ورزش کگل برای تنگ کردن واژن

ورزش کگل برای تنگ کردن واژن

ورزش کگل چیست ؟ آیا ورزش کگل برای تنگ کردن واژن مفید است ؟ آیا فواید ورزش کگل را می دانید ؟ آیا ورزش کگل برای تقویت عضلات کف لگن هم مفید است ؟ در این بخش به بیان نکات کلی در خصوص ورزش کیگل می پردازیم .

بهتر است بدانید که ورزش کگل برای تنگ کردن واژن و تقویت عضلات کف لگن بسیار موثر است ، مبدع این روش دکتر آرنولد کگل بود ، علت نامگذاری این ورزش نیز همین امر می باشد .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن بیان می کنند که بانوان حتی در زمان باردرای هم می توانند ورزش کگل را انجام دهند زیرا باعث می شود که تقویت عضلات کف لگن به خوبی انجام شود و شخص پس از زایمان کمتر با گشادی واژن روبرو شود .

این ورزش های برای کنترل بی اختیاری ادرار که در مراحل اولیه بیماری است ، نیز مفید می باشد و شخص با انجام این ورزش ها می تواند به کنترل بهتر بی اختیاری ادرار بپردازد .

ورزش کگل برای تنگ کردن واژن

انجام ورزش های کگل به شیوه های مختلفی است ، اما نکته مثبت این ورزش تمرکز بر روی تقویت عضلات کف لگن می باشد ، شخص با انقباض عضلات پوبوکسیژس می تواند کمک شایانی به تقویت عضلات نماید .

در بانوان پس از زایمان ، عضلات با کشش زیادی روبرو می شود که با انجام صحیح این تمرین ها می توان این عضلات را بازیابی نمود و مشکلات زیادی نظیر افتادگی رحم ، بی اختیاری ادرار و …. را درمان نمود .

آیا می دانستید که اگر بیماری های نظیر افتادگی رحم ، بی اختیاری ادرار در مراحل اولیه باشند را ورزش کگل می توانید درمان کنید .

فواید ورزش کگل

  • درمان افتادگی رحم
  • درمان بی اختیاری ادرار
  • تنگ کردن واژن
  • و…

ورزش کگل برای تنگ کردن واژن زمانی بازدهی دارد که گشادی واژن خیلی نباشد .

توجه به این نکته الزامی است که اگر این بیماری در مراحل اولیه باشد ، قابل درمان است در غیر این صورت با سایر روش ها نیاز به درمان است .

بهتر است بدانید که تنگ کردن واژن با ورزش کگل را در صورتی که میزان گشادی واژن بسیار کم باشد ، می توان انجام داد .

برای تنگ کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد ، در صورتی که گشادی واژن بسیار باشد با سایر روش ها نظیر جراحی و تنگ کردن با نخ می توان ، تنگ کردن واژن را انجام داد .

ورزش کگل برای درمان گشادی زیاد واژن تاثیر گذار نیست ، شخص باید با سایر روش ها به درمان گشادی واژن بپردازد .

البته نیاز به ذکر است برای پیشگیری از مشکلات گشادی واژن و یا پیشگیری از مشکلات شل شدن عضلات واژن می توان از این ورزش های استفاده کرد .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

 

ارسال پاسخ

هفده + 10 =