دکتر میترا بهمن پور / جراحی های ناحیه تناسلی زنان / لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن

لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن

خیلی از اشخاص به خصوص بانوانی که کارمند می باشند و یا از شهرستان تشریف میارند ، تمایل دارند که در یک جلسه لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن انجام دهند ، حال این سوال مطرح می شود که آیا لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن امکان دارد یا خیر ؟ برای دانستن نکات مهم لابیاپلاستی و سفید کردن این مقاله را مطالعه نمایید .

مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان همیشه سوالاتی را در خصوص لابیاپلاستی و جراحی های همزمان با لابیاپلاستی بیان می کنند که در این مقاله به بیان آنها می پردازیم .

لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن امکان پذیر است ، بانوانی که عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند ، همزمان می توانند با آن سایر روش های جراحی زیبایی واژن نظیر سفید کردن واژن را انجام دهند که در این بخش به بیان آنها می پردازیم .

لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن

علت های مختلفی برای تیره شدن واژن وجود دارد یکی از این عوامل استفاده از لباس زیرهای از جنس الیاف مصنوعی و یا جنس پلی استر است ، مصرف برخی از داروها یا کرم ها از دیگر عوامل تیره شدن واژن است .

تیرگی واژن را جراحی  لابیاپلاستی  را می توان همزمان باهم انجام داد یا خیر ؟ در این مقاله علاوه بر بیان علت های تیرگی های واژن به بیان پاسخ این سوال می پردازیم .

علت تیرگی لب های واژن

در اندام تناسلی با تحریک جنسی جریان خون بیشتر می شود ، مرطوب شدن واژن و ورم کردن آن با افزایش خون در اندام تناسلی افزایش می یابد که این امر بیانگر تحریک جنسی موفق است ، در این مرحله نه تنها کلیتوریس بلکه لب های واژن تیره می شوند ، این در حالی است که تحریک جنسی یا ارگاسم بانوان به اتمام رسید لب های واژن به حالت اولیه خود باز میگردند ، این حالت تیرگی واژن و لب های آن گذرا است و پس از اتمام تحریک جنسی به رنگ اولیه خود بازمی گردد ، با جراحی زیبایی واژن می توان به درمان این تیرگی ها پرداخته شود .اما برخی از عوامل سبب تیره شدن واژن به شکل دائمی می باشند که در ذیل مهم ترین آنها را بیان می کنیم :

عوامل تاثیر گذار در تیرگی واژن

 • تولید بیش از حد ملاتونین در واژن
 • افزایش سن
 • عوامل ارثی و ژنتیکی
 • اختلال در هورمون ها
 • عفونت
 • استفاده مداوم از پودر تالک
 • اضافه وزن و چاقی
 • استفاده مداوم از تیغ
 • کمبود برخی از ویتامین ها در بدن
 • پوشیدن لباسهای تنگ
 • استفاده از برخی از محصولات وشوینده ها

و…

آیا می دانستید پس از جراحی بینی ،  لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان زنان است . جراحی زیبایی واژن فواید بسیار زیادی دارد یکی از فواید جراحی زیبایی واژن برطرف کردن برخی از مشکلات یائسگی است .

برای رفع تیرگی واژن راه حل های متفاوتی ارائه شده است که روش های جراحی زیبایی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ در زمینه سفید کردن واژن بسیار موفق عمل کرده است که در ذیل به بیان چگونگی سفید کردن پوست واژن می پردازیم :

چگونه پوست واژن روشن می شود ؟

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند عوامل مختلفی که در بالا ذکر شد ناحیه تناسلی را تیره می کنند ، این تیرگی اطراف مقعد و خود مقعد را شامل می شود در نتیجه بانوان اعتماد به نفس خود را از دست داده و به فکر راه کارهای برای سفید کردن واژن هستند .

