روشن کردن واژن با لیزر

روشن کردن واژن با لیزر
آنچه می خوانید...
Rate this post

روشن کردن واژن با لیزر

در گذشته مردم برای از بین بردن موهای زائد از ژلیت استفاده می کردند و یا به اشتباه فکر می کردند که هرچه ناحیه تناسلی را با صابون شست و شو دهند باعث می شود که روشن تر شود ، خیلی از عوامل به این شکل باعث می شد که واژن تیره شود ، تیرگی واژن در بسیاری از مواقع باعث خجالت شخص و کاهش اعتماد به نفس او می شود ، برای روشن کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد ، در ذیل مهم ترین عواملی که اشخاص در خصوص روشن کردن واژن را دارند بیان می کنیم .

روشن کردن واژن با لیزر چگونه است ؟

تعداد جلسات روشن کردن واژن چقدر است ؟

هزینه سفید کردن واژن چقدر است ؟

برای روشن کردن واژن با لیزر  نیاز به بی هوشی است ؟

برای دریافت پاسخ این سوالات می توانید این مقاله را مطالعه نمایید ، هم چنین می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص سفید کردن واژن با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

شماره تماس مشاوره ی رایگان سفید کردن واژن

 •   26641827 – 02122175070
 • 09120897425

لابیاپلاستی ، جراحی زیبایی واژن و سفید کردن واژن امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است ، به گونه ای که اشخاص پس از انجام هر یک از آنها نه تنها نهایت رضایت را از انجام جراحی دارند بلکه به میزان قابل توجهی اعتماد به نفس آنها افزایش می یابد .

در بانوان رنگ واژن و آلت تناسلی متفاوت است ، در برخی از اشخاص آلت تناسلی کبود ، قرمز و صورتی است و در برخی دیگر از اشخاص واژن به رنگ تیره است .

روشن کردن واژن با لیزر

تیرگی واژن دغدغه بسیاری از بانوان است که سبب می شود اعتماد به نفس شخص تا حد زیادی کاهش یابد و حتی در زمان مقاربت جنسی شخص از انجام مقاربت جنسی به دلیل تیرگی واژن بسیار آزرده خاطر شود .

علل تیرگی واژن

عوامل مختلفی سبب تیره شدن واژن می شوند ، نظیر سن ، بارداری ، ژنتیک و پوشیدن لباس های تنگ که همگی سبب تیره شدن واژن می شوند .

روشن کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر سبب می شود که پوست بهتر و روشن تری داشته باشید ، دکتر بهمن پور پس از سفید کردن واژن با لیزر یکسری داروها را به بیمار می دهند که سفید شدن واژن هر چه بهتر نتیجه دهد ، با مصرف داروهای پس از سفید کردن واژن ماندگاری سفید کردن واژن بیشتر می شود

فیلم سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

لیزر واژینال جدیدترین روش برای جوانسازی واژن است ، عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن و یائسگی سبب تغییر در دستگاه تناسلی بانوان می شود ، زمانی که در بدن بانوان میزان تولید استروژن کاهش می یابد به شدت دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد زمانی که بانوان سن 40  سالگی را رد می کنند به شدت آتروفی دستگاه تناسلی افزایش پیدا می کند ، بر اثر رخ دادن عوامل بالا  سطح زندگی زوجین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر در زمان مقاربت جنسی رضایت و رغبتی باقی نمی ماند شایع ترین علت این امر کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن می باشد .

با لیزر مونالیزا تاچ نیز می توان در مدت زمان کمی سفید کردن واژن را نیز انجام داد .

