نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی

بانوانی که لابیاپلاستی انجام می دهند در خصوص نقاهت پس از لابیاپلاستی سوالات مختلفی را بیان می کنند ، سوالاتی نظیر اینکه ورم ها پس از لابیاپلاستی کی از بین می رود ؟ پس از لابیاپلاستی چند روز باید بستری شد ؟ آیا پس از لابیاپلاستی باید در بیمارستان بستری شوند ؟ نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی چند روز است ؟

نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی چقدر است ؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که در خصوص جراحی زیبایی واژن و جراحی لابیاپلاستی پرسیده می شود ، نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی است و این جراحی ها است که در این بخش از زبان دکتر بهمن پور به بیان این موضوع می پردازیم .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی بیان می کنند که این جراحی مانند سایر جراحی ها باید یکسری کارها و فعالیت ها را پس از جراحی بانوان باید رعایت نمایند که به بهترین نتیجه مطلوب پس از جراحی لابیاپلاستی دست یابند .

نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی

به دلیل اینکه دستگاه تناسلی عروق ، اعصاب و لنفاتیک بسیار زیادی دارد و همانطور که حس بسیار زیاد و خوبی را دارد علت این امر وجود ریز ارگانهای بسیاری در این ناحیه می باشد ، این ریز ارگان ها است که سبب می شود شخص در زمان مقاربت جنسی حس خوبی را تجربه کند و از مقاربت جنسی لذت ببرد .

نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی چرا نیاز به توجه خاصی دارد ؟

ارگان های این بخش به دلیل هر دستکاری و جراحی  دچار آزردگی می شوند ، در واقع هر جراحی عروق و ارگان های دستگاه تناسلی را دچار آزردگی می کند و این باعث می شود که بعد از عمل لابیاپلاستی بانوان با ورم خاصی روبرو شوند ، این ورم ها ممکن است پس از یکسری جراحی ها در اشخاص رخ ندهد زیرا در بخشی دیگر از بدن شخص عروق ولنفاتیک بسیار زیاد وجود نداشته باشد اما دستگاه تناسلی به دلیل داشتن عروق لنفاتیک بسیار زیاد است که پس از جراحی با ورم روبرو می شود .

توصیه دکتر بهمن پور به اشخاصی که لابیاپلاستی انجام داده اند و می خواهند نقاهت پس از لابیاپلاستی را پشت سر بگذرانند .

مراقبت پس از لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور به بانوانی که جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهند توصیه می کند پس از عمل لابیاپلاستی صبور باشند و گام به گام با نقاهت پس از عمل لابیاپلاستی پیش بروند و عجله در بهبودی بسیار سریع نداشته باشند ، البته نیاز به ذکر است که پس از لابیاپلاستی با مصرف برخی از داروها می توان ورم پس از جراحی لابیاپلاستی را کاهش داد تا بهبودی سریع تری حاصل یابد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که برای ترمیم هر زخمی نیاز به فازهای خاصی است ، این فازها چه زمانی بهبود یابند را بدن خودش تعیین می کند .

مدت زمان بهبودی پس از لابیاپلاستی

پس از جراحی لابیاپلاستی نیاز به 21 روز فاز ترمیم است ، هر زخمی پس از جراحی یا هر زخمی پس از حادثه برای هر شخص رخ می دهد این مدت زمان را نیاز دارد تا بهبودی آن حاصل شود .

دکتر بهمن پور اظهار می کنند که پس از آنکه جراحی انجام شد روند بهبودی از همان ثانیه پس از جراحی شروع می شود ، پلاکت ها و عناصر خونی پس از عمل لابیاپلاستی از بدن آزاد می شود تا بهبودی دستگاه تناسلی را آغاز نمایند .

پس از دو روز بعد از  لابیاپلاستی می توانید  فعالیت های سبک و روزانه خود را از سر بگیرید اما برای بهبودی کامل نیاز به 21 روز زمان است ، در این مدت زمان باید تمامی مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن را با دقت انجام دهید تا بهبودی سریع تر حاصل شود .

