هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی

سوالاتی از قبیل اینکه هزینه لابیاپلاستی چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی دکتر بهمن پور چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی در مشهد چقدر است ؟ هزینه لابیاپلاستی در اصفهان چقدر است ؟ را اکثر اشخاص از جای جای ایران بیان می کنند در این مقاله به بیان نکات کلیدی لابیاپلاستی پرداخته ایم سپس هزینه لابیاپلاستی را بیان کرده ایم . لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن، اندازه لابیا را کاهش می دهد، و شل و آویزان بودن ناحیه اطراف دهانه واژن را از بین می برد. برخی از زنان، از ظاهر لابیای خود راضی نیستند، و یا شکل و فرم لابیا به گونه ای است که موجب ناراحتی آنان می شود، در نهایت تصمیم به انجام این جراحی می گیرند. برای مثال، برخی از زنان به دلیل داشتن لابیای بزرگ، مقاربت دردناک را تجربه می کنند و یا از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خجالت می کشند.

عوامل موثر در هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی، یا جراحی تغییر شکل لبهای بیرونی دستگاه تناسلی زنانه (لابیاها)، ممکن است به دلیل عوامل مختلفی متغیر باشد. در زیر، عوامل موثر در تعیین هزینه لابیاپلاستی را بررسی می‌کنیم:

 1. تخصص و تجربه جراح: تخصص و تجربه جراحی که لابیاپلاستی را انجام می‌دهد، می‌تواند به طور قابل توجهی در هزینه تاثیرگذار باشد. جراحان با تجربه بیشتر و شهرت بیشتر ممکن است هزینه بیشتری برای خدمات خود درخواست کنند.
 2. مکان جراحی: مکان جراحی نیز می‌تواند در هزینه لابیاپلاستی تاثیرگذار باشد. در مناطق شهری بزرگ و مناطق با هزینه‌های بالا، قیمت‌ها معمولاً بیشتر هستند. همچنین، هزینه‌های نگهداری و تجهیزات جراحی در بیمارستان‌ها و مراکز جراحی ممکن است نقشی در تعیین قیمت داشته باشند.
 3. نوع لابیاپلاستی: نوع لابیاپلاستی که انجام می‌شود، همچنین می‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. لابیاپلاستی ممکن است شامل تغییر شکل لبهای بزرگ (لابیاهای بیرونی) یا لبهای کوچک (لابیاهای داخلی) باشد. عملیاتی که بیشتر اصلاحات و تغییرات در لبهای بیرونی نیاز دارد، ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.
 4. هزینه‌های جانبی: هزینه‌های جانبی ممکن است شامل هزینه‌های قبل و بعد از جراحی باشد. این شامل ملاقات‌های قبل از جراحی، آزمایش‌های قبل از عمل، داروها، پانسمان‌ها، مشاوره‌های پس از جراحی و سایر هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های پس از عمل است. این هزینهزینه‌ها ممکن است بر اساس این عوامل و عوامل دیگری که ممکن است در هر مورد خاص تعیین شود، متغیر باشند. برای اطلاعات دقیق‌تر و تعیین هزینه لابیاپلاستی، بهتر است با یک جراح زنان و مشاوره‌گر تخصصی ملاقات کرده و درباره جزئیات و نیازهای خود صحبت کنید.

آیا بیمه‌ها هزینه لابیاپلاستی را تقبل می‌کنند؟

عمل لابیاپلاستی و به طور کلی تمامی عمل های جراحی زیبایی به دلیل اینکه جزء عمل های زیبایی محسوب می شوند، بیمه های تکمیلی این موارد را تحت پوشش خود قرار نمی دهد.

فریب هزینه های بالا را نخورید!!!

برخی از پزشکان از موقعیت و میزان مهارت پزشک های با تجربه سو استفاده کرده و به بهانه تکینک و مهارت بالا هزینه های نجومی از بیماران دریافت می کنند و فردی که قصد جراحی دارد تصور می کند چون هزینه بالایی بابت عمل پرداخت می کند پس قطعا به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش خواهد رسید. همیشه اینچنین نیست. در ابتدا باید بدانید هزینه نرمالی که اکثر پزشکان بابت عمل لابیاپلاستی دریافت می کنند چقدر است؟ و بعد از اینکه پزشک خود را برای جراحی انتخاب کردید از میزان مهارت وی در این زمینه مطلع شوید. اگر احساس متوجه شدید که این پزشک نسبت به دیگر پزشکان هزینه بسیار بالاتری دریافت می کند فریب او را نخورید و به دنبال جای دیگری برای لابیاپلاستی باشید. همچنین اگر متوجه شدید پزشک شما نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید از مهارت کافی برخوردار نیست پس بهتر است این هزینه را به پزشکی پرداخت کنید که تجربه و مهارت کافی دارد. برای اطمینان از این موضوع شما می توانید پیش از اقدام به عمل از دیگر بیماران پزشک که نزد وی عمل کرده اند پرس و جو کنید و متوجه شوید آنها از عمل خود رضایت کافی داشته اند یا خیر.

هزینه لابیاپلاستی

مقایسه هزینه لابیاپلاستی در ایران و کشور های دیگر

هزینه لابیاپلاستی مانند سایر جراحی های زیبایی، در هر کشور متفاوت از دیگری است. طبق آخرین آمار هزینه عمل لابیاپلاستی در آمریکا چیزی حدود هزار دلار و در اروپا این هزینه نقریبا 5 هزار یورو می باشد. این هزینه برای انجام عمل لابیاپلاستی زیاد بوده و همین موضوع باعث شده که مردم در نقاط مختلف دنیا برای لابیاپلاستی به ایران آمده و با پرداخت هزینه ای کمتر از کشور خود اقدام به جراحی می کنند.

هزینه لابیاپلاستی

چه عواملی در هزینه حراحی لابیاپلاستی تاثیر گذارند؟

 • میزان مهارت پزشک
 • نوع روش جراحی لابیاپلاستی
 • ابزار جراحی و کیفیت آنها
 • موقعیت مطب پزشک
 • انجام لابیاپلاستی همزامان با جراحی های زیبایی متفاوت
 • شکل و فرم ظاهری لابیاها
 • میزان برش ها و بخیه ها در حین عمل
 • تکنیک عمل

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران

دکتر میترا بهمن پور از جمله برترین متخصصان زنان و زایمان در تهران هستند که در زمینه جراحی لابیاپلاستی فعالیت کرده و از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار هستند. لازم به ذکر است شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام از میران رضایت بیماران دکتر بهمن پور مطلع شوید و با خیالی راحت اقدام به جراحی نزد وی کنید.

قبل از جراحی، حتما با یک جراح زیبایی زنان خوب مشاوره داشته باشید. تا وضعیت پزشکی شما نیز بررسی شود. در برخی موارد، مشکلات پزشکی هستند که منجر به بروز ناراحتی در ناحیه لابیا شده، و یا اینکه شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی نیستید. تمامی این موارد بایستی قبل از جراحی بررسی شوند . زنانی که مقاربت دردناک دارند،  از اندازه و ظاهر لابیاهای خود راضی نیستند و یا لابیاهای غیر قرینه دارند، کاندیداهای مناسب لابیاپلاستی هستند. هزینه لابیاپلاستی، بسته به جراح، هزینه ای که جهت جراحی دریافت می کند و مکان جراحی (بیمارستان و یا کلینیک) متغیر می باشد.

سوالات متداول هزینه لابیاپلاستی

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
38 پاسخ
 1. سلام ، من الان نزدیک سه ماهه که تصمیم جدی گرفتم که لابیاپلاستی انجام بدم ، مشهد هستم ، می خواستم بدونم که خانم دکتر لابیاپلاستی در مشهد انجام میدهند ، برای ما مشهدی ها خیلی سخت هست که تا تهران بیام خواهشا جواب سوالم بدید ممنونم

 2. من دکتر جان از نجف آباد اصفهان به شما پیام میدم ، می خواستم که لابیاپلاستی انجام بدم ، می خواستم بدونم شما لابیاپلاستی در اصفهان کسی سراغ دارید ؟ دکتر خوب لابیاپلاستی در اصفهان کی معرفی می کنید ؟ میشه خواهشا به من کمک کنید ، همسر من اجازه نمیده تا تهران بیام برای لابیاپلاستی ، از طرف هم ما به شکل ژنتیک لابیاهای بزرگ و افتاده داریم که واقعا اذیت میشم .

 3. سلام من 21 سالمه می خوام در آینده دکتر جان دوتا بچه بیارم با زایمان طبیعی ؟ میشه خواهشا بگید که برای منی که می خوام در آینده بچه دار شم ، می تونم لابیاپلاستی الان انجام بدم ؟ اگر بله ، خواهشا قیمت عمل لابیاپلاستی بهم بگید ، ممنونم

  1. سلام عزیزم ، بله شما می توانید قبل از زایمان لابیاپلاستی انجام بدهید ، برای اطلاع از قیمت لابیاپلاستی با مطب تماس بگیرید و یا داخل اینستاگرام در دایرکت سوالاتون مطرح نمایید : drbahmanpour

 4. دکتر جان من از فسا شیراز بهتون پیام میدم ، نزدیک ترین جای که بتونم جراحی لابیاپلاستی انجام بدم شیراز هست ، تا تهران خیلی سختمه که بیام ، یعنی اصلا شوهرم راضی نمیشه که بیام تا تهران برای لابیاپلاستی ، شما مرکزی در شیراز می شناسید که مونالیزا داشته باشه و یا لابیاپلاستی با جراحی انجام بده ؟

 5. سلام دکتر من می خوام بدونم اگر ما چند نفر با یه کلینیک هماهنگ کنیم شما تشریف میارید اهواز برای ما لابیاپلاستی را انجام دهید ؟ ما یکم از نظر رفت و آمد برامون مشکل هست که تا تهران بیایم خواهش می کنم که خبر این مطلب به من بدید .

  1. سلام عزیزم ، من متاسفانه فقط در تهران جراحی انجام می دم ، بسیاری از بیماران من از اهواز تشریف می یارند .

 6. چون دکتر توی رشت رطوبت زیاده من خودم احساس می کنم خارش واژنم از این است ، می خوام ببینم که ممکن لابیاهای من بزرگ به این ربط داشته باشه ، من خیلی دوست دارم عمل لابیا رو انجام بدم اما خیلی سختمه تا تهران بیام

  1. عزیزم رطوبت در خارش واژن تاثیری ندارد ، لابیا بزرگ به دلیل ژنتیک است خیلی از مسائل دیگر و آب و هوا تاثیری در لابیا بزرگ ندارد ، عزیزم ما از سرتا سر ایران از جمله رشت مراجعه کننده داریم

 7. من شهرستان زندگی میکنم توی استان اصفهان واسه لبیا پلاستی دلم میخواد بیام کلینیک شما اما مادرم میگه چون مسافت یه مقدار زیاد هست و نمیخوایم اقوام متوجه بشن مجبورم برم اصفهان اما اصلا خودم راضی نیستم به نظر شما میتونم چی کار کنم
  میشه ۴۰۰ کیلومتر راه ۴٫۵ ساعترو بعد از مرخص شدن بلافاصله برگشت؟؟اگه بتونم برگردم شهر خودمون خیلی خوبه😢😞

  1. عزیزم شما می توانید صبح عمل لابیاپلاستی را انجام دهید و تا ظهر به اصفهان برگردید ، امکان بازگشت به شهر خودتون همان روز هست

  1. هزینه لابیاپلاستی بسته به این که کلیتوریس نیاز به جراحی دارد یا خیر ، لابیاها با چه روشی جراحی زیبایی شوند متفاوت است .

 8. خانم دكتر من از شهرستان رشت دارم ميام. براى تنگ كردن واژن با روش rf تا چند روز بايد تهران بمونم؟ براى منى كه دو تا زايمان طبيعى داشتم اين روش جواب مى ده؟

  1. عزیزم برای تنگ کردن واژن با روش RF اصلا نیازی به بستری شدن نیست شما می توانید همان روز به شهرتون بازگردید ، باید معاینه شوید تا مشخص گردد که کدام روش برای شما مناسب است و به نتیجه خوبی می رسید .

 9. سلام خانم دكتر من از رشت دارم مى يام. براى تنگ كردن واژن با rf چند روز بايد تهران بمونم؟ براى منى كه دو تا زايمان طبيعى داشتم اين روش خوبه؟

  1. نیازی به بستری شدن نیست عزیزم ، باید معاینه بشید تا روش که نتیجه بخش هست برای شما بیان شود .

 10. دكتر من خيلي كاراتون اينستا دنبال مي كنم ، دوست دارم پيش شما جراحي بشم اما از اصفهان تا تهران ٤٤٨كيلومتر من ميتونم بعد از عمل لابياپلاستي خودم رانندگي كنم

  1. عزیزم از اصفهان تا تهران خیلی راه نیست بسیاری از بیماران ما از جنوب کشور میاند ، همان روز بهتره که شما رانندگی نکنید ، یک همراه داشته باشید .

 11. دكتر اصلا اهواز نمياد شما قبلا چابهار بوديد من پيشتون براي درمان كيست اومدم ، من عمل لابيا رو ميترسم شهر خودمون يا اهواز انجام بدم تا تهرانم خيلي سخته بيام كسي نداريم تهران تا خونشون بمونم

  1. عزیزم من یه مدت چابهار بودم ، اما مطب اهواز ندارم ، خیلی از بیماران من از اهواز برای جراحی لابیاپلاستی میان تهران ، نیازی به بستری شدن نداره بعد از چند ساعت می توانید به شهر خودتون بازگردید

 12. خانم دکتر جان بنده طی مشکلی که قبلا واسم بوجود اومده وضعیت واژنم خوب نیست و یعنی لبه های واژن کامل از هم جدا شدست.میخوام توی همون جلسه ای که خدمتتون میام کارم انجام بشه و عمل با لیزرو انجام بدم و چون از اهواز میام کسی نمیخوام متوجه بشه آیا این امکان وجود داره؟

  1. سلام عزیزم بله با مطب هماهنگ کنید که نوبت دهی شما صبح انجام شود در صورتی که نیاز به جراحی داشته باشید تا ظهر جراحی شما انجام شود تا بتوانید بعد از عمل به شهر خودتون بازگردید

 13. با سلام ، می خواستم بدونم مراقبت های بعد از عمل لابیا پلاستی چند روز هستش؟ و با توجه به اینکه شاغل هستم چه مدت زمانی لازم هست که در منزل استراحت کنم؟

  1. مراقبت ها معمولا سه روز استراحت نیاز هست ، اما تا یک ماه نباید مقاربت جنسی داشته باشید

 14. سلام خانم دکتر من لابیای خیلی بزرگی دارم و نیاز به عمل دارم خواستم ببینم هزینه عمل چقدره ممنون میشم

 15. سلام وقتبخیر
  لابیای بنده هم اطرافش تیره شده و هم بزرگ شده،به نظرتان هم باید سفید کنم و هم عمل لابیا،یا فقط عمل لابیای کفایت میکند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *