لابیاپلاستی در شیراز

یکی از جراحی های که امروزه بسیاری از مشکلات بانوان را در زمینه زیبایی و درمانی واژن حل کرده است ، جراحی لابیاپلاستی است ، با کمک این جراحی چگونه می توان واژن را زیبا کرد ؟ چگونه حس جنسی را با کمک این جراحی می توان افزایش داد ؟ در این مقاله به بیان پاسخ این سوالات می پردازیم .

عمل زیبایی لابیاها

در بانوان و حتی برخی از دختران لابیاها به شکل افتاده و آویزان هستند ، به گونه ای که در زمان انجام برخی از کارها نظیر ورزش کردن و یا پوشیدن لباس های جذب یا جین بسیار اذیت می شوند ، حتی در زمان مقاربت جنسی این اشخاص به دلیل لابیاهای بزرگ و افتاده بسیار خجالت می کشند و اکثریت این اشخاص تمایلی به رابطه جنسی ندارد ، تمامی این موارد باعث می شود که اعتماد به نفس این اشخاص به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند ، عمل زیبایی لابیاها یا همان لابیاپلاستی خیلی در این امر کمک کننده است .

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی در شیراز

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که به کاهش و تغییر شکل لابیاها چه بخش های داخلی چه بخش های خارجی کمک شایانی می کند ، به طور کلی هدف از لابیاپلاستی جراحی زیبایی واژن است اما در مواردی که کلیتوریس هم جراحی می شود به دلیل افزایش ارگاسم در بانوان نوعی عمل درمانی هم محسوب می شود .

آیا با علل موثر در لابیاهای بزرگ و افتاده آشنا هستید ؟ آیا می دانستید که افزایش وزن یکی از این علت ها می باشد .
 
 
یکی از سوالات متداول که از دکتر بهمن پور پرسیده می شود این است که چه عواملی سبب لابیاهای بزرگ و نامتقارن می شود ؟
عوامل مختلفی در این زمینه تاثیر گذار هستند که در ذیل مهم ترین های آنها را بیان می کنیم :

علل لابیاهای بزرگ و افتاده

  • هورمون ها
  • افزایش وزن
  • زایمان طبیعی
  • ژنتیک
  • تروما
    و…
    لازم به ذکر است بیان شود که مهم ترین علت این امر ژنتیک می باشد .

آیا لابیاپلاستی درد دارد

لابیاپلاستی بدون درد

یکی دیگر از سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی بیان می شود این است که آیا لابیاپلاستی درد دارد ؟
در پاسخ به این سوال دکتر بهمن پور بیان می کنند به دلیل اینکه از بی حسی موضعی استفاده می شود ، شخص در زمان جراحی دردی را احساس نمی کند ، حال بسیاری بیماران بیان می کنند که پس از لابیاپلاستی چطور ، آیا شخص دردی را احساس می کند یا خیر ؟
در پاسخ به این سوال هم باید بیان کرد که شخص پس از جراحی هیچ گونه دردی نداشته باشد ، قطعا نیست اما مختصر دردی را که شخص دارد که به کمک قرص و داروها می توان آن را کنترل کرد .

آیا می دانستید که لابیاپلاستی بدون درد و لابیاپلاستی بدون بخیه را دکتر بهمن پور برای اولین بار در ایران به کمک سافت سرجری انجام می دهند .

لابیاپلاستی در شیراز

یکی از بیشترین مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور از شهر زیبا شیراز می باشند و این سوال را مطرح می کنند که دکتر بهمن پور لابیاپلاستی در شیراز را انجام می دهد ؟
دکتر بهمن پور برای عزیزان شیرازی که خواهان لابیاپلاستی در شیراز هستند ، شماره ای را قرار داده است که تمامی سوالات خود را هموطنان عزیز شیرازی بیان کنند .
شماره تماس :

 

لابیاپلاستی در شیراز