info@drbahmanpour.com   26641827 - 02122175070   09120897425

  روش تزریق چربی به واژن

  روش تزریق چربی به واژن

  تزریق چربی به واژن یکی از روش های پرطرفدار میان بانوان است که در کمترین زمان ممکن جوانسازی واژن را ایجاد می کند ، چربی را معمولا از نواحی مختلف بدن بر می دارند ، نواحی مانند ران ، شکم و یا پهلو و پس از اینکه چربی ها استخراج شد ، طی عملیاتی چربی ها را تسویه و به نقاط گوناگون بدن تزریق می نمایند .

  روش تزریق چربی به واژن

  تخلیه چربی ها نیاز به بی هوشی کامل ندارد ، بلکه جراح با بی حسی موضعی نیز می تواند چربی ها را استخراج نماید  .

  در گذشته چربی ها را به منظور جوانسازی صورت فقط استخراج می کردند اما امروزه به منظور حجم دهی به واژن و جوانسازی واژن به دستگاه تناسلی تزریق می نمایند .

  دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان این عمل را بی حسی موضعی و به شکل سرپایی انجام می دهد .

  تزریق چربی به واژن نیازمند مدت زمان طولانی نیست ، بلکه طی یک الی سه ساعت زمان می برد ، مدت زمان تزریق چربی به واژن به میزان تخلیه چربی و تزریق آن بستگی دارد .

  اگر شما جز آن دسته از بانوانی هستید که می خواهید جوانسازی واژن را انجام دهید ، جهت مشاوره رایگان می توانید با مطب دکتر بهمن پور تماس بگیرید و درصورتی که نیاز به عمل جراحی دارید ، طی هماهنگی با پرسنل ایشان جهت جراحی زیبایی واژن اقدام نمایید .

  لازم به ذکر است که پرسنل دکتر بهمن پور از کادری مجرب تشکیل شده است که با صبر و حوصله تمامی سوالات بیماران را پاسخ می دهند و به بیماران بهترین راهنمایی ها لازم را می دهند که بتوانند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند .

  تزریق چربی به واژن دارای ماندگاری بالایی است که پس از مدت زمانی باید دوباره این تزریق انجام شود ، نکات مثبت تزریق چربی به واژن می توان به عدم نیاز به بستری شدن اشاره کرد ، شخص پس از چند ساعت می تواند مرخص شود و تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد .

  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

  شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

  برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

  th instagram

  در بخش ذیل فیلم لابیاپلاستی و توضیحات دکتر بهمن پور در خصوص جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را قرار می دهیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید  .

  منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

  ارسال پاسخ

  5 × یک =