ماندگاری سفید کردن واژن

ماندگاری سفید کردن واژن
آنچه می خوانید...

ماندگاری سفید کردن واژن

بانوان معمولا فکر می کنند که تیرگی واژن آنها ناخودآگاه است ، و یا برخی از بیماریها نظیر عفونت را علت تیرگی ناحیه تناسلی می دانند ، اما ما در این مقاله علاوه بر اینکه به بیان علت های تیرگی واژن می پردازیم به بیان این نکته که سفید کردن واژن با لیزر چگونه است و چقدر ماندگاری دارد ؟ ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است ، سوالی که همیشه بیان می شود در این مقاله به بیان پاسخ آن می پردازیم .
در ابتدا بهتر است بدانید که چه مواردی باعث تیرگی واژن می شود ؟ اگر شما سفیدی واژن را انجام داده اید و می خواهید از تیرگی مجدد آن پیشگیری کنید و یا واژن سفیدی به دنبال راه های پیشگیری از تیرگی واژن هستید به شما عزیزان توصیه می کنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

ماندگاری سفید کردن واژن

در مطب دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان ، سفید کردن واژن به روش های روز دنیا انجام می شود ، ایشان سفید کردن واژن را به چهار متد انجام می دهند .

علت تیرگی واژن

  • بارداری

یکی از علت های که باعث تیرگی واژن می شود ، بارداری ، خوب حالا این سوال در ذهن خیلی ها ایجاد می شود که بارداری چگونه باعث تیرگی واژن می شود ، یکی از علت های این امر افزایش هورمون های انسولین می باشد ، در بانوان بارداری در بخش پوست رنگدانه های پوست افزایش می یابد در نتیجه در برخی از اشخاص سبب تیرگی واژن می شود .

  • یائسگی

برخی از بانوان که به دوران یائسگی نزدیک می شوند ، واژنشان با گذشت زمان تیره می شود ، بانوان یائسه نباید نگران این امر باشند زیرا ، تیرگی واژن کاملا امر طبیعی است .

  • لباس های تنگ

یکی از مهم ترین علت های تیرگی واژن که اکثر پزشکان این امر را تایید کرده اند ، پوشیدن لباس های زیر تنگ و شلوار می باشد .

آیا می دانستید که پوشیدن لباس های تنگ باعث تیرگی واژن و کشاله ران می شود ؟

از دیگر عوامل تیرگی واژن می توان به ژیلت های کهنه و یا استفاده از تیغ نام برد ، اختلالات هورمونی از دیگر عوامل تیرگی واژن می باشد ، چاقی و اضافه وزن و یا استفاده از پودر تالک نیز سبب تیرگی واژن می شود .

سفید کردن واژن با لیزر

زمانی که بانوان علت های مختلفی برای تیرگی واژن خود بیان کردند ، پزشکان و محققان به دنبال راه حلی برای درمان تیرگی واژن بودند که به کمک لیزر مونالیزا که به بازار عرضه شد ، این امر محقق شد .

  • سفید کردن واژن با لیزر

لیزر مونالیزا تاچ با تاثیری که بر روی پوست میگذارد سبب ، روشن شدن پوست می شود ، این لیزر به کمک برخی از روش های تیرگی سبب سفید شدن واژن با ماندگاری بالا می شود .
یکی از متعدد سوالاتی که در خصوص سفیدی واژن بیان می شود ،این است که ماندگاری سفید کردن واژن چقدر است ؟
در خصوص ماندگاری سفید کردن واژن باید بیان کرد که با تعداد جلساتی که شخص انجام می دهد ، تا 70 درصد سفیدی واژن رخ می دهد که با پیشگیری از راه های تیرگی واژن می تواند از تیرگی مجدد آن پیشگیری کند .
درمان تیرگی واژن پس از روشن کردن واژن با لیزر به حالت اولیه باقی نمی ماند و این روشن شدن ماندگار باقی می ماند

شما عزیزان تمامی سوالات خود را می توانید با مشاوران ما در میان بگذارید .

شماره تماس : 22175070

مقالات مرتبط

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =