تزریق چربی به ناحیه تناسلی

تزریق چربی به ناحیه تناسلی
آنچه می خوانید...
Rate this post

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

تزریق چربی به ناحیه تناسلی یا همان واژن چرا باید انجام شود ؟ تزریق چربی به واژن چه فوایدی دارد ؟ چرا تزریق چربی به واژن سبب افزایش میل جنسی می شود ؟ چرا تزریق چربی به نقطه g point سبب افزایش تعداد ارگاسم در بانوان می شود ؟ پاسخ تمامی سوالات تزریق چربی به ناحیه تناسلی را در این بخش قرار می دهیم ، شما هم اگر سوالاتی در خصوص تزریق چربی به ناحیه تناسلی دارید می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی یکی از روش های جدید برای جوانسازی واژن می باشد ، تزریق چربی در گذشته در نواحی گوناگون بدن نظیر صورت و دست ها تزریق می شد ، اما امروزه با به کارگیری تکنیکی می توان برای برطرف کردن برخی از مشکلات واژن در ناحیه تناسلی تزریق شود .

از مزیت های بارزی که تزریق چربی دارد عدم نیاز به بی هوشی موضعی می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان تزریق چربی به ناحیه تناسلی را با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند .

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

آیا می دانستید که تزریق چربی به واژن نه تنها سبب افزایش قوام واژن می شود ، بلکه باعث می شود که سلولهای واژن شروع به جوانسازی واژن نمایند .

تزریق چربی به واژن نیاز به مدت زمان طولانی ندارد و شخص در کمتر از یک ساعت می تواند این تزریق چربی را انجام دهد و پس از آن تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد .

نکته مثبتی که تزریق چربی به ناحیه تناسلی دارد ، در کمترین زمان ممکن بدون هیچ درد و خونریزی است ، با استفاده از تزریق چربی می توان خشکی واژن را نیز برطرف نمود .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

تزریق چربی در تمامی بانوان قابل انجام است ، تزریق چربی دارای خواص و فواید بسیار زیادی است .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی زنان باید حتما توسط متخصص انجام شود ، علاوه بر آن شخص باید حتما توسط متخصص معاینه شود ، علت این امر اجتناب از تزریق چربی به واژن در صورت وجود عفونت می باشد .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی با مواد مختلفی انجام می شود ، کدام مواد برای تزریق چربی به واژن بهتر است ؟

در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید .

مزایای تزریق چربی در واژن

 • هیچ گونه بخیه ندارد
 • هیچ گونه تغییری در حس واژن ایجاد نمی شود (برخلاف بعضی عمل ها که احتمال بی حسی یا مورمور شدن وجود دارد).
 • هیچ گونه ممنوعیت رابطه جنسی وجود ندارد
 • می توان از روز دوم به فعالیت های روزمره پرداخت

تزریق چربی چقدر زمان می برد؟

در زمان تزریق چربی می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد که معمولا نیم ساعت زمان می برد. این کار با ابزار استریل و ضدعفونی انجام می پذیرد تا خطر ایجاد هر گونه عفونت احتمالی را از بین ببرد.

تزریق ژل به واژن بامواد پرکننده

این مواد برای مدت زمانی جوانسازی واژن را انجام می دهند معمولا بین 2 الی 12 ماه این مواد ماندگاری دارند .

مواد نیمه موقت :

با مواد نیمه موقت هم می توان تزریق ژل به واژن را انجام داد ، معمولا این مواد از پری متیل متاکریلات تشکیل شده اند  ، در نواحی عمیق از این مواد استفاده می شود به علت اینکه مواد نیمه موقت جذب بدن نمی شوند ، دکتر بهمن پور توصیه نمی کند این مواد را در اطراف چشم ولب تزریق نمود .

تزریق چربی به واژن

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده دائمی

موادپرکننده دائمی

این مواد معمولا از جنس  سیلیکون می باشد ، نکته ای که وجود دارد عدم تائید این مواد توسط وزارت بهداشت است ، ماندگاری این مواد معمولا تا 5 سال می باشد.