داروهای کاهش ورم پس از لابیاپلاستی

کاهش ورم پس از لابیاپلاستی

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پس از عمل زیبایی لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن یکسری داروها را برای کاهش درد و ورم پس از لابیاپلاستی تجویز می نمایند تا ظاهر بهتری به زخم ها داده شود ، اما نکته ای که نیاز است ذکر شود این است که داروها روند بهبودی را تسریع می بخشند و در نتیجه نهایی اثر گذار هستند .

اما مهترین اصل در بهبودی پس از لابیاپلاستی صبر بیمار است که به بدن و فاکتورهای ترمیم بدن اجازه کامل کردن روند بهبودی را بدهد .

داروها پس از لابیاپلاستی سبب بالا رفتن ایمنی بدن می شوند ، دکتر بهمن پور به برخی از بیماران دارو زینک را تجویز می نماید تا ایمنی بدن افزایش یابد .

نکات تغذیه ای پس از لابیاپلاستی

تغذیه پس از لابیاپلاستی

پس از لابیاپلاستی دکتر بهمن پور به بانوان توصیه می کند که علاوه بر مصرف داروی ویتامین C به مصرف میوه های بپردازند که سرشار از ویتامین C  و زینک می باشند بپردازند .

مصرف مایعات پس از عمل لابیاپلاستی باید افزایش یابد .

از مصرف غذاهای چرب و پرنمک نیز باید اجتناب شود .

فعالیت جنسی پس از لابیاپلاستی را کی می توان شروع کرد ؟

تغذیه پس از لابیاپلاستی شامل چه موادی باید باشد ؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید ، در ادامه با ما همراه باشید و یا در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید

شماره ی تماس مشاوره ی رایگان لابیاپلاستی

09120897425

  26641827 – 02122175070

تغذیه ای پس از لابیاپلاستی

استراحت پس از لابیاپلاستی

پس از عمل لابیاپلاستی بانوان باید استراحت نسبی داشته باشند ، نباید در هفته های اول پس از عمل لابیاپلاستی بانوان فعالیت های سنگین ورزشی را انجام دهند یا به بلند کردن اجسام سنگین بپردازند .

در زمان پس از جراحی لابیاپلاستی باید پاها به حالت الویت باشد تا ورم ناحیه کمتر باشد و فشاری به دستگاه تناسلی وارد نشود ، با انجام این کار علاوه بر کاهش درد ، نتیجه بهتری از عمل لابیاپلاستی حاصل می شود .

درد پس از لابیاپلاستی

درد پس از لابیاپلاستی در 48 ساعت اول پس از عمل وجود دارد ، که با مصرف داروها و مسکن ها می توان از میزان این درد کاسته شود .

از روز سوم یعنی 72 ساعت پس از عمل لابیاپلاستی بانوان می توانند تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرند و یا به سرکار بازگردند .

فعالیت جنسی پس از عمل لابیاپلاستی

مقاربت جنسی پس از عمل لابیاپلاستی به دلیل اینکه بهبودی کامل پس از 72 ساعت رخ نمی دهد ، بانوان نباید فعالیت جنسی داشته باشند ، پس از بهبودی کامل می توان پس از لابیاپلاستی مقاربت جنسی را بانوان داشته باشند علت این امر این است که ناحیه تناسلی تا بهبودی کامل تحمل ضربه را ندارد و اگر بانوان تا قبل از بهبودی کامل به انجام فعالیت جنسی بپردازند به محل جراحی آسیب وارد می شود و نتیجه مطلوب حاصل نمی شود .

 پس از لابیاپلاستی تا بهبودی کامل نباید به مقاربت جنسی بپردازید . 

—————————————————————————–

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

 

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

—————————————————————————–

سایر مقالات مرتبط با جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

 

Call Now Button