مراحل سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ

در کمتر از یک ساعت می توان سفید کردن واژن را انجام داد مراحل سفید کردن واژن با لیزر به شرح ذیل است :

بانوانی که می خواهند سفید کردن واژن را انجام دهند نباید از سه روز قبل از دستگاه تناسلی را شیو ،اپلاسیون و یا برنز کرده باشند ، جراحی زیبایی واژن نیازمند یکسری موارد قبل از جراحی می باشد که این مورد یکی از مهم ترین مراقبت های قبل از جراحی زیبایی واژن به منظور سفید کردن واژن است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی ناحیه تناسلی را برای پیشگیری از عفونت ناحیه تناسلی را به لوسیون ضد باکتریایی آغشته می کند

بهتر است بانوان در زمان سفید کردن واژن با لیزر از دامن استفاده کنند زیرا لباس زیر شخص باید خارج شود ، استفاده از بی حسی و کرم های موضعی درمرحله بعد انجام می شود تا بانوان در زمان سفید کردن دستگاه تناسلی درد یا سوزشی را احساس نکنند .

به دستگاه تناسلی اشعه لیزر تابانده می شود ، لیزر مونالیزا تاچ در فیلد پزشکی واژن بسیار موفق عمل کرده است در خصوص سفید کردن واژن نیز لیزر مونالیزا بسیار موفق عمل کرده است زیرا در زمان تاباندن به واژن لایه های تیره پوست را حذف می کند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بسته به نیاز بیمار و میزان تیرگی واژن جلسات درمانی از یک تا سه جلسه متغییر است ، در برخی از بانوان برای رسیدن به بهترین نتیجه مطلوب باید سه جلسه درمان حتما انجام شود .

یکی از فواید سفید کردن واژن عدم نیاز به بستری شدن در مطب یا بیمارستان است زیرا پس از چند ساعت شخص می تواند مطب را ترک نماید و تمامی فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که برخی از جراحی زیبایی واژن را می توان همزمان با یکدیگر انجام داد یکی از این جراحی ها ، جراحی لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن است .

بانوانی که قصد دارند علاوه بر سفید کردن واژن ، عمل لابیاپلاستی را انجام دهند می توانند در یک جلسه هر دو این جراحی را بایکدیگر انجام دهند .

جراحی لابیاپلاستی چیست ؟

عمل لابیاپلاستی به منظور کاهش سایز لابیاها انجام می شود ، در این عمل زیبایی واژن به دلایل مختلف لابیاها سایز بزرگی دارند که نه تنها در اعتماد به نفس شخص تاثیر گذار هستند بلکه در زندگی زناشویی تاثیر گذار است به گونه ای که بانوان از این مسئله بسیار آزرده خاطر می شوند و با کمک جراحی لابیاپلاستی در کمترین زمان ممکن می توان این مشکل را برطرف نمود .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل لابیاپلاستی و مراقبت های پس از عمل لابیاپلاستی و اینکه چه کسانی می توانند این جراحی را انجام دهند به مقاله کامل جراحی لابیاپلاستی در همین سایت مراجعه نمایید .

مزایا روش کردن واژن با لیزر

 • روشن کردن واژن با لیزر تاثیر به سزایی در بهبود روابط جنسی دارد .
 • سفید کردن واژن در مدت زمان کمی
 • عدم نیاز به بی هوشی
 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به لایه برداری پوست
 • عدم نیاز به استفاده از مواد شیمایی که ممکن است حساسیت زا باشد .
 • بالا رفتن اعتماد به نفس به میزان قابل توجهی در بانوان

ریکاوری پس از سفید کردن واژن

بسیار از بیماران از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص مدت زمان بستری شدن و زمان استراحت پس از سفید کردن واژن سوال می نمایند ، ایشان بیان می کنند به دلیل اینکه این روش زیر مجموعه جراحی زیبایی واژن به آسانی و بدون هیچ درد و خونریزی انجام می شود نیاز به مدت زمان زیادی برای استراحت ندارد و شخص پس از چندساعت می تواند مرخص شود و تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد ، لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن نیز همین ریکاروری را دارد .

تعداد جلسات سفید کردن واژن

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیرز به برخی از فاکتورها بستگی دارد ، برخی از فاکتورهای تاثیر گذار در تعداد جلسات سفید کردن واژن شامل نیاز بیمار ، میزان تیرگی واژن ، ضخامت پوست و… دارد ، اما به شکل کلی تعداد جلسات سفید کردن واژن از یک تا سه جلسه متغییر است .