راه های پیشگیری از تیرگی واژن

• استفاده مداوم و روزانه از میوه های تازه و همچنین نوشیدن روزانه 6-8 لیوان آب
• پوشیدن لباس های تنگ مانع از نفس کشیدن پوست میشوند و این باعث می شود پوست ناحیه تناسلی تیره شود.به همین دلیل از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب کنید.
• تعریق و عرق کردن مواد زائد شیمیایی را از بدن خارج میکنند.همانطور که میدانید ناحیه تناسلی و سایر بخش های خصوصی بدن چون در اغلب اوقات در زیر پوشش لباس قرار دارند بیشتر دچار تعریق می شوند و این مواد شیمیایی که از بدن خارج می شوند روی این نواحی از بدن باقی می مانند.تعریق به طور کلی باعث تیرگی پوست می شود و در این نواحی با ماندن عرق بر روی بدن امکان تیرگی افزایش می یابد.به همین دلیل پوشیدن لباس های خنک و آزاد که در آنها احتمال تعریق کمتر است توصیه میشود.
• کرم هایی که تحت عنوان کرم موبر استفاده می شوند و تالک ها باعث تیرگی ناحیه تناسلی می شوند لذا استفاده از این مواد برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی توصیه نمی شود.
• می توان با انواع ماسک پوست این ناحیه را لایه برداری کرد که بهترین ماسک برای لایه برداری می تواند ترکیب بلغور،جو دوسر و ماست باشد.
• می توان خمیری را از ترکیب کردن پوست پرتقال و ماست به وجود آورید و این خمیر را در ناحیه مورد نظر بمالید.
• برای رفع تیرگی ناحیه کشاله ران می توان ماسکی را از ترکیب کردن ماست و آب لیمو به وجودآورد و آن ماسک را در قسمت کشاله ران استفاده کرد.

مزایا روشن کردن واژن با لیزر

 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • ماندگاری بالا
 • انجام در کمترین زمان
 • عدم نیاز به بستری شدن

چرا لیزر مونالیزا

لیزر واژینال جدیدترین روش برای جوانسازی واژن است ، عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن و یائسگی سبب تغییر در دستگاه تناسلی بانوان می شود ، زمانی که در بدن بانوان میزان تولید استروژن کاهش می یابد به شدت دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد زمانی که بانوان سن 40  سالگی را رد می کنند به شدت آتروفی دستگاه تناسلی افزایش پیدا می کند ، بر اثر رخ دادن عوامل بالا  سطح زندگی زوجین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر در زمان مقاربت جنسی رضایت و رغبتی باقی نمی ماند شایع ترین علت این امر کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن می باشد .

با لیزر مونالیزا تاچ نیز می توان در مدت زمان کمی سفید کردن واژن را نیز انجام داد .

چگونه واژن سفیدی داشته باشیم

اگر شما هم جز اشخاصی هستید که می خواهید بدانید که چگونه واژن سفیدی داشته باشید بهتر است که ادامه با ماهمراه باشید .

یکی از سوالات متداولی که از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می شود این است که چگونه واژن سفیدی داشته باشیم ؟ دکتر بهمن پور طی تجربیات مختلفی که داشته اند و بامعاینه بیماران مختلفی که داشته اند بهترین و قطعی ترین راه حل برای داشتن واژن سفید استفاده از لیزر است .

بنابراین در پاسخ به این سوال که چگونه واژن سفیدی داشته باشیم ؟ باید بیان کردن کرد که سفید کردن واژن با لیزر بهترین نتایج را داشته است .

سفید کردن واژن با لیزر در کمترین زمان بدون درد و خونریزی امکان پذیر است .

برای سفید کردن واژن با لیزر نیازی به بیهوشی نیست بلکه می توان با بی حسی این کار را انجام داد .

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن یکی از دغدغه های اساسی بانوان است که بسیار در اعتماد به نفس آنان تاثیر گذار است ، رفع تیرگی واژن با لیزر نه تنها نیاز به زمان زیادی ندارد بلکه بانوان پس از رفع تیرگی واژن با لیزر بسیار خرسند هستند زیرا نتایج رفع تیرگی واژن با لیزر بسیار درخشان می باشد .

رفع تیرگی واژن با لیزر را دکتر بهمن پور با لیزر انجام می دهند ایشان علاوه بر لیزر از یکسری داروها استفاده می کنند تا ماندگاری سفید کردن واژن بیشتر باشد .

بیمارانی که نزد دکتر بهمن پور سفید کردن واژن را انجام داده اند از این امر بسیار راضی بوده اند .