 • تزریق ژل به واژن جهت تجدید چربی از بین رفته واژن ، از بین بردن شلی واژن ، ازبین بردن افتادگی پوست و… می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن توصیه می کند به جای استفاده از ژل بانوان تزریق چربی به واژن را انجام دهند ، علت این امر ماندگاری بیشتر تزریق چربی نسبت به تزریق ژل است .

فواید تزریق چربی به لابیا

 • یک روش غیرجراحی است و نیاز به مدت زمان کمی دارد حداکثر نیاز به 20 دقیقه دارد
 • نتایج زیبایی واژن و جوانسازی واژن سریع نمایان می شود
 • نیاز به استراحت ندارد و بلافاصله بیمار می تواند فعالیت های خود را از سر بگیرد
 • افزایش میل جنسی

آیا می دانستید که تزریق چربی به واژن و یا نقطه جی پوینت باعث می شود که بانوان سریعتر به ارگاسم برسند و میل جنسی در آنها افزایش یابد .

هزینه تزریق چربی به واژن

بسته به اینکه شخص از چه موادی جهت بزرگ کردن لابیاها استفاده نماید و یا به چه میزان چربی برای تزریق به لابیاها احتیاج است ، دستمزد جراح و … هزینه تزریق چربی به واژن متفاوت است .

دکتر بهمن پور اگر عفونت واژن وجود داشته باشد ، ابتدا درمان عفونت را شروع کرده سپس تزریق چربی به واژن را انجام می دهد .

مراقبت های پس از تزریق چربی واژن

 • پس از تزریق چربی به واژن شخص نباید به مدت 72 ساعت فعالیت جنسی داشته باشد .
 • پس از تزریق چربی از ماساژناحیه تناسلی اجتناب بورزید .
 • پس از تزریق چربی شخص باید از دوش با آب گرم و یا قرار گرفتن در وان آب داغ به مدت 72 ساعت اجتناب بورزد

آیا می دانستید که پس از تزریق چربی به دستگاه تناسلی یا همان تزریق چربی به واژن نباید تا یک ماه در وان آب گرم بنشینید و یا دوش آب گرم نباید بگیرید .

آیا تزریق چربی به واژن دردناک است ؟

خیر – دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با بی حسی موضی انجام می دهند ، بنابراین بیمار در زمان جوانسازی واژن هیچ گونه دردی را احساس نمی کند .

بله تزریق چربی به واژن در یک مرحله انجام می شود

تورم پس از لابیاپلاستی

برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی توصیه می شود که در 48 ساعت اول حتما از کمپرس یخ استفاده نمایید ، مصرف ویتامین c برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی و تزریق چربی به واژن توصیه می شود .

 • تورم پس از تزریق چربی به دستگاه تناسلی کی از بین می رود ؟

تورم پس از تزریق چربی امری عادی است که بعد از مدت کوتاهی از بین می رود

 • مراقبت های پس از تزریق چربی به واژن چیست ؟

پس از تزریق چربی به واژن باید از مصرف غذاهای پرچرب و پر نمک اجتناب شود پ

 • نباید تا یک ماه در وان آب گرم قرار گرفت و یا استحمام با آب گرم را انجام داد
 • نباید تا یک ماه فعالیت های سنگین ورزشی را انجام داد
 • نباید تا یک ماه فعالیت جنسی داشته باشید

تزریق ژل به لابیا

لابیای ماژور یک اصلاح پزشکی می باشد که معمولا جراح زیبایی زنان برای لب های بزرگ واژن و لب های خارجی بیان می کند ، یکی از عواملی که تاثیرات بسیار زیادی در واژن بانوان دارد تغییرات واژن در اثر عوامل مختلفی است ، عواملی نظیر تغییرات هورمونی ،  افزایش سن ، زایمان و…

لاغر شدن ناحیه تناسلی ، چین و چروک واژن در اثر عوامل بالا رخ می دهد که می توان با تزریق ژل به لابیا یا تزریق چربی به واژن این تغییرات را از بین برد و جوانسازی واژن را ایجاد کرد .

با تزریق ژل به لابیا علاوه بر حجیم کردن لابیاها می توان جوانسازی و تقارن بین لابیاها را ایجاد کرد .

فیلم تزریق ژل به واژن

فیلم تزریق ژل به واژن را در لینک ذیل قرار داده ایم تا اشخاصی که خواهان انجام این جراحی زیبایی واژن هستند بیشتر با این جراحی و نحوه کار آن و فواید تزریق ژل به واژن آشنا شوند .

فیلم تزریق چربی به واژن

 

تزریق چربی داخل واژن

خیلی از اشخاص به دنبال یک روش با ماندگاری بالا جهت جوانسازی واژن می باشند ، تزریق چربی داخل واژن یکی از روش های است که به دلیل اینکه از چربی های خود شخص استفاده می شود نه تنها بدن نسبت به چربی ها حساسیت نشان نمی دهد بلکه به دلیل اینکه از چربی های خود بدن استفاده می شود با بدن کاملا سازگار هستند .

تزریق چربی  داخل واژن از چربی های خود بدن گرفته می شود و به واژن تزریق می شوند .

عکس تزریق چربی به واژن

عکس تزریق چربی به واژن را می توانید در مطب مشاهده نمایید تا با تغییرات واژن قبل و بعد از تزریق چربی آشنا شوید .

 

در کانال تلگرام اطلاعات تکمیلی را قرار داده ایم

هزینه پروتز واژن

هزینه پروتز واژن را خیلی از اشخاص سوال می کنند بسته به این که از چه روشی استفاده شود و یا دستمزد جراح ، موقیعت جغرافی هزینه پروتز واژن متفاوت است .

هزینه پروتز واژن را نمی توان به شکل دقیق بیان کرد زیرا فاکتورهای مختلفی در هزینه ها تاثیر گذار است .

سوالات متداول جراحی زیبایی واژن

 • آیا عمل زیبایی دستگاه تناسلی ایمن می باشد ؟

بله – زیرا جراحی زیبایی واژن یک روش کم تهاجمی است ، این روش به دلیل اینکه یا غیرتهاجمی و یا کم تهاجمی است ، موثرترین روش جهت زیبایی واژن می باشد .

پس از اینکه شخص جراحی زیبایی واژن انجام داد ، می تواند پس از مدت زمان کمی تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد ، تنها مقاربت جنسی است که باید پس از سه هفته انجام شود.

بله – پس از اینکه شخص تزریق چربی به واژن را انجام داد و یا هر یک از جراحی زیبایی واژن را می تواند شیردهی را انجام دهد و منعی در این خصوص وجود ندارد .

 • تنگی واژن را چه زمانی پس از بارداری می توان انجام داد ؟

تنگی واژن را توصیه می شود که سه ماه پس از جراحی زیبایی واژن انجام دهید ، در صورتی که شخص بخواهد تزریق چربی به واژن را انجام دهد باید سه ماه پس از بارداری انجا دهد .

آیا جراحی زیبایی سبب درد در زمان نزدیکی جنسی می شود ؟

خیر – مگر اینکه شخص تنگ کردن واژن را بسیار انجام داده باشد ، البته در اکثر مواقع شخص پس از تزریق چربی به واژن دردی را احساس نمی کند .

 • چرا تزریق چربی به واژن انجام می شود ؟

تزریق چربی به واژن به دلیل اینکه با بالا رفتن سن و یا زایمان های طبیعی بد شکل می شود ، جهت جوانسازی تزریق می شود در صورتی که به شکل مادر زادی لابیاها نامتقارن باشند و یا کوچک باشند تزریق چربی به دستگاه تناسلی توصیه می شود .