مراقبت های پس از سفید کردن واژن

پس از سفید کردن واژن مانند هر جراحی نیازمند یکسری مراقبت ها است که بهترین نتیجه ممکن حاصل شود و روند بهبودی تسریع یابد که در ذیل مهم ترین مراقبت های پس از سفید کردن واژن را بیان می کنیم .

 • رعایت بهداشت

بانوان پس از هر جراحی زیبایی واژن باید نکات بهداشتی را رعایت نمایند تا از بروز مشکلات نظیر عفونت پیشگیری کنند ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان توصیه می کند که بانوان پس از سفید کردن واژن ناحیه را خشک نگه دارند و از آنتی بیوتیک های خوراکی که تجویز شده است ، را مصرف نمایند .

داشتن درد اندک و حساس بودن دستگاه تناسلی تا چند روز پس روشن کردن دستگاه تناسلی عادی است بنابراین نباید بانوان نگران و یا مضطرب شوند

 • استفاده از کرم های موضعی برای پیشگیری از سوزش و التهاب ناحیه تناسلی پس از لابیاپلاستی  الزامی است
 • فعالیت های شدید بدنی و ورزشی را تا یک هفته پس از روشن کردن واژن باید به تاخیر بیفتد .
 • فعالیت جنسی را تا بهبودی کامل ناحیه تناسلی باید متوقف نمود .
 • در صورت مشاهده هر گونه علائم غیر عادی حتما جراح زیبایی زنان را مطلع نمایید
 • استفاده از آب میوه های طبیعی سرشار از ویتامین C و زینک توصیه می شود .

آیا با نتایج جراحی زیبایی واژن و  لابیاپلاستی آشنا هستید ؟ آیا می دانید بیش از نیمی از مشکلات زناشویی به دلیل عدم داشتن مقاربت جنسی موفق است و با جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی می توان این مشکلات را برطرف نمود .

نتایج سفید کردن واژن

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان حذف کامل تیرگی واژن و آلت تناسلی را به بیماران اطمینان می دهد ، پس از لیزر واژینال نیز این امر اتفاق می افتد و شخص از روشن کردن دستگاه تناسلی نهایت رضایت را دارد، هر یک از جراحی زیبایی واژن به دلیل زیباساختن واژن و برطرف کردن مشکلات آن به بیمار اعتماد به نفس قابل توجهی را می دهد .

روشن کردن دستگاه تناسلی نه تنها سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان می شود بلکه شریک جنسی بانوان از این امر نهایت رضایت را دارد در نتیجه بهبود روابط زناشویی نیز اتفاق می افتد .

سفید کردن واژن با لیزر

پس از 14 روز از گذشت سفید کردن واژن با لیزر نتایج آن کاملا قابل تشخیص و مشهود است .

استفاده از لیزر در سفید کردن واژن بسیار نتایج درخشان تری نسبت به کرم ها وپمادها دارد زیرا این داروها برای مدت کمی ممکن است نتایج آنها ماندگار باشد اما استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن دارای نتایج طولانی مدت تر وبهتری است .

بانوانی که لابیاپلاستی را همزمان با سفید کردن واژن انجام می دهند به میزان قابل توجهی اعتماد به نفسشان افزایش می یابد زیرا به شکل کلی تغییرات را در ناحیه تناسلی خود ایجاد کرده اند .

در عمل لابیاپلاستی حذف لابیاهای بزرگ و یا برطرف کردن عدم تقارن آنها را اصلاح نموده اند و با سفید کردن واژن مشکل تیرگی آن را برطرف نموده اند در نتیجه یک تغییر کلی را در واژن خود ایجاد کرده اند .

برای مشاهده عکس لابیاپلاستی  و جراحی زیبایی واژن به مطب دکتر بهمن پور مراجعه نمایید ، نمونه کارهای جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی در مطب دکتر بهمن پور موجود است .

—————————————————————————–

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  لابیاپلاستی همزمان با سفید کردن واژن می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

 • 1831
 • 26641827
 • 26641908
 • 09120897425

 

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

—————————————————————————–

سایر مقالات مرتبط با جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شانزده =

Call Now Button