ریکاوری پس از سفید کردن واژن

بسیار از بیماران از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در خصوص مدت زمان بستری شدن و زمان استراحت پس از سفید کردن واژن سوال می نمایند ، ایشان بیان می کنند به دلیل اینکه این روش زیر مجموعه جراحی زیبایی واژن به آسانی و بدون هیچ درد و خونریزی انجام می شود نیاز به مدت زمان زیادی برای استراحت ندارد و شخص پس از چندساعت می تواند مرخص شود و تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد .

نتایج سفید کردن واژن :

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان حذف کامل تیرگی واژن و آلت تناسلی را به بیماران اطمینان می دهد ، پس از لیزر واژینال نیز این امر اتفاق می افتد و شخص از روشن کردن دستگاه تناسلی نهایت رضایت را دارد، هر یک از جراحی زیبایی واژن به دلیل زیباساختن واژن و برطرف کردن مشکلات آن به بیمار اعتماد به نفس قابل توجهی را می دهد .

روشن کردن دستگاه تناسلی نه تنها سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان می شود بلکه شریک جنسی بانوان از این امر نهایت رضایت را دارد در نتیجه بهبود روابط زناشویی نیز اتفاق می افتد .

پس از 14 روز از گذشت سفید کردن واژن با لیزر نتایج آن کاملا قابل تشخیص و مشهود است .

استفاده از لیزر در سفید کردن واژن بسیار نتایج درخشان تری نسبت به کرم ها وپمادها دارد زیرا این داروها برای مدت کمی ممکن است نتایج آنها ماندگار باشد اما استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن دارای نتایج طولانی مدت تر وبهتری است .

مراقبت های پس از سفید کردن واژن

 • استفاده از کرم های موضعی برای پیشگیری از سوزش و التهاب ناحیه تناسلی پس از لابیاپلاستی  الزامی است
 • فعالیت های شدید بدنی و ورزشی را تا یک هفته پس از روشن کردن واژن باید به تاخیر بیفتد .
 • عدم استفاده از لباس زیر پلاستیکی ( استفاده از لباس زیر نخی )
 • استفاده از لباس های نرم
 • مصرف آنتی بیوتیک ها در صورت سوزش
 • خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی یکی از مهم ترین نکات است که پس از روشن کردن ناحیه تناسلی باید انحام شود.
 • فعالیت جنسی را تا بهبودی کامل ناحیه تناسلی باید متوقف نمود .
 • در صورت مشاهده هر گونه علائم غیر عادی حتما جراح زیبایی زنان را مطلع نمایید
 • در ناحیه تناسلی نباید رطوبت وجود داشته باشد بعد از هر بار استحمام حتما با سشوار باید ناحیه تناسلی خشک شود .
 • استفاده از آب میوه های طبیعی سرشار از ویتامین C و زینک توصیه می شود .

نکاتی که باید در خصوص سفید کردن واژن باید رعایت نمایید

سفید کردن واژن نیاز به حداکثر یک ساعت زمان دارد ، پس از سفید کردن واژن باید نکات ذیل را حتما رعایت نمایید

در 72 ساعت اول باید از اصلاح سطح پوست، موک کردن و یا برنزه کردن اجتناب بورزید .

قبل از سفید کردن واژن باید از لوسیون های که جراح زیبایی بیان می کند اجتناب بورزید ، این لوسیون ها ضد باکتریایی می باشد .

بهتر است در روز سفید کردن واژن از شلوار گشاد یا دامن استفاده نمایید

سفید کردن واژن دردی ندارد اما می توانید از بی حسی موضعی جهت کنترل درد برای اشخاص حساس استفاده نمایید .

معمولا یک تا سه جلسه برای سفید کردن واژن نیاز است ، در جلسه اول نتایج بسیار درخشانی ظاهر می شود و در برخی از اشخاص نیاز به جلسات دیگری نیست

لابیاپلاستی

پس از سفید کردن واژن معمولا برای پیشگیری از عفونت واژن از محلول ضد عفونی استفاد ه می کنند

پس از سفید کردن واژن می توانید ، به انجام فعالیت های روزانه برگردید ، در نتیجه نیازی به بستری شدن نیست .