 • آیا تزریق چربی به واژن دردناک است ؟

خیر – دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با بی حسی موضی انجام می دهند ، بنابراین بیمار در زمان جوانسازی واژن هیچ گونه دردی را احساس نمی کند .

 • آیا تزریق چربی به واژن در یک مرحله قابل انجام است ؟

بله تزریق چربی به واژن در یک مرحله انجام می شود

 • تورم پس از تزریق چربی به دستگاه تناسلی کی از بین می رود ؟

تورم پس از تزریق چربی امری عادی است که بعد از مدت کوتاهی از بین می رود

 • مراقبت های پس از تزریق چربی به واژن چیست ؟

مراقبت های پس از تزریق چربی به واژن

پس از تزریق چربی به واژن باید از مصرف غذاهای پرچرب و پر نمک اجتناب شود پ

نباید تا یک ماه در وان آب گرم قرار گرفت و یا استحمام با آب گرم را انجام داد

نباید تا یک ماه فعالیت های سنگین ورزشی را انجام داد

نباید تا یک ماه فعالیت جنسی داشته باشید

درمان بی اختیاری ادرار

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به  پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

instagram

 

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ،  تزریق چربی به واژن در تهران انجام می دهد ، اگر شما می خواهید تزریق چربی به واژن را در تهران انجام دهید ایشان این کار را انجام می دهند و جز یکی از خدمات ایشان می باشد .

حجم دهی به واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن آیا امکان پذیر است ؟ آیا تزریق چربی به واژن سبب جوانسازی واژن می شود ؟ آیا حجم دهی به واژن با تزریق چربی امکان پذیر است ؟ در این مقاله مهم ترین سوالاتی را که در خصوص تزریق چربی به واژن بیان می شود تا شما عزیزان اگر در این خصوص سوالاتی را  دارید به پاسخ آنها دستیابی پیدا کنید .

بارها بانوانی که به مطب دکتر بهمن پور مراجعه می کنند ، دنبال حجم دهی به واژن هستند و به روش های غیر جراحی می خواهند ، می خواهند به واژن حجم دهند می توانند از طریق تزریق چربی به واژن این کار را انجام بدهند .

با کمک تزریق چربی به لابیاها می توان حجم آنها را افزایش داد ، در برخی از مواقع با کمک نیاز است که سایر عمل های زیبایی زنان را  با تزریق چربی به لابیاها ترکیب نمود .

حجم دهی به واژن با تزریق چربی

امروزه بانوان مشتاق هستند که دستگاه ژنیتال خود را جوان نمایند و یا لبیاماژورها پر و صاف باشد ، حال این سوال مطرح می شود که علل شلی لابیا ماژورها چیست ، در ادامه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان علل شلی لابیا ماژورها را بیان می کند :

علل شلی لابیا ماژورها

 • هایپوپلاستی
 • کاهش چربی لابیاها
 • عوامل ژنتیکی
 • افزایش سن

و…

آیا می دانستید با تزریق چربی به واژن می توانید تنگ کردن واژن را هم انجام دهید و برای این کار دیگر روش جراحی نیازی نیست .

علل شلی واژن در اثر موارد مادرزادی و یا علل اکتسابی رخ می دهد ، ورزش و تروما در این امر بی تاثیر نیستند ، بانوان عزیز باید بدانند که تغییرات حاملگی و یائسگی و افزایش سن در علل شلی لابیا ماژورها بی تاثیر نمی باشند .

پس از تزریق چربی

پس از اینکه چربی تزریق شد ، بیمار به مدت 4 هفته تورم دارد ، در نتیجه باید از انجام ورزش و فعالیت جنسی تا 4 هفته اجتناب نماید .

از رفتن به استخر و برنزه کردن باید به مدت یک ماه شخص باید اجتناب نماید

نباید شخص به مدت یک ماه فعالیت های مانند موتور سواری و اسب سواری را داشته باشد .

پس از تزریق چربی باید شخص تمامی داروها را مرتب مصرف نماید تا تورم کاهش یابد .

