورتی که علاقمند به مطالعه مطالب بیشتر در خصوص عمل زیبایی لبیوپلاستی هستید لینک های ذیل را مطالعه نمایید :