ریکاروری پس از سفید کردن واژن

ریکاوری پس از سفید کردن واژن بسیار سریع است ، توصیه می شود در هفته های اول پس از سفید کردن واژن حتما ناحیه تناسلی را پس از شست و شو با سشوار خشک نمایید

انجام فعالیت های جنسی و ورزشی بهتر است پس از 10 روز انجام شود.

آنتی بیوتیک ها را جراح زیبایی زنان به منظور پیشگیری از احساس سوزش برای بیمار توصیه می کند.

در هفته های اول پس از سفید کردن واژن از قرار گرفتن در وان آب گرم ، یا استحمام با آب گرم باید اجتناب نمایید.

دکتر بهمن پور همراه با سفید کردن واژن از برخی از داروها به منظور ماندگاری بالاتر سفید کردن واژن استفاده می نمایند.

سفید کردن واژن همزمان با لابیاپلاستی

بانوانی که لابیاپلاستی را همزمان با سفید کردن واژن انجام می دهند به میزان قابل توجهی اعتماد به نفسشان افزایش می یابد زیرا به شکل کلی تغییرات را در ناحیه تناسلی خود ایجاد کرده اند .

در عمل لابیاپلاستی حذف لابیاهای بزرگ و یا برطرف کردن عدم تقارن آنها را اصلاح نموده اند و با سفید کردن واژن مشکل تیرگی آن را برطرف نموده اند در نتیجه یک تغییر کلی را در واژن خود ایجاد کرده اند .

توصیه های دکتر بهمن پور

دکتر بهمن پور جراح زیبایی به روش های مختلفی سفید کردن واژن را انجام می دهند ایشان با استفاده از روش های روز دنیا سفید کردن را انجام می دهند ،

پس از سفید کردن واژن باید از داروهای که جهت تسریع روند بهبودی داده شده است ، استفاده شود

مصرف ویتامین c توصیه می شود

واژن باید خشک باشد، در صورت مرطوب بودن باید با سشوار خشک شود

پس از سفید کردن واژن باید پمادهای که دکتر توصیه نموده است مصرف شود

روش های سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون

بانوان برای سفید کردن واژن را به روش های مختلفی انجام می دهند ، سفید کردن واژن که با صابون های مشخصی انجام می شود  با عوارضی همراه است ، این عوارض سبب به هم خوردن PH واژن می شود و پس از مدتی سبب تیرگی بیشتر واژن می گردد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های موضعی

کرم های موضعی راه حل دیگری می باشد که بانوان برای سفید کردن واژن از آن استفاده می کنند ، برخی از کرم های موضعی گیاهی می باشند و برخی دیگر شیمیایی می باشند ، در برخی از اشخاص کرم های موضعی سبب ایجاد عوارض در شخص می شود  ، به همین دلیل توصیه نمی شود که از کرم های موضعی استفاده شود ، برخی از کرم های موضعی حتی سبب تیره تر شدن واژن و دستگاه تناسلی می شود  .

سفید کردن واژن با لیزر

لیزر مونالیزا تاچ در سفید کردن واژن بسیار موفق عمل کرده است ، لیزر مونالیزا هم چنین در جراحی زیبایی واژن استفاده می شود  ، یکی دیگر از کاربردهای لیزر مونالیزا سفید کردن واژن است که دکتر بهمن پور به منظور سفید کردن واژن از این لیزر استفاده می کند .

با لیزر مونالیزا می توان پوست را تازه کرد و بخش های که در واژن تیره می باشند را حذف نمود ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان از جدیدترین متدها به منظور جوانسازی واژن ، جراحی زیبایی واژن و سفید کردن واژن استفاده می کنند .

سفید کردن واژن یک درمان کوتاه مدت نیست بلکه برای همیشه بافت های تیره پوست واژن حذف می شود

علت های تیرگی واژن مسائل مختلفی می باشد ، نظیر بالا رفتن سن ، ژنتیک و ….

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

مقالات مرتبط با سفید کردن واژن

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر میترا بهمن پور

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.