نکته در خصوص تزریق چربی به واژن

بانوان عزیز باید به این نکته توجه نمایند که نوع کشیدن چربی سبب دوام چربی می گردد ، علاوه بر آن تکنیک تزریق چربی به واژن باعث کاهش عوارض و کاهش کیست ها می شود .

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

علاوه بر موارد بالا که در خصوص تزریق چربی به واژن بیان شد ، بهتر است بدانید که با این روش می توان جوانسازی واژن را نیز انجام داد ، زیرا چربی های شامل سلولهای بنیادی هستند که کمک شایانی به جوانسازی واژن و بافت های آن می کند .

جالب است بدانید که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان جز معدود جراحانی می باشد که تزریق چربی به واژن را انجام می دهند ، ایشان به تمامی بانوانی که می خواهند تنگ کردن واژن بدون جراحی را انجام دهند ، استفاده از روش تزریق چربی به واژن را پیشنهاد می کنند .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd
x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر میترا بهمن پور

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

16 پاسخ

 1. سلام خانم دکتر خسته نباشید.سوالم اینکه من شنیدم تو سنین بالا احتمال تزریق چربی باعث عفونت میشود من 63 سالمه ولی میترسم که بعد از لابیا دچار عفونت بشم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی هم دلم میخواهد چربی تزریق بشه هم داخل و هم از بیرون لطفا نطرتون بگید تشکر

  1. نه عیزیم ، تزریق چربی به واژن در سنین بالا باعث عفونت نمیشه ، بعد از عمل لابیا هم کهولت سن باعث عفونت نمی شود اگر تمامی مواردی که بیان کردیم انجام دهید .

 2. بعد از تزریق چربی به واژن ممكنه عفونت بگیریم؟
  هزینه تزریق چربی به جی پوینتتون چند؟
  امكان بستری شدن هست؟

  1. عزیزم ، بعد از تزریق چربی به واژن شخص اگر مسائلی که جراح زیبایی زنان بیان کنند دچار عفونت نمیشه
   وارد این لینک شوید مهم ترین مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن بیان کردیم .

   https://www.drbahmanpour.com/%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86/

 3. سلام خانم دکتر ببخشید چند وقت بابد از تزریق چربی به واژن بگذره که بشه لیزر موهای زائد انجام داد

  1. عزیزم باید یک ماه از تزریق چربی به واژن بگذره بعد شما می توانید لیزر مو زائد انجام بدین

 4. من ۹ روز پیش تزریق چربی به لبه ها داشتم درد و تورم دارم هموز اين درد بعد از تزريق چربي به واژن تا الان عاديه ؟

  1. بله عزیزم بسته به وضعیت بدن هر شخص پروسه درمان متفاوت است ، اگر درد و تورم غیر عادی باشد ، حتما به جراح زیبایی زنان خود مراجعه نمایید .

 5. سلام ببخشید من یه بچه دوساله دارم. بعد از عمل تزريق چربي به واژن میتونم وقتی برگشتم خونه به بچم برسم؟ یا باید کسی باشه پیشم؟

 6. سلام ببخشيد من عمل لابيا پلاستي و تزريق چربي روباهم انجام دادم دو روزِ
  سايتها نوشتن قسمتايي كه چربي تزريق شده رو ماساژ نبايد داد
  بعضيا نوشتن كه با روغن بادادم ماساژ داد
  الان من بايد چيكار كنم ماساژ بدم يا نه هنوز

 7. دكتر بعد از تزريق چربي به واژن گلوله گلوله نميشه؟ من از اين مورد خيلي ميترسم 😨😨😨

  1. سلام نه عزیزم اگر جراح زیبایی زنان دارای تخصص و تبحر باشد بعد از تزریق چربی به واژن ، گلوله گلوله شدن رخ نمی دهد .

 8. دكتر من فيلم هاتون ديدم ، اشاره نكردين اين چربي ها رو از كجا بر ميداريد به واژن تزريق مي كنيد؟ تزريق چربي به واژن محدوديت سني داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.